Априлската дружинa наближава втората година!

  • 74 172
  • 755
# 480
Еха, вашите деца са герои направо Simple Smile
Ева с това пишкане през 15 мин... Трябва утре да и махна пампито и да видя дали има напредък.
Преди баня, като и махнем памперса се е научила да пиша, но не в гърне, на него не иска да стои.
Мисля да я уча директно в тоалетната. Дали ще ми се получи....друг въпрос Laughing
Утре ще докладвам.
Виж целия пост
# 481
Добро утро мами аз не сам влизала отдавна,вече нямам това време но да се отчетем
 10.800 кг 80 см биха ни ваксината и ако Джои е изприщен от седмица,
Всъщност някои знаели какви са тия пъпки,  като да съм го ужилила с коприва идват и изчезват без сърбеж и Т обаче с лека диария

Поздравления на порасналите бебета които си вършат нещата в гърнето,моя ни-ама никакво намерение да ме чуе дори какво казвам,напоследък съм изнервена и все отлагам да започна сериозно с това.

А от две седмици нищо ама наистина нищо не иска да хапва освен АМ,като опитам да му дам нещо той веднага си вади езичето и блъска храната.

Успешен ден и приятни ваканции на почиващите.


Здравейте, /не съм писала досега, но ви чета редовно/ включвам се за да споделя нашите последствия от ваксината МПР, с надеждата да съм полезна на Eli-i-Djodji.

Тези обриви които описваш Eli-i-Djodji ги имахме и ние, след цял ден появяване и изчезване вечерта се засилиха много и стигнахме до спешното. Диагнозата беше уртикарен обрив.
Няма да споделям за ужаса си, но ако имаш възможност заведи детенце на лекар за твое успокоение.

Чао за сега, с пожелания за здрави и щастливи дечица Simple Smile
Виж целия пост
# 482
Привет,
Днес Ева беше без памперс. Пишкаше през около час, като след следобедния сън, памперсът и беше напълно сух.
Дали е готова вече newsm78
Иска да пиша само във ваната Laughing разбра за какво иде реч, но гърне или тоалетна не желае да ползва. Пишка права Simple Smile
Амбицирах се, дано да не ми " мине " Embarassed
Вие през колко време им предлагате да пишат?
Четох твърдение на Спок, че трябва през два часа. В началото детето ще се напишква, но с течение на времето ще почне да пиша на втория час...но не ми се бършат локви из цялата къща. Дали не я подканям прекалено често?
Между другото винаги знам кога се изпишква, стига да я видя. Няколко секунди преди да свърши работата потреперва специфично . Crazy
Виж целия пост
# 483
Аз съм на мнение че колкото повече им се предлага толкова по бързо ще се научат. Не е целта да ги караме да стискат а да разберат че е по-добре да не е в гащите. (имам опит само с кученца, но и те по бързо спират да правят бели в къщи ако се извеждат възможно най-често) Просто с течение на времето ще почнат да си казват сами когато да речем се забавим или забравим Simple Smile Но на мен за сега ми "мина" Simple Smile просто не желае да пишка или ака в гърнето и това е, само си бърша локви. Инат ли е що ли...но скоро пак ще опитам, не съм се отказала съвсем.
Виж целия пост
# 484
Добро утро благодаря за съветите момичета,обрива ни мина исписъхани капки противо алергични и се оправи.

Аз да споделя че за първи път го водихме да се капе в езерото и за наше учудване нему беше студено, и се забавлява ужасно много да шляпа в водата   Joy   

Между другото моето април че има страхотен инат или....,прави ми страхотни сцени 
удря,ляга на земята,крещи..........труден мие    newsm78
 
         Усмихнат ден
Виж целия пост
# 485
и аз се отказвам от гърнето за момента. Вчера я държах по гащи половин ден. Напишка се 3 пъти, но определено не иска да седне на гърнето или на детската дъска в тоалетната. Имаше един момент, в който сядаше на гърнето и почваше да проверява дали има нещо вътре, но сега не иска. Ще пробваме пак като минат няколко седмици.  Simple Smile
Виж целия пост
# 486
Здравейте! Виждам , че пишете за махането на пелените Simple Smile Аз я мъча от май масац и сме до под кривата круша Wink Проблем с гърнето няма седи си , но пие по около 2 л. вода на ден и следователно пика буквално  през 7-8 минути  Mr. Green далеч съм от мисълта , че ще я отуча  Stop , но понеже постоянно е с някакъв обрив подупето и заради жегите се налага да сме без пелени Sad и така ще си пера напиканите нааканите гащи цяло лято пък зимата ще видим дано до тогава да имаме някакъв напредък Simple Smile
Виж целия пост
# 487
Влизам да се оплача... прецака ни се планът за почивка, Мариян го хвана летен вирус (от 3ч. тази нощ започна да повръща, не спря до 5ч. ooooh!..... давах, каквото имам за повръщане и обезводняване, но той пак изкарваше обратно.., добре, че се повлия от свещичка Вомакур,та да се свести малко Sad ..., а сега през деня тръгна и диария #Crazy...
В нашия град е много масово тези дни, даже ХЕИ са се трогнали да взимат проби
Е да ви кажа, нещо в лоша серия сме и ние, и целият град (нали ви писах, че миналата седмица ни люшкаха 7-8труса)

Ама аз се успокоявам, че има още лято и все ще се класираме да мръднем донякъде и ние за отдих Peace

 
Виж целия пост
# 488
От зъб ли от какво ли, втори ден сме със сополи...сега ми се струва че му е пресипнал малко гласа и сме мнооого криви...Давам още като започна вит.Ц по една ампула и имунобор и сега мисля да добавя и клеева тинктура за пиене и капане в нослето с физиологичен. Не можах да измисля какво друго мога да му "предпиша" още не е за лекар и там ще ми дадат подобни неща.
Виж целия пост
# 489
Здравейте, момичета! Hug

Все се каня да пиша и все не ми остава време.
Много хубав беше поста на Не съм, страхотно се е получило с махането на памперса - лесно, естествено и безболезнено. Peace Ние сме далеч от  тази фаза, а и нямам време да го уча сега на това, макар че знам, че лятото е най-подходяото време. Та, ако не е сега, другото лято. Laughing По-важно ми е сега да го свикна да си носи очилцата нон-стоп. Wink
Бончил1, ние също преминахме през този гаден вирус, както и всички познати покрай нас се оказа, че го били минали. ConfusedМного неприятно беше, но премина бързо - за 2 дни. Започна една нощ с неколкократно повръщане. Иначе без Т и други екстри, за щастие, освен че акото беше леко разстроено. Ходихме на лекар - дадоха ни прахче срещу гадене и едни хапченца Био Баланс за затягане с някакви полезни бактерии. Оправихме се, това е важно. Да се оправяте и вие бързо! Hug
Инае и ние след седмица сме отпуска и ни зове морето!  sport027  grinning039  Nature Sunny Нямам търпение вече!!! Дано всичко е наред!
Иначе малкия ми мъж вече почти свиква на яслата. Все по-често го изпращаме весел, което ми дава малко спокойствие поне. Покрай вируса бее поспрял да се храни, което е разбираемо. Но сега отново е като ламя. Особено като се върне от ясла е гладен, жаден... Laughing А уж там ядял добре. Иначе е почнал и повечко да се глезка. Понякога изобщо не слуша, а каквото си науми трябва да стане. Типичен овен. Crazy
Хубав уикенд ви желая!!!  bouquet
Виж целия пост
# 490
Пак голямо затишие се е заформило, ние бяхме за една седмица на море, много добре си изкарахме. Седнах да видя какво ново има в темичката и какво да видя нищо....
Тръгнахме със сополи а там оздравя напълно, много му хареса да плува, в морето, в басейна. Не бяхме на най-хубавото място, нито най подходящо за деца а точно обратното, но въпреки всичко учудващо но си починахме добре. Малко се разглезихме като че ли, но също така някак сега  изглежда по пораснал. Като че ли смяната на обстановката му се отрази добре, научи много нови неща.Ще кача някоя снимка ако ми остане време утре.Лека вечер!
Виж целия пост
# 491
Мда, всички са се покрили  Mr. Green
На нас морето ни предстои Party
Ново около нас....почти нищо
Ева за 3 дни падна 3 пъти!!!! Sick ooooh! първо пострада устната и, после си сцепи веждата, а днес тупна на челото си Crazy Confused
Казвам ви, просто не бях на себе си. А като знам, че това е само началото....
Виж целия пост
# 492
Здравейте,
 
И аз няма с какво да се похваля, освен че успяхме да отучим Яна от смукането на палеца, което ни беше голям проблем. Залепихме лепенка на палеца, който смучеше и тя разбира се започна да смуче другия. Залепихме и на него лепенка. Започнах да и обяснявам да не го лапа, че го боли, че има раничка и т.н. Купихме един биберон и първите 2-3 дни след като сложихме лепенките тя започна да го смуче. Стана и интересно това с лепенките и почнахме да слагаме разни шарени лепенки, като тя сама започна да идва и да ми носи кутийката. Това продължи 10-ина дни. Сега не иска биберон и не си лапа пръстчето, дори когато спи нощем. Мисля, че се справихме с този навик.  Simple Smile

Почивка не ни се очертава скоро, понеже таткото ни няма отпуска. Мислим да отскочим до морето около 6-ти септември, но ще бъде само за 3 дни. Почивка няма да е, но поне ще бъде някакво разнообразие  Simple Smile
Виж целия пост
# 493
  Здравейте!  Grinning
 Ние бяхме в Банско, но не сме много доволни от хотела, по-точно от обслужването и храната. Освен това басейна беше ужасно хлориран един-два дни и малкият ми син повръща от него, изприщи се и тн. Иначе беше приятно и много красиво, ама не знам доколко може да се нарече почивка с 3 деца и мъж.  Crazy

 Роузи, браво за пръстчето, намерили сте вашият вариант! Моите признават само цица, та не сме имали такива проблеми.  Laughing

 fisholina , съвсем си е в реда на нещата да се удрят децата, малкият ми син горкият в Банско на нищо не приличаше защото беше с цицина (ама истинска, синя и подута) и посинен нос от няколко различни падания и като се изприщи и му изсъхна кожата от водата и като си разрани и ноздрата, няма да ти описвам на какво заприлича.  ooooh! Sick Иначе и Мая в момента е с цицина, а ожулените колена хич не ги и броя.  Mr. Green

Октавия, няма по-добро лекарство за сополите от морето, чак ми се прииска сополи да лекувам ...  Mr. Green
Виж целия пост
# 494
Здр момичета
Браво на тези които са успи-яли да отидат на почивка и които ще отидат,ние не успяхме таткото ни няма отпуск,и си обикаляме околностите през почивните дни   Cry
Аз бих искала да споделя с вас че Джорджи е много нервен а аз не знам как да реагирам,крещи като иска нещо и него получи ВЕДНАГА,ритаме като го сменям,удря и драска ако направя нещо което тои не желае,хварлясе на земята ужасно е, а още по лошо е ,че не знаем как да го овладеем   newsm78
Е оплаках се и аз а сега чао от мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия