Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е яйцето, споменато в публикациите?
Какви са мненията за палитрите на Neiko 1 и 2?
Какви са впечатленията от зелената спирала на Chanel?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е яйцето, споменато в публикациите?
-
Какви са мненията за палитрите на Neiko 1 и 2?
Мненията за палитрите на Neiko 1 и 2 са положителни. Участниците във форума споделят, че и двете палитри имат високо качество, предлагат ниска покривност и предоставят разнообразие от нюанси. Те препоръчват използването им за тестване на цветовете и определяне на най-подходящите нюанси за различни типове кожа и предпочитания.
-
Какви са впечатленията от зелената спирала на Chanel?
-
Какви са впечатленията от червилата на Sisley и Clarins?
-
Какви са мненията за гримовете, показани във форума?


чудно е станало, миглите твои ли са или сложени
Казвам,"четвъртинка", защото резнах съвсем малко от едни китайски мигли, с идеята просто да ми изглеждат по-гъсти миглите в края. И учудващо този път ми се получи и не ми беше неудобно с тях.


и ако вкараш нещо много светло перлено в твоя си стил си представям приказен летен грим

Много ми стана мило
Стига, че тези дни така ми се е отворил апетита за сладко, че ще тръгна да моля да ми правят