ЕВРОВИЗИЯ - Malmö 2013, полуфинали и финали (тема 14)

  • 23 006
  • 738
# 630
Ако трябваше да избирам някой, бих дала глас само за Албания.

Нито една запомняща се песен в Евровизия за мен.
Виж целия пост
# 631
Ураааааааааааааа, Унгария Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 632
When in doubt, turn to Norway - мхм.  Laughing Унгарците са първи на финала, но Азербайджан защо се класира? Песента беше много слаба.
Виж целия пост
# 633
е, това за Румъния.... Twisted Evil
Виж целия пост
# 634
Румъния?  smile3506
Виж целия пост
# 635
Е,много тъп и нелогичен развой... #2gunfire
Виж целия пост
# 636
Sad((
а Румъния е недоразумение
Виж целия пост
# 637
Язък мии за смс-сите. Дракула се класира. Аз знам защо.
Виж целия пост
# 638
На финал отиват:  Унгария, Азербайджан, Грузия, Румъния, Норвегия, Исландия, Армения, Финландия, Малта и Гърция

.
А къде е Сан Марино????  Е, не е честно да не се класира тази хубава песен!
Виж целия пост
# 639
МОИТЕ УВАЖЕНИЯ, НО ТАКИВА НЕДОРАЗУМЕНИЯ ОТИДОХА НА ФИНАЛА, ЧЕ С НИЩО НЕ МОГАТ ДА МЕ УБЕДЯТ, ЧЕ ГЛАСУВАНЕТО Е БИЛО КОРЕКТНО.
Виж целия пост
# 640
Тъпоооооооооооооооооооооооооооо
Виж целия пост
# 641
  Е,Румъния що?
Виж целия пост
# 642
Странно, пускат румънеца, а навремето отсвириха нашия аналог.
Но то общо взето е ясно от участието на Поли Генова - това ни беше една от малкото наистина свестни песни, и пак не минахме.
Виж целия пост
# 643
МОИТЕ УВАЖЕНИЯ, НО ТАКИВА НЕДОРАЗУМЕНИЯ ОТИДОХА НА ФИНАЛА, ЧЕ С НИЩО НЕ МОГАТ ДА МЕ УБЕДЯТ, ЧЕ ГЛАСУВАНЕТО Е БИЛО КОРЕКТНО.
ТАКА Е!!!
Виж целия пост
# 644
 Shocked Shocked Сан Марино отпадна. А беше толкова напред в класациите на ОГАЕтата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия