Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е яйцето, споменато в публикациите?
Какви са мненията за палитрите на Neiko 1 и 2?
Какви са впечатленията от зелената спирала на Chanel?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е яйцето, споменато в публикациите?
-
Какви са мненията за палитрите на Neiko 1 и 2?
Мненията за палитрите на Neiko 1 и 2 са положителни. Участниците във форума споделят, че и двете палитри имат високо качество, предлагат ниска покривност и предоставят разнообразие от нюанси. Те препоръчват използването им за тестване на цветовете и определяне на най-подходящите нюанси за различни типове кожа и предпочитания.
-
Какви са впечатленията от зелената спирала на Chanel?
-
Какви са впечатленията от червилата на Sisley и Clarins?
-
Какви са мненията за гримовете, показани във форума?
Наистина не знаех, понеже това е единствената тема, която следя и в която пиша - извинете ме 
и предпочетох да постна запис, за да не ви изпусна, с намерението да се върна после и да добавя снимка за вдъхновение...докъто търсех такава, странно за мен дълго време нямах известие за updates в темата и чак днес осъзнах, че е било изтрито..

И като гледам го е правила с Тоуп. Той точно така седи

Аз с полупрофесионален една снимка не мога да изкарам..

