ПЛЕВЕН 153

  • 87 066
  • 742
# 150
На ул,, Полтава ,,май беше  сервиза, ако не греша.
Не съм те  разбрала правилно за ортопеда. Да не би да е нова практика?

Не знам, може и да не е, ама да гледат да си го спестяват повечето. )
Виж целия пост
# 151
Здравейте! Някой да е виждал в Плевен магазин, в който продават перилни препарати на тази фирма?
http://beko-troyan.com/perilni-prah-za-prane.html
Виж целия пост
# 152
Бисерка, а в сервиза на "Стемо" на бул. "Русе" ходила ли си?
Виж целия пост
# 153
Бисерка, а в сервиза на "Стемо" на бул. "Русе" ходила ли си?

Не, защото преди имах проблем с iPad Apple, и ме отрязаха... Що сеплашата така тези хора ор Apple, не знам...
Виж целия пост
# 154
Здравейте! Някой да е виждал в Плевен магазин, в който продават перилни препарати на тази фирма?
http://beko-troyan.com/perilni-prah-za-prane.html

Прах Изи /сигурно има и други препарати/ съм виждала в едно магазинче за препарати до Лайфа на кръговото на Неофит Рилски. Има до него козметичен салон, магазин за колелета.
Виж целия пост
# 155
Здравейте! Някой да е виждал в Плевен магазин, в който продават перилни препарати на тази фирма?
http://beko-troyan.com/perilni-prah-za-prane.html

Прах Изи /сигурно има и други препарати/ съм виждала в едно магазинче за препарати до Лайфа на кръговото на Неофит Рилски. Има до него козметичен салон, магазин за колелета.
Благодаря! Ще мина да видя.
Виж целия пост
# 156
Знаете ли работното време на централна детска кухня?
Виж целия пост
# 157
Знаете ли работното време на централна детска кухня?
От 9 до 14ч. За Млечна кухня говориш, нали? На пл. Свобода 4. Да не те объркам! Simple Smile
Виж целия пост
# 158
Да,за нея,мерси  Simple Smile
Виж целия пост
# 159
Здравейте, имам нужда от помощ.
Търся си някаква възможност за една нощувка в централната част на града на приемливи цени за другия месец. Ще съм сама. Имам записан преглед при проф. Славчо Томов, независимо от молбите ми ми дадоха час за 18,30, а последния транспорт за града ми е в 19 ч., няма да успея да се прибера. Засега само нощувката ми е варианта.
Моля, ако някой може да ми препоръча квартира или хотел да ми пише на лични съобщения  /да не го сметнат модераторите за реклама/. 
Благодаря предварително!  Hug
Виж целия пост
# 160
Надявам се да не се сметне за реклама - най-изгодно от хотелите е Хотел Балкан в нереновираната част - около 30 лв. мисля, че отдавна не съм проверявала.
Виж целия пост
# 161
Здравейте момичета, някоя от вас може ли да ми даде телефон на д-р Вася Георгиева, за да си запиша час. От много места ми казват, че е много добра.
Виж целия пост
# 162
Бисерка, а в сервиза на "Стемо" на бул. "Русе" ходила ли си?

Не, защото преди имах проблем с iPad Apple, и ме отрязаха... Що сеплашата така тези хора ор Apple, не знам...
Според мен в София трябва да го пратиш. Да го поправя някой, който не разбира е по-лош вариант.  Не вярвам да се плашат от Apple-a, сигурно нямат резервни части и не са компетентни. Аз чаках 4 месеца да изпратят гаранционна карта за Ipad , купен в  Технополис. Тук не можело да се напише.
Виж целия пост
# 163
Някой знае ли къде работи д-р Александър Любенов? Преди беше в Репромед, но се оказа, че вече не е там.

ifka, ако все още никой не ти е пратил телефона на Вася Георгиева, можеш да звъннеш на регистратурата в Окръжна болница да си запишеш час при нея. 064/886 422
Виж целия пост
# 164
Стела е с варицела избиват и пъпки къде ли не вкл и където пишка и вероятно я сърби и боли и там....не дава да я мажа на това място.Дава ми по крачета и коремче но там не и не....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия