Радост ни донесе пролетта - затуптяха НОЕМВРИйски сърчица! - Тема №2

  • 20 155
  • 753
# 15
Здравейте!
Благодаря за темата, в която се надявам да се задържа до ноември!
Още не съм ходила на лекар, но според калкулатора на форума термина е 15.11, а двете чертички ги видях точно преди седмица. Планирам ЖК да е следващата седмица, а още се чудя къде точно да отида. Хем не искам да е кварталното ДКЦ, хем не ми се пътува по 2 часа от и до например Шейново. Софиянки, при кои лекари ходите?
Виж целия пост
# 16
Добре дошла, Диди, с един термин сме Wink Аз ходя при Праматаров в Полимед (до мола на стамболийски се намира)
Виж целия пост
# 17
Честита ни нова темичка, добре се е получила, поздравления  bouquet! Аз ще изчакам другата седмица да отида при доки и тогава ще дам инфо за термина, за да ме включите на първа страница Hug.
Виж целия пост
# 18
  animal037

Вампирче  прекрасна тема , отлично си се справила , нека е изпълнена само с позитивни новини.
Май моя термин е последен засега , аз се очертавам за най-късна дата.Иначе за близнаците и в моя род и в този на мъжа ми има близнаци  Crazy ама да видим при нас как ще е.
 
Виж целия пост
# 19
Много хубава тема, браво на всички участвали в създаването й   bouquet

Аз отивам на лекар и като се върна ще разказвам, стискайте палци всичко да е наред  Hug
Виж целия пост
# 20
Много хубава тема, браво на всички участвали в създаването й   bouquet

Аз отивам на лекар и като се върна ще разказвам, стискайте палци всичко да е наред  Hug

Стискаме палци и чакаме хубави новини  Hug.
Виж целия пост
# 21
Искам бързо,бързо да стане понеделник и моите ушички  да бъдат погалени от сърдечно ритъмче Simple Smile
заглавието на темата ме просълзи Simple Smile БРАВО!
 smile3501 smile3501 smile3501

И при мен също, чакам с нетърпение прегледа в понеделник и много много стискам палци всичко да е наред и да се чуе сърчице, та да влезем и ние в крак с новата тема

Браво на създателките!

 newsm10 smile3521 smile3501 smile3501

Виж целия пост
# 22
Страхотна темичка,поздравления вампирче и добре дошли на всички нови бремелинки от мен  Hug
Виж целия пост
# 23
Искам бързо,бързо да стане понеделник и моите ушички  да бъдат погалени от сърдечно ритъмче Simple Smile
заглавието на темата ме просълзи Simple Smile БРАВО!
 smile3501 smile3501 smile3501

И при мен също, чакам с нетърпение прегледа в понеделник и много много стискам палци всичко да е наред и да се чуе сърчице, та да влезем и ние в крак с новата тема

Браво на създателките!

 newsm10 smile3521 smile3501 smile3501



 и аз съм с вас за понеделник  Embarassed

vampiriana
, благодаря за прекрасната тема   bouquet само хубави новини да споделяме тука и за напред Simple Smile   Мене ще ме добавите ли с термин според калкулатора -  12.11   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 24
Момичета легнах си аз следобяд и станах преди час , и сега ми се гади точно толкова колкото сутринта  Confused Sick
Попспиването ми излиза солено .
Виж целия пост
# 25
Здравейте бъдещи мами Simple Smile
Най - накрая се сбъдна и моята мечта Simple Smile, вчера след кръвен тест чух думичките от док "Положителен е, честито".
По калкулатор термина ми е 27.11.2013. Първият преглед ще е чак на 3-ти април, дано всичко е наред и да съм заедно с вас в тази хубава темичка Simple Smile
Виж целия пост
# 26
Записвам се и аз в новата тема и пожелавам да я изпълним само с хубави новини!!!
Поздравления вампирче smile3501 newsm51 блестящо си се справила!
За протокола и аз съм с втора бременност Peace
Виж целия пост
# 27
Zviara  newsm44 newsm44 newsm44 Браво. Много се радвам , като знам през какво мина.
Как стана ?
Виж целия пост
# 28
Zviara  newsm44 newsm44 newsm44 Браво. Много се радвам , като знам през какво мина.
Как стана ?

Djudjeto, първо честито и на теб  Hug, с теб се преследваме по темичките, радвам се да те видя тук Simple Smile
Ами при нас това беше втори опит инвитро, накратко - къс протокол, пунктираха 11 фоликула, извадиха 5 яйцеклетки, 4-ри се оплодиха инвитро, върнаха ми три, вчера тест и сълзи от щастие Simple Smile.
Да си призная след последния провал реших да спра да чета и да пиша по форумите, отпуснах се спрях да мисля (колкото може да не се мисли) и слушах единствено само какво ми казва док, дори не съм следила стойностите на изследванията  Hug
Виж целия пост
# 29
Явно това и бил твоя начин.
Честито още веднъж  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия