Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 35

  • 46 624
  • 734
# 75
Да се запиша в темата  Party


Този грим ще го сънувам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 76
И се записвам с
Скрит текст:

Бери, уникално се справила с предизвикателството, много ми хареса   bouquet
Виж целия пост
# 77
Някой ще ми каже ли перманентното извиване на мигли на какви цени варира и дали си заслужава?
Виж целия пост
# 78
Благодаря и от мен за новата тема.

Време е за реклама Mr. Green
Трябва да ви похваля един продукт, защото съм невероятно впечатлена!


Ха, подобно яйце се мотае из нас от година сигурно без да го погледна за какво е.  Rolling Eyes Laughing Сега го разучих, това е - Egg Pore Tightening Pack




Може ли повечеко информация за това яйце?Такова чудо не съм виждала.Извинявам се, но съм невежа в това отношение.
Виж целия пост
# 79
WomanBerry, какво е това прекрасно синьо от свежия грим на първа страница?  bouquet
Виж целия пост
# 80
Някой ще ми каже ли перманентното извиване на мигли на какви цени варира и дали си заслужава?
Напишете го в Гугъл с вашия град и ще ви излязат оферти.  В София почва от 20-30лв. В нашия град намерих само на едно място, но като знам как дамата взема 2 пъти по-скъпо за услугите си от останалите( но пък работата й е безупречна),  ми се свива сърцето...
Виж целия пост
# 81
Лошка,  цветът се казва Peace от Deluxe палитрата на UD   bouquet
Кръговрат, погледни последните страници на предната тема. Там пише за яйцето подробно.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=707875.735  Peace
Виж целия пост
# 82
Лошка,  цветът се казва Peace от Deluxe палитрата на UD   bouquet
Кръговрат, погледни последните страници на предната тема. Там пише за яйцето подробно.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=707875.735  Peace


Благодаря много, но останах с впечетление, че в България го няма. Ако някоя от вас си поръчва от някъде нека се свърже с мен на ЛС.МНОГО МОЛЯ! Praynig
Виж целия пост
# 83
Преди малко правих грима на ЛьоПравокатор-а, но сивото го оставих по-светло. Имам едни прахообразни прасковено-розово-златни сенки на Севънтийн и тъкмо им се чудех последните дни с какво да ги комбинирам. С кафяво не ми харесва.

Скрит текст:

Сори за сбръчкания клепач, но още имам поражения от една тъпа химическа намеса, която направих на своя глава без всякакви консултации.  ooooh! Втори месец се лющя и беля, като гущер.  Blush

Аз за разлика от повечето момичета в темата не обичам много-много цветни сенки, но умирам за цветни спирали. Имам всякакви, само жълта нямам и ако видя няма да й удържа. Нося ги обаче без всякакви сенки. Цвят plum нося най-редовно през деня и ги хабя по-бързо от черните.
Виж целия пост
# 84
Лелееее, Check please, ти изби рибата с око - направо уникален цвят!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много, много красиво!  bouquet
Шанел ще имат жълта спирала в новата си колекция!
Виж целия пост
# 85
Check Please, наистина красиво!

аз пък не виждам цветните спирали на моите мигли  Rolling Eyes
само на силна светлина, под определен ъгъл ги улавям като нюанс, а пък ми се носят  Confused
Виж целия пост
# 86
Лелееее, Check please, ти изби рибата с око - направо уникален цвят!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много, много красиво!  bouquet
Направо! Heart Eyes
Виж целия пост
# 87
Чек, това твоето око ли е???  Shocked Или е леща?  Shocked
Виж целия пост
# 88
Лещи, момичета, лещи. Иначе окото е скучно кафяво. Mr. Green
Цветът им е сив, но много интересно ми стои на очите.
Виж целия пост
# 89
Check Please , страхотен грим,обаче при това око кой ти гледа грим ???  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Красота!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия