Радост ни донесе пролетта - затуптяха НОЕМВРИйски сърчица! - Тема №2

  • 20 155
  • 753
# 645
ехоооо мамита чета ви всеки ден през телефона но нямах възможност да пиша ....добре дошли на всички нови радвам се че ставаме все повече Simple Smile
отностно темата за ММ ... с моя ММ сме от 3 години заедно от 1 живеем и сме многоооооо щастливи Simple Smile нямаме брак за съжаление много ми се искаше да ми предложи преди да забременея ама съдба сега се е съгласил да подпишем за да оеднаквим фамилиите си заради бебчо Simple Smile нямам голямо желание за сватба все ми е тая по скоро предложението ми беше важно но моя ММ е доста наплашен от предишни връзки и от жени които са го натискали много за бракове.... нямам търпение да дойде петък и да чуем сърчице и да се похваля на всички въпреки че знам че много хора ще ме упрекват защото съм много млада ... а ММ доста по голям от мен но на мен не ми пука важното е че се обичаме че родителите ни ни подкрепят и знам че и те ще са на седмото небе когато разберат Simple Smile а за хората които ще говорят глупости мога само да им кажа да си гледат работата защото съм ужасно щастлива и имам най прекрасният ММ на света !!!  Mr. Green
Отностно работата направо се изумявам какви работодатели има и се ядосвам аз като чета все едно те нямат семейства и не знаят ужасно просто ..... това е България такива сме си интересуваме се само от себе си и от нашите интереси ..... аз поне в това отношение съм ок моя ММ от миналото лято ми каза че вече няма смисъл да работя само да се затормозявам излишно по важно е за него аз да бъда спокойна да си се гледаме и да се обичаме и да не мисля за финанси сметки и тн...... пожелавам на всяка такъв мъж Simple Smile защото смятам че всяка жена в такъв период заслужава почивка и много глезене защото тя носи най-важното нещо в себе си, а именно нов живот Simple Smile
отностно храната аз съм полудяла вчера ревах цял ден толкова лошо ми беше и ме болеше стомаха че чак ревах от лошото ... ужасно е надявам се това нещо да уредява с времето защото не издържам постоянно ми се вие свят лошо ми е изморявам се абе,.......
хайде стига толкова съм писала Simple Smile целувки на всички и с пожелание по малко да ни е лошо !  Sick Sick Mr. Green Mr. Green Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 646
амнезия мен не ме притеснява,че не записват в тези седмици.Не съм и искала.Със сина ми ме записаха към 12,13 седмица някъде.Дразни ме начина по който говорят,все едно те настройват не за хубаво а за лошо.И с предишната ми бременност това ме вбесяваше първите месеци.Ясно е за всички,че възможност за аборт винаги има,но и като излезна може да ми падне тухла на главата или да ме бутне кола...еми само за това ли да мислим.
Виж целия пост
# 647
Здравейте
Надявам се приемате още нови попълнения
Казвам се Рали и съм майка на едно прекрасно момченце,през ноември очакваме втората си рожбичка
Днес бях на преглед видяхме 'точицата",защото съм едва в средата на 5 седмица.На 20.04 съм отново на преглед и тогава и доктора каза,че ще чуем тоново само всичко да е наред
Виж целия пост
# 648
Кали, защо не отидеш при друг лекар? Спомням си при първата ми бременност си записах час при тогавашната ми гинеколожка просто, за да се установи бременност. Излиза сестрата и ми вика - Ти за какво си? И аз и казвам - бременна съм. Тя - ами какво от това. Д-р Ралчева дори няма ехограф в кабинета си. Ако искаш иди в частния кабинет, ама и там не знам дали има. Направо бях така  Shocked .  По-късно излезна пак и беше доста по-мила, но все пак. Мисълта ми е, че всеки има криви дни, но ако по принцип един човек често е груб, когато трябва да е внимателен към пациентите си, по-добре го смени. В крайна сметка има и други добри лекари, които следят бременност. Не са 1 или двама. Ако си от София - аз ходя при д-р Папукчиев в Младост.
Виж целия пост
# 649
Добро утро маминки!   bouquet
Добре дошли на всички нови попълнения, радвам се , че ставаме повече и ще си бременеем заедно  Hug

Ох, колко мило ми стана вчера момичета: мерих сина ми, станал е 110 см. И си мислих - какво ли нещо е природата! Роди се 50см. , а му е отнело повече от 5 години за още 60 см. Представяте ли си как бързо расте бебчето в нас! За 9 месеца- от нулата- цял човек.  Crazy Може да ви се вижда глупаво, но пък на мен ми се стори много мило....  И се моля, много силно всичко да ни е наред и след по- малко от 8 месеца да си гушнем сътвореното чудо.  Praynig

Кали лекаря при мен , който ми установи първата бременност беше ужасно груб и изобщо не ми хареса , но го смених и друг лекар ми води цялата бременност и ме изражда. Не е задължително да си при някой идиот и вместо да те успокоява на прегледите да се държи така, че все е дно нищо не ти е наред. Да си лекар не е само да знаеш теорията , а и да умееш да говориш с хората подходящо.
Виж целия пост
# 650
амнезия със сигурност така ще направя,само всичко да е наред Praynig
Виж целия пост
# 651
Маги и аз вчера си мислех подобни неща гледайки моето дете,което е 99см само че.От една педя човечета се превръщат в малки зверчета.А да не говорим как от една точка става малко човеченце.
Виж целия пост
# 652
Мамчета аз само да се включа в статистиката - не сме женени, но в моя приятел сме заедно от 13 години. На 31 Декември той ми предложи и то по класически начин, поиска ръката ми от баща ми, измъкна диамантен пръстен и тн... Аз бях много изненадана де... Няколко дена по късно се оказа че замразения ни трансфер не е проработил, но пък месец след това (около въпросния Свети Валентин) сме заченали натурално (аз съм с една тръба и на 44 години). Така че сватбата ни се отлага за около две години, тамън да си имаме и шаферче, живот и здраве. Аз иначе за пръв път се ожених като лудите на 18 години, родих син на 21 - та сега карам нов живот на по-стари години хехе. Първия ми брак продължи фаталните 7 години.

Приятен слънчев ден ви пожелавам, ние излизаме, днес сме на концерт че скоро няма да може излизаме заедно често  Mr. Green
Виж целия пост
# 653
Да се включа и аз:Заедно сме от 4 години и половина.Нямаме брак,сгодени сме вече 2 години и мислим така да си останем.Живеем заедно от 4 години.Със сина ми забременях непланирано,но не сме имали съмнение въпреки,че аз бях на 24 а мъжа ми на 20.Сега вече е планирано Heart Eyes
Виж целия пост
# 654
Съжалявам за Стейси  Tired

Дойде денят и за моя първи преглед - довечера е.
Още не е започнало да ми се повдига стабилно, макар че не съм чак цвете.
С мъжа ми сме заедно от близо 10 години, 7-8 живеем заедно, не сме женени и нямаме такива намерения.
Любопитно ми е за възрастта ви, мами. Има ли над 35 години освен Светулка7? Аз ще стана на 35 след няколко месеца. Обмисля ли някоя амниоцентеза по желание?
Виж целия пост
# 655
Хайде и аз да се включа
Заедно сме с ММ от 3 години и 8 месеца,сгодени от 3 години,но за сватба съм му казала изобщо да не си и мисли аз изобщо не искам.
Десиве78 аз съм на 22
Виж целия пост
# 656
И аз през май правя 35  години Peace Не съм мислила за амниоцентеза,защото не мисля,че сме много дърти Laughing плюс това ми е втора бременност,но ако кажат,че се налага тогава ще мисля
Виж целия пост
# 657
Здравейте момичета, нямам време да ви изчета сега, но вечерта ще го направя. Отивам на лекар сега за сърчице   Heart Eyes   пожелайте ми успех. После мисля да мина през магазина да си купя кремчета против стии, че корема много бързо ми расте   Laughing  спряла съм се на Мустела или на Чико, ще питам сега и доктора да видя какво ще ми препоръча. Вие вече мажете ли се с нещо?
Виж целия пост
# 658
Здравейте момичета, нямам време да ви изчета сега, но вечерта ще го направя. Отивам на лекар сега за сърчице   Heart Eyes   пожелайте ми успех. После мисля да мина през магазина да си купя кремчета против стии, че корема много бързо ми расте   Laughing  спряла съм се на Мустела или на Чико, ще питам сега и доктора да видя какво ще ми препоръча. Вие вече мажете ли се с нещо?
айде успех всичко ще е наред !!! само мисли положително Simple Smile а за мазането аз се мажа с ELANCYL една зелена бутилка сестра ми и ММ са фармацефти и ми казаха че това е от високия клас мазила и било много хубаво и аз реших да се доверя иииии сега си се мажа само че нищо не мога да кажа все пак сме с малки коремчета Simple Smile

а за години аз съм на 21 Simple Smile а ММ на 36
Виж целия пост
# 659
Здравейте на всички  Hug

Пърпълче, влизам от време на време да ви чета, но нямам много време и не пиша редовно  Hug

Тоничка, радвам се, че най-накрая се появи и при нас. Добре дошла  Hug

Верчето, аз с предишната бременост се мазах с масажното мляко за бременни на Кокона майка. Българска козметика е, но е много хубава. Нямам нито една стрия. Този път отново съм си взела от същото. Продават ги само по аптеките.

За статистиката - имам две близначки на 7 години и половина, но бракът ни с бащата на дъщерите ми приключи много бързо.
С ММ се познаваме от 20 години. От седем месеца сме заедно и бебчо е много желан и от двама ни.  Heart Eyes
Аз тази седмица се записвам на ЖК. Утре ще ходя за направление от ЛЛ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия