ПЛЕВЕН 153

  • 87 040
  • 742
# 390
Четох го, но нищо конкретно за болница или поликлиника не пише - ще звъня пак.
Виж целия пост
# 391
Четох го, но нищо конкретно за болница или поликлиника не пише - ще звъня пак.
Има и файл "Национален скринингов регистър – регионални координатори", в него има и координати на плевенски лекар. На този ли тел.никой не отговаря? newsm78
Виж целия пост
# 392
Оказва се, че в Плевен няма, не можаха да ми отговорят на въпроса - защо тогава ми изпращат писмо-покана за преглед.
Поредно необмислено източване на европари по проекти.
Виж целия пост
# 393
Оказва се, че в Плевен няма, не можаха да ми отговорят на въпроса - защо тогава ми изпращат писмо-покана за преглед.
Поредно необмислено източване на европари по проекти.
Срам, при положение,че имаме онкодиспансер  Embarassed
Виж целия пост
# 394
Оказва се, че в Плевен няма, не можаха да ми отговорят на въпроса - защо тогава ми изпращат писмо-покана за преглед.
Поредно необмислено източване на европари по проекти.

Има. Peace

Д-р Ирина Николаева Джикова
Директор ПБПЗ
Плевен 5800,
ул."Княз Ал. Батенберг I" № 7
064/846 098
rzi@rzi-pleven.com

http://prikachi.com/images/420/6210420n.jpg

Виж целия пост
# 395
Аз с нея разговарях - няма болница или поликлиника, която да е регистрирана в Плевен по програмата и да прави въпросното изследване.Предложи ми да отида в друг град, което е абсолютно безсмислено, както и да е - сигурно и вие ще получите такива писма- изпращат се за възрастова граница - 30-60 години.
Виж целия пост
# 396
Колежката ми получи такова писмо и го донесе на работа вчера.Прочетох го и очаквам и аз,чесъм над 40,нооо,както винаги хубава работа ама българска newsm48
Явно наистина го правят само за източване на пари!!!!То и без това ми се видя странно,толкова народ на безплатни изследвания  newsm78
Виж целия пост
# 397
Не се ядосвайте. С писмо, без писмо....с направление също ви е безплатно. Е, има потребителска такса. Желанието е важно  Peace
Виж целия пост
# 398
Момичета,мога ли да ви тласна към по-весела тема   bouquet
Исках да направя РД на малката в Дисни мания, защото бяхме скоро там и нихареса аниматорката и цялото парти. Празникът ни е на 2 юли, оказа се ,че късно се сетих да резервирам и има РД там точно от 17:00. Предлагат ми да са заедно децата, но не знам дали ще се получи добре ... дайте идеи и впеяетления за 5-годишни кипри? Искаме и родителите да са там, да има място и за 7-8 деца.
Виж целия пост
# 399
Здравейте момичета, съжалявам че се отклонявам от темата и ако се повтарям но може ли някои да ми каже къде и какви документи се подават за майчинството, знам че се издават 3 болнични листа? първият се носи на работодателя, а следващите? и кога се подават документите за майчинството
благодаря ви
Виж целия пост
# 400
mishkaromba ,ако е хубаво вреето и не вали,защо не пробвате нещо на открито - в градската градина или в Кайлъка? Пак може да викнеш аниматор.
  Irena Hristova ,всички болнични се носят на работодателя.От там ти дават да попълниш и декларация,че ще ползваш майчинство до една година и още една,ако ще ползваш от една до две години.Май и някаква молба попълвах до работодателя,че е съгласен да ползвам майчинство,не,че може да откаже,де  Rolling Eyes

 
Виж целия пост
# 401
На мен ми се с случвало парти с 2 рожденни дни накуп точно в Дисни Мания. Не бих повторила Peace По-скоро бих го направила сутрешно примерно, отколкото да е с друг РД заедно. И сега мисля да правя на Дани сутрешен РД през Август. Но той ще става на 3 годинки и сутрин е най-свеж, не ми се прави следобед, все някой спи до късно и т.н. от малките...

А Кари за 8-я си РД иска в Галакси Боулинга вече... Sunglasses
Виж целия пост
# 402
mishkaromba, не те съветвам за 2рождени дни едновременно. Сега вече има доста клубове и поне има избор, преди години нямаше.
А и при това  хубаво време, да се завират големи деца вътре....но всеки си преценява.

Irena Hristova, 1вия болничен ти го издават от болницата, следващият го получаваш от педиатъра на детето.
Всички се носят на работодателя.
Виж целия пост
# 403
Благодаря ви  Hug
Виж целия пост
# 404
Здравейте момичета.На мен скоро ми предстои да стана майка/в 33г.с съм/и бих искала да ми дадете съвет или мнение за добър педиатър в Плевен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия