БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 107

  • 88 324
  • 727
# 675
Много ти благодаря,Деси!Имам я тази страница,но няма кой да я погледне.
Виж целия пост
# 676
Много ти благодаря,Деси!Имам я тази страница,но няма кой да я погледне.

 Hug
Виж целия пост
# 677
Момичета, някой знае ли що е то македонски бод? Нарича се още полегат бод с водене на конец и се използва при украсата на българските нсародни носии. Чичко гугъл нищо не иска да ми каже по въпроса, а ми стана много интересно как се шие...
Виж целия пост
# 678
Обикновен полегат бод, но с прекаран конец по дължината на реда, който се покрива после от бодовете:

http://rodna-vjara.narod.ru/zanajati/shevica/fig8.jpg

От тук: http://rodna-vjara.narod.ru/zanajati/shevica/shevica.htm
Виж целия пост
# 679
Момичетаааа, успея ли да завърша тази икона ще черпя, да знаете  #Crazy #Crazy #Crazy Скоро ще показвам етапче - страхотно, повече от страхотно се получава ама зора е голям.
Виж целия пост
# 680
Здравейте, момичета Simple Smile
Отдавна ви чета, обичам да шия и все надниквам при вас Simple Smile Имам нужда от помощ - търся схема на сватбена тематика, по възможност две ръце хванати, намирам схема но нямам ключ Simple Smile Та ако на някоя от вас е удобно да ми прати схема с ключ, ще съм много благодарна   bouquet
Виж целия пост
# 681
Момичетаааа, успея ли да завърша тази икона ще черпя, да знаете  #Crazy #Crazy #Crazy Скоро ще показвам етапче - страхотно, повече от страхотно се получава ама зора е голям.


Давай, че малко време остана-скоро си на работа, а толкова неща си започнала...... newsm53
Виж целия пост
# 682
Mомичета ,търся схема на този HAEDhttp://ditodito.snimka.bg/tapestries/haed-bo.741743
Виж целия пост
# 683
Mомичета ,търся схема на този HAED

https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png е следващата снимка не е ли схема  newsm78


Виж целия пост
# 684
Понеже моето другарче от играта "Рожден ден" вече си получи подаръка, да се похваля и тук с първата през живота ми картичка (още една за другото другарче и приключвам с картичките, определено не са моята стихия)  Simple Smile
Виж целия пост
# 685

Деси, като видях картичката в другата тема реших, че е на пластмасова панама, но като гледам втората снимка май не е. Би ли споделила как си я направила?
Виж целия пост
# 686
Деси, като видях картичката в другата тема реших, че е на пластмасова панама, но като гледам втората снимка май не е. Би ли споделила как си я направила?

Води се перфориран картон. По замисъл се прави точно върху бяла пластмасова панама и гръбче от бял картон, но нямах нито едното, нито другото, затова импровизирах  Embarassed Пуснах нови снимки, че тези бяха много тъмни, цветовете са много наситени.

Ето така изглежда в оригинал:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 687
Брей, не били твоята стихия, а как тогава ти се получи толкова хубава картичката, Деси? И какво ще правиш с картончетата, щом приключваш с картичките Simple Smile
Виж целия пост
# 688
Момичета, последен въпрос за монтажа на яйцата - може ли да залепя ширита с лепило, примерно "Момент", защото такова имам, вместо със силикон, защото за едни яйца да купувам пистолет, не е рентабилно, май?
Виж целия пост
# 689
Деси, ако това не е твоята стихия не искам да си представя в какво и как ще се развихриш  smile3556
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия