Домакини-първи сезон/осми епизод

  • 25 620
  • 729
# 600
Добре дошла, Стефкаки!   bouquet Хубав остров си избрала.  Heart Eyes

Вече сме в София и ми предстои едно супер омразно действие - събиране на багаж. Много съм станала добра в оправянето на багажа, но въпреки това го мразя.  Close

Иначе от семейните драми днес вече нямаше и помен. Ама то винаги е така, проблемът ни не са делби или имотни дрязги, ами баща ми, който с напредването на годините става много чувствителен и комплексиран и както се казва "не дава дума да му кажеш". Не знаеш коя дума, фраза или запетайка в изречението ще приеме като лична обида и ей го мини скандала е спретнат. Разсърдва се на всички и след няколко часа всичко е минало, ама това много натоварва околните. Това е мнооого кратката версия на проблема.  ooooh!

Сигурно следващото включване ще е от колумбийска земя вече.  Peace Целувки, милувки на всички!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 601
Смърфи, приятен път, мила... newsm52

Ще чакам да се включиш от там... Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 602
Смърфи Hug този твоят проблем е и мой, ама двоен Mr. Green Ти поне, по-рядко си виждаш родителите Crazy и едните и другите, ама мен Rolling Eyes питаш ли ме, как преглъщам и се правя, че не съм чула ooooh! Инак ще сме на "кълбо"  Joy Ама, какво да ги правиш пък родители милеят за нас и ни мислят доброто, но не се усещат как с напредването на годинките почва да ги дразнят много неща и да мрънкотят за щяло  и нещяло Crossing Arms
Лек път и те чакаме да се разпишеш от Колумбийска земя  Hug

Ста-ди и на мен малко ми е далеч Казанлък (ма какъв пък хубав град) Hug Тука има една опрашваща икона, на 1 време и тя става Blush
Виж целия пост
# 603
Цитат
Не знаеш коя дума, фраза или запетайка в изречението ще приеме като лична обида и ей го мини скандала е спретнат. Разсърдва се на всички и след няколко часа всичко е минало, ама това много натоварва околните
Това ми е много познато, само че при нас в главната роля е майка ми.Толкова добре те разбирам.В последно време даже предпочитам да си мълча, щото такива тълкувания си прави, че ми иде да се гръмна.Един ден ми вика :Много ми се спи.Отговарям й:Като ти се спи ходи си лягай.И като се почна.Да си лягам, най-добре да легна и да не стана повече.Вие само това искате.Аз зяпнах насреща.Онемях. ooooh! ooooh! ooooh!Аз дефакто нито съм я обидила, нито съм казала нещо лошо .Всичко това беше подплатено с обилна доза рев. ooooh!Тресят ги яко нервите и им трябват повече розови хапчета според мен.
Отивам да си пукна пукани и ще ги полея с бира.
Виж целия пост
# 604
Ау Кремиии Hug това с рева, как ми е познато ooooh! За щяло и нещяло рев Sick Чак започвам да се чувствам кофти, че виноватата съм аз Whistling Rolling Eyes
И затова предпочитам Rolling Eyes много-много да не ходя, ама пък не отида 2 дни примерно и се почва другата песен, ти родители нямаш ли, не се сещаш да ги видиш, как са ooooh! ( а се чуваме, всеки ден по телефон, поне по 2 пъти Peace)
Няма оправия #Cussing out няма направо и така и иначе, пак аз, съм виновната Crossing Arms Rolling Eyes Пък най-ми е любимо да чуя, хората на какви деца имали Mr. Green



Виж целия пост
# 605
Лек път на нашата колумбийска връзка! Grinning

Дами,свекървата се е сдобила с лаптоп.Само да ми замирише тук на нея и сменям ника,но не аватара! Mr. Green

Вие му мислете! hahaha

Направих гала-вечеря за сина мамин.В понеделник отлита.Всяко изпращане става все по-трудно. Cry

Коконче,стискам палци за теб! Praynig

Мари,ти си знаеш! Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 606
Е Славче Hug нас поне, ще ни открехнеш за ника  Mr. Green
Виж целия пост
# 607
Славче, много модерна свекърва ти. Моята преди години беше тръгнала на курс по комп. грамотност - ходи 3 - 4 пъти и хвърли и учебници, и записки, и све. Не било за нея  ooooh!
Виж целия пост
# 608
Хо хо моята свеки Crazy отдавна е в час с компютърните науки Joy
Виж целия пост
# 609
Тя не е толкова модерна,колкото завистлива.
Щом аз и етърва ми,която също е съфорумка,имат компютри и тя трябва да има.
Интересно ми е с едната пансия откъде е взела пари,но май се досещам. Confused
Здрава да е!само да не идва тук. Mr. Green
Отдавна мрънка ММ за компютър.На въпроса за какво и е,отговаря "моя си работа."
Беше ме помолила да и дам моя и като и казах,че това е нещо лично,много се обиди и оттогава реве за неин.

Стефи,кажи нещо повече за този прекрасен остров! Praynig
Виж целия пост
# 610
Славче  Hugходила ли си там?
Виж целия пост
# 611
Славе,...Ми сега ако вземе да ми стане първа приятелка... аз каквато съм си... обичам хората и ако я залюбя... Mr. Green ААААА НЕ!

Искам си тебе... hug
Виж целия пост
# 612
Славе,...Ми сега ако вземе да ми стане първа приятелка... аз каквато съм си... обичам хората и ако я залюбя... Mr. Green ААААА НЕ!

Искам си тебе... hug
rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Виж целия пост
# 613
Коконче,не съм била,но Гърция на мен си ми е слабост.Особено техните прекрасни острови.

Мари,миличка,няма шанс моето съкровище да стане приятел,с който и да е било тук.
Тя в реалния живот няма,че във форум представям си как ще размахва пръст.Знам си човека.

Много ми е тъжно,момичета,много.Знам,че за добро отива,ама.... Cry
Виж целия пост
# 614
СтЕгни се, Славче, стЕгни се душко да те не гледа детето такава... Hug Heart Eyes hug

Да видим ако стане една работа след време може да се наложи ти мене да успокояваш ама нейсе... Рано е да говоря. И въобще... Rolling Eyes newsm78
Не правя планове никакви.

Каквото и както дойде вече...

посрещам, боря се и напред...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия