ПЛЕВЕН 153

  • 87 039
  • 742
# 360
Да, да. По паралелки, че и по номера  Grinning

Ехее, с това темпо направо може да започнете първи клас от Юли Grinningбраво, харесва ми когато нещата не се проточват и се върши работа  bouquet
Виж целия пост
# 361
Дикси, ееее, честито тогава...))) така си е в елитните училища, бързи са...)

ONANA, частна градина няма от поне 1г. че и повече. За другата, дори не знам къде е.
Виж целия пост
# 362
Още една справка  Laughing - от къде мога да си купя  тюл за туту?

В кооперацията зад Централ, до гаражчето с тортите, има магазинче за шивашки материали. Там продават тюл. За разнообразие на цветове не гарантирам, аз търсих червено преди около 4 месеца и нямаше.
Виж целия пост
# 363
Благодаря,Марго  Simple Smile
Виж целия пост
# 364
Ди, най-голямо разнообразие от тюл има в магазина за платове срещу Билата, но този, които е по едни стъпала нагоре. Иначе има в Наркооп, но само 2 цвята - бял и розов, там е и по-евтин. Ние си взехме от там и си направихме сами. няма смисъл да даваш пари да ти я прави някой - аз първата я купих, но после я развалях и я преправяхме . И един съвет от мен - или купи много тюл и я сложете на ластик или си купи от този ластик с дупките, който е за коригиране на талията, защото като се обуе и се събира много и не стои хубаво.
Дикси, да ни е честито тогава и дано станат задружен и успешен клас Simple Smile
Виж целия пост
# 365
Момичета, знаете ли дали се прави склерозиране на разширени вени в Плевен? Не намирам такава информация. И ако може да ми препоръчате съдов хирург, вече бях при двама, но впечатлението ми и от двамата е ужасно...
Виж целия пост
# 366
Момичета, знаете ли дали се прави склерозиране на разширени вени в Плевен? Не намирам такава информация. И ако може да ми препоръчате съдов хирург, вече бях при двама, но впечатлението ми и от двамата е ужасно...

За мен най-добрия съдов хирург е Огнян Матков.Той е плевенски лекар,но от 2 години работи във болницата в Бургас.Знам само,че ходи в Ловеч в определени дни и там има дни в които оперира.
Виж целия пост
# 367
Благодаря,Джина.Аз мисля да я правя на панделка.А колко метра тюл ти отиде?
Виж целия пост
# 368
И аз мислих за панделка, но предполагам, че много ще се развързва. Мисля, че 2 метра, но вашата ще е и по-мъничка предполагам.
Виж целия пост
# 369
Здравейте момичета, някой знае ли дали в неделя работят детските магазини, някъде където можем да купим обувки за прохождане.
Виж целия пост
# 370
Здравейте момичета, някой знае ли дали в неделя работят детските магазини, някъде където можем да купим обувки за прохождане.
Аз купих буйки тип сандали на Колев и Колев от детската стокова борса,която е по барата.Същите ги виждах и в магазина за детски обувки в Дома на книгата.Но дали въпросните магазини работят в неделя - не знам.
Виж целия пост
# 371
Здравейте момичета, някой знае ли дали в неделя работят детските магазини, някъде където можем да купим обувки за прохождане.

Всички работят. Но направо отидете в магазина на Дом на книгата, там имат каквото ви трябва и няма нужда да обикаляте.
Виж целия пост
# 372
Благодаря, Mirama Simple Smile
Виж целия пост
# 373
Момичета, търся инхалатор за 2-3дни. Трябва ми за Борис, че кашлицата му не спира, а в момента няма как да дам 130лв.
Ще се купува по-нататък, това е ясно.
Ако някоя има и няма проблем да ми го даде за няколко дни, ще съм много благодарна.
Виж целия пост
# 374
Mirama бих ти дала нашия, но за съжаление няма маркуче и няма как да работи даже аз още не съм го ползвала, защото в цял Плевен не мога да намеря части за инхалатори.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия