


Но на мен за сега ми "мина"
просто не желае да пишка или ака в гърнето и това е, само си бърша локви. Инат ли е що ли...но скоро пак ще опитам, не съм се отказала съвсем.

Аз я мъча от май масац и сме до под кривата круша
Проблем с гърнето няма седи си , но пие по около 2 л. вода на ден и следователно пика буквално през 7-8 минути
, но понеже постоянно е с някакъв обрив подупето и заради жегите се налага да сме без пелени
и така ще си пера напиканите нааканите гащи цяло лято пък зимата ще видим дано до тогава да имаме някакъв напредък
..... давах, каквото имам за повръщане и обезводняване, но той пак изкарваше обратно.., добре, че се повлия от свещичка Вомакур,та да се свести малко
..., а сега през деня тръгна и диария
...

Ние сме далеч от тази фаза, а и нямам време да го уча сега на това, макар че знам, че лятото е най-подходяото време. Та, ако не е сега, другото лято. 

Нямам търпение вече!!! Дано всичко е наред!
първо пострада устната и, после си сцепи веждата, а днес тупна на челото си


Иначе и Мая в момента е с цицина, а ожулените колена хич не ги и броя. 
Препоръчани теми