Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 35

  • 46 624
  • 734
# 150
Malvinka страхотно  е, просто много ми харесва,как ти стои всичко.Толкова хубаво око! Аз с моя набръчкан клепач никога не става работата,освен навремето, преди има,няма 20-тина години. Тогава се правех по същия начин, като първото ти гримче. С 4 цвята.Имах една такава риза с лилаво ,ментово ,розово  и мн.тъмно синьо и винаги, когато бях с нея си издокарвах и грима така!
Супер си!
Виж целия пост
# 151

Телефон  Laughing Samsung Galaxy S3
Виж целия пост
# 152
хахаха прочетох само "идеята за дамските превръзки е на Жаки" и си викам каквоооо Joy Joy

Адри, те кутийките са готини, обаче аз тогава се бях объркала, защото сенките на Инглот не са магнитни. Самата палитра е. Аз съм си мислила за тези на МАC, които имат магнит отдолу. Но пък може да им се залепи. Купувайте си Данонино Grinning Grinning
Виж целия пост
# 153
Дами, благодаря за разясненията  за постовете bouquet Наистина не знаех, понеже това е единствената тема, която следя и в която пиша - извинете ме Blush

Мислех си да изкоментирам нещо, но то има толкова много за коментиране - прекрасни гримове показват всички, че ако всеки тръгне да коментира всичко, темата просто се изписва за два-три дни  Crazy и предпочетох да постна запис, за да не ви изпусна, с намерението да се върна после и да добавя снимка за вдъхновение...докъто търсех такава, странно за мен дълго време нямах известие за updates в темата и чак днес осъзнах, че е било изтрито..

Както вече няколко човека отбелязаха в групата, темата напоследък доста се промени. Може би частично се дължи на факта, че сега доста повече хора са активно пишещи и понякога оборотите, с които се изписва темата, задушават някои от интересните дискусии. С оглед на това разрастване, може би си струва да измислим смислен начин за записване, както по едно време имаше въпроси, на които да отговаряме и така се пораждаха интересни дискусии, към които всеки има информативен принос, а не просто изказване на лично мнение за даден грим  Flutter

Не е насочено към никого персонално (сигурно на моменти спонтанно аз самата съм го правила), но на мен лично единични пост-коментари от рода 'Еди коя си, прекрасна си така.' са равносилни на просто 'запис', защото ако всеки започне да пише по публично съобщение на всеки, който му е харесал, темата ще загуби всякаква информативна стойност. И тук нямам предвид постове с градивна критика, коментар на използвани продукти и други полезни неща, знаете за какво става дума, надявам се  Peace

Извинете ме за предългия пост, просто исках да изкажа мнението си, понеже виждам, че този въпрос вълнува не само мен - видно е, че настоящия вид на темата отблъсква от активно участие хора, които преди бяхме доста по-активни и ми се иска да направим нещата отново приятни за всички. Надявам се никого да не съм засегнала, защото най-малко такива намерения имам   bouquet

Виж целия пост
# 154
Малвинка, много красиво и свежо.   bouquet

Намерих си аз жълтичко в една от палитрите. Бях я пуснала за размяна, добре че никой не я поиска.  Laughing




п.п. Оставете философията, показвайте гримове, че пролет дойде.  Hug

Виж целия пост
# 155
А как е качеството на тази Лореалска палитра?
Виж целия пост
# 156
С оглед на това разрастване, може би си струва да измислим смислен начин за записване, както по едно време имаше въпроси, на които да отговаряме и така се пораждаха интересни дискусии, към които всеки има информативен принос, а не просто изказване на лично мнение за даден грим  Flutter


Темата се изписваше 2 пъти по-бързо когато имаше такива анкети добавяни.
Виж целия пост
# 157
Tя темата си седи винаги на първа страница най-отгоре. Не знам как бихте могли да я пропуснете



Най-най-най любимият ми грим и начин на контуриране Heart Eyes И като гледам го е правила с Тоуп. Той точно така седи
Виж целия пост
# 158
Malvinka, грееш с този цветен грим   bouquet
Виж целия пост
# 159
А как е качеството на тази Лореалска палитра?

Добре е. Не са "мазни", но не се и разпрашват, матови с много дребен перлен шимър. Черното е чисто матово. Лилавото е май най-хубавото, което съм имала като цвят.  Simple Smile
Виж целия пост
# 160
Здравейте,
прословутия "Чадър" номер 14 го открих в едно малко
магазинче в уличката след Тримонциум/за тези,които
са от Пловдив/.

Къде по-точно?
Виж целия пост
# 161


искам такива лещииии
Виж целия пост
# 162

Ти ме уби ooooh! Аз с полупрофесионален една снимка не мога да изкарам..

Някаквъв по- бюджетен заместител на това дали има?


Виж целия пост
# 163
Всяка термална вода за която се сетиш. И едно много сладко зайче, което съм показала в темата с придобивките

всъщност ето го
Скрит текст:
Виж целия пост
# 164
Малви, много ми харесва пролетния ти грим!  Hug

Да взема и аз да снимам с S3-ката. Не съм предполагала, че може да изкара такова качество. Ама то мойто смотаното, с каквото и да го снимам, няма да има голяма разлика.  hahaha

Ето от днес:



Дайте ми моля съвети за това какво и как бих могла да подобря. Наистина бих искала да чуя мнения.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия