ПЛЕВЕН 153

  • 87 081
  • 742
# 240
Аз пък вчера на площада ядох кебапчета, пих бира, слушах Ватикана и хора, и циганията не ми пречеше. Предната вечер пък пих бира и слушах Bon Jovi. Кеф.
Със срещата какво става.
Виж целия пост
# 241
Вчера беше тържеството на Мира от детската градина,та не наложи да отида в града.Не знаех,че  Плевен има толкова жители и още повече коли.А музиката сигурно се чуваше чак в Къртожабене  ooooh!
  Силви,как беше концерта? Завиждам ти  Mr. Green
Виж целия пост
# 242
Момичета, моля за малко помощ.
Знаете ли къде в Плевен може да се направи лазерно или друг вид гравиране върху купа или медал?
Виж целия пост
# 243
Момичета, моля за малко помощ.
Знаете ли къде в Плевен може да се направи лазерно или друг вид гравиране върху купа или медал?

По принцип мои приятели правят гравиране в-у такива неща, но не знам дали е лазерно.
Това е в магазина на спирката на Цветан Спасов (от страната която тролеите заминават към Кайлъка). Зад самата спирка е магазина, има табела - Те Крис, бижутерия и т.н.
Виж целия пост
# 244
Mirama, благодаря ти!  bouquet не е задължително да е с лазер, по- важното е да се откроява надписа и да е на самата купа. Питах е ведна фирма, но те ми предлагат табелка да гравиран и да я ,,лепнат,, на купата, което мен не ме устройва.
Ще отида да проверя в Те Крис.
Виж целия пост
# 245
Вчера беше тържеството на Мира от детската градина,та не наложи да отида в града.Не знаех,че  Плевен има толкова жители и още повече коли.А музиката сигурно се чуваше чак в Къртожабене  ooooh!
  Силви,как беше концерта? Завиждам ти  Mr. Green
di_p Мира е много артистична, и концерта на градината ми хареса,, госпожите са се постарали.
Концерта беше страхотен, малко повече от 2 часа, изпяха около 20 песни, остана малко незавършен, защото нямаше бисове. Сигурно за тях бяха оставили Bad Medicine и Always. Пях, ревах, крещях, смях се, останах без глас.
Виж целия пост
# 246
Ние минахме през площада точно когато засвири Берковската духова музика. Беше прекрасно! Толкова млади и танцуващи хора не бях виждала. Браво!
Виж целия пост
# 247
И на двата концерта бяхме - на 14 и 15 май, много ми хареса. Забавлението беше на ниво, въпреки че и мен циганията по главната ме потресе.
Виж целия пост
# 248
Благодаря,Силви  Simple Smile
 Бяха прекалили със сергиите. А базара дали го развалиха вече? От Коледния купих на Мира и Ния блузи на български производител и много ми харесаха.Сега видях същия производител,но нямах време да им огледам летните неща.
Виж целия пост
# 249
Момичета, можете ли да ми препоръчате фризьор, който да ми обезцвети косата и да я боядиса в желания от мен цвят? В един ден може ли да стане, а също така равномерно и...Не желая да си правя повече експерименти и искам цялата процедура да бъде направена професионално.
Виж целия пост
# 250
Момичета, можете ли да ми препоръчате фризьор, който да ми обезцвети косата и да я боядиса в желания от мен цвят? В един ден може ли да стане, а също така равномерно и...Не желая да си правя повече експерименти и искам цялата процедура да бъде направена професионално.

Препоръчвам ти Асен, салон "Авел". Намира се по пътя за пожарната, има магазин "Далия" на ъгъла. Тръгва се в уличката нагоре и се минава на гърба на кооперацията (от страната на цветарския магазин).
Виж целия пост
# 251
Момичета, можете ли да ми препоръчате фризьор, който да ми обезцвети косата и да я боядиса в желания от мен цвят? В един ден може ли да стане, а също така равномерно и...Не желая да си правя повече експерименти и искам цялата процедура да бъде направена професионално.

Препоръчвам ти Асен, салон "Авел". Намира се по пътя за пожарната, има магазин "Далия" на ъгъла. Тръгва се в уличката нагоре и се минава на гърба на кооперацията (от страната на цветарския магазин).
И аз препоръчвам същия фризьор.
Равномерно е много относително, зависи от какъв, в какъв цвят искаш да се боядисаш все пак.
Виж целия пост
# 252
Цитат
Равномерно е много относително, зависи от какъв, в какъв цвят искаш да се боядисаш все пак.
Ако ще сваляш черна боя, а целта ти е скандинавско рус цвят, може и да не се получи желаният цвят от веднъж.
Ако колористът /не винаги фризьорите са и колористи!/ знае какво прави, ще ти направи равномерен цвета на косата. Peace




Виж целия пост
# 253
Цитат
Равномерно е много относително, зависи от какъв, в какъв цвят искаш да се боядисаш все пак.
Ако ще сваляш черна боя, а целта ти е скандинавско рус цвят, може и да не се получи желаният цвят от веднъж.
Ако колористът /не винаги фризьорите са и колористи!/ знае какво прави, ще ти направи равномерен цвета на косата. Peace

И от червено е същото. Има доста комични картинки след такива домашни процедури , а и не само домашни Grinning.
Виж целия пост
# 254
Цитат
Равномерно е много относително, зависи от какъв, в какъв цвят искаш да се боядисаш все пак.
Ако ще сваляш черна боя, а целта ти е скандинавско рус цвят, може и да не се получи желаният цвят от веднъж.
Ако колористът /не винаги фризьорите са и колористи!/ знае какво прави, ще ти направи равномерен цвета на косата. Peace

И от червено е същото. Има доста комични картинки след такива домашни процедури , а и не само домашни Grinning.
Ох,ела да ме видиш  af Въпреки,че се клепах с обезцветител ,снощи реших да се изрусявам с ултра русо.Резултат - в корените почти бяло,останалото-розово  Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия