БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 107

  • 88 323
  • 727
# 705
Здравейте момичета!
Ще шия първия си гоблен на Дименшънс и имам един въпрос. Прочетох обясненията за тези гоблени на първата страница и те ще са ми много полезни но не видях никъде с какъв бод се шие- 1:4 или 1:1?


С кръстче и половинка, с една, две или повече нишки + контур  Peace Следи внимателно ключа, всичко е написано, ако се съмняваш - питай тук  Hug При кръстчетата винаги е 1:1.
Виж целия пост
# 706
1:4 май има само в БГ. всички дименшъни се шият 1:1 
Виж целия пост
# 707
Благодаря!!!!! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 708
Едно мини етапче от иконата:
http://ifotki.info/14/db7450eb87a77793516b6ca10280f8ae5e9c49147383834.jpg.html
http://ifotki.info/14/158f6013c2a74374edf3fedefa94a8f55e9c49147383877.jpg.html
Кръстчетата на 16-ка ми се получават много по-добре от колкото на 14-ка.
Виж целия пост
# 709
Здравейте момичета!
Ще шия първия си гоблен на Дименшънс и имам един въпрос. Прочетох обясненията за тези гоблени на първата страница и те ще са ми много полезни но не видях никъде с какъв бод се шие- 1:4 или 1:1?


С кръстче и половинка, с една, две или повече нишки + контур  Peace Следи внимателно ключа, всичко е написано, ако се съмняваш - питай тук  Hug При кръстчетата винаги е 1:1.
Ключът е най важното нещо.  Peace По добре пет пъти го огледай, и  питай отколкото да го разшиваш
Виж целия пост
# 710
Аз! Lady N аз само на 16 каунт шия и съм много доволна- нито много едро, нито много дребно  Party
Виж целия пост
# 711
Ето го моят яйчен дебют

и профил – [/
Благодаря на всички момичета, които ми казаха откъде да купя яйца, как да ги монтирам, качиха схеми и т. н.   bouquet
Уших и другите две пилета от поредицата, обаче ще монтирам като купя още яйца. Вчера в магазина ми се сториха едните, това с което е направено моето, твърде малки, а другите - направо като щраусови. Затова купих и от двете по едно за проба. Сега за голямото ще шия на едра панама с кръстчета и ще направя и едно такова голямо.
 [url=http://pixs.ru/showimage/DSC02772JP_9090545_7569977.jpg]
Виж целия пост
# 712
Ех, че красотички сте показали пак  Hug
Казвайте без бой, коя от вас ми изпрати това кокетно иглениче  Heart Eyes
Виж целия пост
# 713

Аз  Hug
Виж целия пост
# 714

 kiss Благодаря ти  dancing
Виж целия пост
# 715
Mомичета ,търся схема на този HAED

https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png е следващата снимка не е ли схема  newsm78



[/quoteДа,схема е ,обаче нещо се разминават цветовете  с оригинала и затова  питам ако някой разполага с друга?
Виж целия пост
# 716
Здравейте момичета ! Много ви моля да ми помогнете .Търся си Молитвата за дома но във варианти които съм си харесала а нямам схема и ключ .Кажете ми някой може ли да ми помогне да ми изработи схемата. Искам и да си сглобя един надпис с Исус -  и там не мога да се справя Sad
Виж целия пост
# 717
Ех, че красотички сте показали пак  Hug
Казвайте без бой, коя от вас ми изпрати това кокетно иглениче  Heart Eyes

Диди ,ти какво си викаш,вече мога да спя спокойно,свърши се с изненадите Laughing ама не  Mr. Green
Виж целия пост
# 718
ето какво днес майсторих - едно яйце-петел от левчето за сестрами
от едната страна
Скрит текст:
от другата
Скрит текст:
и една кошница за яйца-моля шивачите за по-малко критика

п.п оказа се че и в нашите кинкалерии имало такаъв ластик,  ама кой да ти знае  Hug
Виж целия пост
# 719
здравейте момичета търся схемата на Исус и Мария от галерия бродерия само знам че е от 2009 година април и май  много моля ако някой  ги има да ми ги изпрати maria_kisimova @abv.bg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия