Домакини-първи сезон/осми епизод

  • 25 620
  • 729
# 630
Я за "добро утро" и аз да се изкажа.  Thinking

Креми, никой не те обвинява в каквото и да било.  Hug
Както ти самата каза, ти се извини /макар, че няма за какво/ и не виждам какво повече може да се направи по въпроса.

Неприятно е, че така се получава, но пък все пак наистина сме зрели хора и да се държим като ощипани моми за щяло и нещяло е малко странно.

Марѝ, не те пускам!  Hug Креми също.   Hug
Виж целия пост
# 631
Креми, и ти си права от тая гледна точка...да, права си.
А може и въобще да не е сърдита жената, просто да си има лични грижи и да не и се занимава с нас.
Аз спирам по темата, но си оставам в темата Simple Smile.
Къде иначе ще мога да се оплача, че свеки трябваше да дойде чак следобяд, обаче тамън излизаме ние към 10 и тя звъни, за да каже, че вече е в автобуса и към 12 ще е тук. Имахме уговорка с приятели за разходка към Герман...ми отиде по дяволите. Побеснях аз, мъжа ми през живота си не е побеснявал, обаче и той много се ядоса и така...провали ни се разходката.
Виж целия пост
# 632
Добро утро
 Тук е Великден и всички ядат шоколадови яйца .
Скрит текст:
Понеже  отдавна не бях влизала се върнах да прoчета някой неща за да  вляза в крак със събитията  Simple Smile. Хубаво е , че някой от вас са имали приятни мигове с близките си и , че  Мари е успяла да уреди нещата с матрака.
   И аз като Мари мисля ,че Марчето е много добър човек- макар и да не я познавам лично ,както и останалите тук .  Ние българите имаме особено отношение към подобни неща ,когато е на чужд гръб  нищо не е забранено.Във форумите пишат различни хора с различно чувство за хумор и различни разбирания. По мое мнение, когато  не познаваш някого добре би трябвало наистина да внимаваш какво говориш защото не знаеш как без да искаш можеш да засегнеш човек по много неприятен начин. Англичаните имат една приказка - ако не можеш да кажеш нещо хубаво за този човек по-добре нищо не казвай. Не искам да звучи назидателно, както и останалите тук изказах моето мнение  по повод на това недоразумение ,макар и да влизам рядко.
Желая приятен ден на всички ви ,с много усмивки и радост
Виж целия пост
# 633
 redsea, да ти кажа точно назидателно прозвуча! Wink
От мен чао засега от темата , момичета!
Виж целия пост
# 634
Ох, момичета... Хич не ви е лесно с тези свекърви...  Hug Аз си нямам свеки, починала е, когато ММ е бил малък. Но пък си имам сестра му, която ми къса нервите, плюс голямата му снаха, която също е всезнаеща и всеможеща. На всичкото отгоре адски лицемерна. Голяма е  afwitch  Хубавото в цялата история е, че живеем мноооооого далече. В различни държави сме. Но понякога и това не ме спасява, защото ми се обяснява по Скайпа това-онова... Например, че трябва да родя естествено, не било хубаво секцио да се прави, тя как родила два пъти нормално, нищо и било нямало и т.н. Аз обяснявам, че секциото ми не е по желание, а по медицински причини, ама не та не. Да съм била пробвала нормално първо. И ако не станело - тогава. Ми аз имам проблем със сърцето, ако остана на място - кво? Голяма работа, нали. Тя ще ми гледа бебето. Накрая спрях да и обръщам внимание. Карам си на "Говори си, не ми пречиш!" и така. Айде стига съм ви занимавала с моите глупости. Хубав ден!
Виж целия пост
# 635
Добро утро
 Embarassed още съм по старото време.
Много я мразя тази промяна.
Вале  Hug аз не бих си провалила разходката на децата. Да чака свекървата.Особено, ако тези с които сте се уговорили имат деца и си играят с вашите.
Добре дошла на новата домакиня   bouquet
За останалото се подписвам под поста на Куини с две ръце
Отивам да сверя часовниците и да настройвам детето с нов час за обяд
Виж целия пост
# 636
Такаааа, да се изкажа и аз. Не 4е някой ме бута, но....
Все си мисля, 4е темата е за споделяне на ежедневието, морална подкрепа,
много хумор и ако можем да помогнем на някоя от нас-да го направим.
Преди 5-6 месеца си говорих с един познат, с който стигнахме до извида, 4е българите може да се обединат единствено във фейсбук. Т.е. ако дойде време за истински действия всеки ще се скътае и замъл4и. Какво стана скоро. Българите се обединиха за 2 седмици, дигнаха се на протести и какво стана после? .....пак разединение. Всеки дърпа каруцата към себе си и всеки се мисли за прав. Не ме разбирайте погрешно! Мислех си, 4е темата е наистина за разтуха от ежедневието. Вижте как всеки ве вдигна да търси лекарството ЛИВ 52(още помня името му). Всеки дава съвет и идея за справяне с някой проблем. Много 4есто се споделят неща, които няма да споделим с някой наш много близък. А, ето тук и това правим!
Бъдете над тези неща! Не си образувайте излишни нерви! Няма нужда! Нека да продължавам така! От доста време не бях попадала на позитивна тема без дразги и караници. За това и се присъединих.
Креми, ти къде тръгна? Мери, а ти! И защо?
С този пост не искам никой да обидя или засегна. И все пак ако някой се 4увства, така да се извиня предварително
Виж целия пост
# 637
Такаааа, да се изкажа и аз. Не 4е някой ме бута, но....
Все си мисля, 4е темата е за споделяне на ежедневието, морална подкрепа,
много хумор и ако можем да помогнем на някоя от нас-да го направим.
Преди 5-6 месеца си говорих с един познат, с който стигнахме до извида, 4е българите може да се обединат единствено във фейсбук. Т.е. ако дойде време за истински действия всеки ще се скътае и замъл4и. Какво стана скоро. Българите се обединиха за 2 седмици, дигнаха се на протести и какво стана после? .....пак разединение. Всеки дърпа каруцата към себе си и всеки се мисли за прав. Не ме разбирайте погрешно! Мислех си, 4е темата е наистина за разтуха от ежедневието. Вижте как всеки ве вдигна да търси лекарството ЛИВ 52(още помня името му). Всеки дава съвет и идея за справяне с някой проблем. Много 4есто се споделят неща, които няма да споделим с някой наш много близък. А, ето тук и това правим!
Бъдете над тези неща! Не си образувайте излишни нерви! Няма нужда! Нека да продължавам така! От доста време не бях попадала на позитивна тема без дразги и караници. За това и се присъединих.
Креми, ти къде тръгна? Мери, а ти! И защо?
С този пост не искам никой да обидя или засегна. И все пак ако някой се 4увства, така да се извиня предварително


  202uu
Виж целия пост
# 638
Мари, права си, и на мен ми липсва. Обаче нали и се извинихме, наистина не виждам как по друг начин....освен на лични да го направим...
Добро утро  bouquet
аз и на лични и писах обидена е, но нека тя да си каже Hug
Аз зачезвам ще ме водят на разходка Crazy Хора, нямам нерви, не мога да спя от мислА, чакам утре заветното обаждане и ако е кофти новината Rolling Eyes направо ще се гътна cry
Ако ви кажа, че станах в 11.00 незнам, дали ще ми повярвате Rolling Eyes

По наболата тема да се изкажа ли  smile3516
Креми, какво искаш да кажеш за подозренията си? Ако си имала такива(което много ме впечатли) защо изобщо си влизала тук???
Аз също мога да си тръгна и не само то темата, а от форума изобщо Naughty Малко ми писна да ми гледат под лупа нещата и то хора, които в реалния живот не ме познават! Такива крайни изводи много ме дразнят! Crossing Arms
Темата е отворена, който не се чувства добре, не  е задължен да пише тук, да се чувства свободен Rolling Eyes
Не смятам, че някой дължи на някого, някакви обяснения за нещо!!!
Бси изречението дето се получи, но не вярвах, че и тук ще се стигне до подобни спорове ooooh! Язък! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 639
Ами да се разделим тогава по живо по здраво... Rolling EyesИ без това влизам тук за да ви се оплача. Нямам вина, животът ми поднесе тежки изпитания...Не искам да ви натоварвам излишно с моите преживявания. Тук предстои да се раждат бебета и едва ли някой ще иска да чете за моите /нашите/ неволи.

Бъдете здрави и не забравяйте има много по-важни неща в живота от това да се дърпаме за глупости в една тема... Hug
Виж целия пост
# 640
redsea, да ти кажа точно назидателно прозвуча! Wink
От мен чао засега от темата , момичета!
Валенцето Затова и казах , че всеки има право на мнение . И твоята реакция още веднъж доказва различната гледна точка на четящите . На чужд гръб и сто тояги са малко
Виж целия пост
# 641
Здравейте! Hug

Какво става,момичета? newsm78
Учудвате ме.Жената може да си има проблеми и да не и се пише,защо решихте,че е сърдита?
Креми,хайде обратно в групата! Grinning
Върнах се да прочета назад,но не видях нищо грубо.При виртуалното общуване стават недоразумения понякога,но Креми нищо лошо не е казала.Само се пошегува,тя и със себе си се шегува,пиша си с нея откакто съм в бг мама,освен това сме и приятелки във ФБ.
Марчето също е страхотен човек.Дано се реши това глупаво недоразумение.

Как се нашите бремелинки?
Ста Ди,ти отговаряй легнала. Heart Eyes
Стефи,лекарите си знаят,не обръщай внимание на зълвата,нали така се казва? newsm78

Днес ще събираме багаж.Утре чакайте една кахърна Славка.Кой каза за девойка,която го чака?
Бре,ако е германка,ще ми пие биричката. Mr. Green

Чао за сега!Умната!

Сега видях и другите отговори.Аз не мърдам от тук.
Коконче,Мари,хайде и вие обратно!
Виж целия пост
# 642
Ами да се разделим тогава по живо по здраво... Rolling EyesИ без това влизам тук за да ви се оплача. Нямам вина, животът ми поднесе тежки изпитания...Не искам да ви натоварвам излишно с моите преживявания. Тук предстои да се раждат бебета и едва ли някой ще иска да чете за моите /нашите/ неволи.

Бъдете здрави и не забравяйте има много по-важни неща в живота от това да се дърпаме за глупости в една тема... Hug
smile3506 smile3506 newsm12 Странен пост Rolling Eyes Тогава да се извиня и аз, че ви ДОСАДИХ с моите си бебешки неволи ooooh! cry
Виж целия пост
# 643
Ей, я се стегнете!  Hug

Всеки има някакви проблеми, никой не е виновен, че неговите са много тежки и болезнени. Марѝ, Коконче, знам че ви е много тежко, но ние сме тук с вас и съм сигурна, че всички са на моето мнение, че не ни натоварвате с нищо. Ако можем да ви окажем някаква макар и минимална подкрепа, аз лично бих била много щастлива, сигурна съм че и другите мислят като мен.  Hug

И държа да отбележа, че не го казвам от куртоазия, наистина го мисля!  Wink
Виж целия пост
# 644
Аз си оставам тук и не мърдам. Crossing Arms
Всеки си има право на мнение и глава на раменете, аз на никого не се меся. Толкоз по темата.
Тук ще ни издуха. И хляб нямаме, ама как да изляза с беса, не че яде де. Добре че има БарнЬо и мако, иначе да е загинал.
Коконче, сетих се и аз за утре- дано, мила, дано. Hug
Напредваме ние, банята е вече с две налепени стени плочки, до другата неделя трябвало да е готова от до. Дано не свършат парите, че в банята ще си живея. Joy Остава кухня чудя се по поръчка или купена, секция някаква, токовете и май съм готова за местене. Реве ми се, вместо да съм щастлива, ама моето е нищо.
Утре ще лъжете ли? Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия