Митове за отглеждането на бебета

  • 48 978
  • 1 137
# 210
След последните постове да разбирам ли, че при бъдещо посещение при бебе, трябва да спазвам сценария "Ей, чудовище грозно, каквато е майка ти, такава съм и аз. Щип, щип по бузките!"  Mr. Green
И след това започваш да си късаш конци от дрехите  Laughing
Виж целия пост
# 211
След последните постове да разбирам ли, че при бъдещо посещение при бебе, трябва да спазвам сценария "Ей, чудовище грозно, каквато е майка ти, такава съм и аз. Щип, щип по бузките!"  Mr. Green
И след това започваш да си късаш конци от дрехите  Laughing
да и обикновено в такива случаи не можеш да си намериш, иначе като не ти трябва стърчат от всякъде кончета, но точно когато искаш да откъснеш нямаш  Joy
Виж целия пост
# 212
Да не се травмирам, значи, ако ми казват, че е грозничко  Crazy
Виж целия пост
# 213
Ео, че е грозничко да ти кажат - как да е, ама като почнат да викат "да те насер@т на баба ти кокошките", става кофти. Този израз е пак против уроки, използва се много по нашия край,ама аз така и не успях да свикна с него  Sick
Виж целия пост
# 214
 Joy Ужасно е.
Виж целия пост
# 215
И мен ме посрещна една съседка на баба ми с "Ау какво грозно бебе, ужас!", ама и с чувство го каза, а аз само дето не се разревах на място, тая как ми обижда красивото бебе.
Виж целия пост
# 216
Бобо беше на 20-на дни, когато го разхождх из квартала и минах покрай едно цветарско магазинче за пръст. Продавачката като ме видя с количката излезе да го види и като почна "ауу, че е грозен, черен, не знам какъв", аз само мигах на парцали, докато зацепя, че го казва да не го уручаса. После започна да търси по подгъва на панталона си конче да скъса, аз пак гледах умно, сега ми се изяснява, че и това е било част от ритуала Joy
Ео,
леко раждане Hug
Виж целия пост
# 217
Иначе и аз казвам, че е грозно бебето.  hahaha Но не с лошо чувство, разбира се.
Виж целия пост
# 218
Ice Queen, не трябва да щипеш бузите, а да ги натискаш навътре. С палеца и показалеца хващаш двете бузи на детето и натискаш.

Е така пък определено не виждам как могат да му се получат трапчинки на бебето....

Леко раждане и от мен,Еовин Hug
Виж целия пост
# 219
Ео може и  вече да е гушнала бебе Simple Smile Ще чакаме да се похвали, дано всичко  мине леко  и безпроблемно Simple Smile
Виж целия пост
# 220
Ео може и  вече да е гушнала бебе Simple Smile Ще чакаме да се похвали, дано всичко  мине леко  и безпроблемно Simple Smile

Ео роди Simple Smile Ще има и тя да слуша сега какво й е грозно бебето. Много дразнещо суеверие.
Виж целия пост
# 221
Аз, скромно да отбележа, по-хубаво бебе от мойто не съм виждала, каквото и да ми приказват  Crossing Arms Прилича на мен, затова  Mr. Green
Виж целия пост
# 222
Пу, късметлийка! Да ти е жив и здрав Валентин! Безгрижно детство и много усмивки!
Виж целия пост
# 223
Еовин честито бебче!Да ви е жив и здрав и много да ви радва!!!
Виж целия пост
# 224
Честито и от мен, Ео! Да ви е жив и здрав Валентин и много да ви радва, а вие него да го слушате  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия