Домакини-първи сезон/осми епизод

  • 25 620
  • 729
# 570
Цоп  newsm03  Реших да се присъединя към групичката на домакините  Embarassed  Аз по принцип съм на половина домакиня, защото си седя вкъщи само зимата, а лятото работя  Sunglasses  След месец ще ставам мама, след 2 ще се връщам пак на работа ако всичко е наред. Детенцето ни е първо, домашни любимци нямам (само мъж - един брой  Mr. Green ). С интерес ще следя темата! Хобито ми е да шофирам, но също така много обичам да готвя и да се разхождам сред природата. Ами... Туй то  bowuu
Виж целия пост
# 571
Стефкаки, добре дошла. И аз съм отскоро тук и е много уютно.
Айдеее, повлече крак, след теб тризнаците на Коконче, а след вас- който иска. Praynig
Туй не ще да спииии. #Cussing out
Виж целия пост
# 572
Смърфче не се ядосвай.Всеки проблем има решение.Все ще откриеш начина.
А за заминаването кофти е.Но пък ще се приберете пак.Аз така се успокоявам.
Коконче поздрави на морето от нас!
Ангелче честита придобивка.Отначало докато е малка е удобно.Но после става сложно като натежи  6 7 кг и едвам го носех.
Виж целия пост
# 573
Опитах се да легна да поспя с малкия, и тъкмо съм заспала, и мъжът ми ме събуди  Twisted Evil Направо ми иде да го удуша, честно ви казвам.
Добре дошла на новата домакиня, дано ти хареса при нас  Hug
Смърфиетка, лек път!
Дарил Хана, след Кокончето съм аз. А може и заедно, нямам нищо против  Wink
Виж целия пост
# 574
Не зная как е мястото на зъба... От вчера бях само на едно малко плодово мляко. Току-що ядох една охладена супа от картоф, моркоф и фиде, която си направихкъсно снощи, че от сутринта пак по болници бяхме...И сега ме е страх да не е останало картоф там... newsm78;
Въпреки, че аз от другата страна слагам с лъжицата, надве-натри и гълтам като гъска.

Семейните свади в нашето семейство са ми непознати.Израстнах в тих и спокоен уюутен дом под много грижи. Обичам родителите си...

При нас е същото...ако има нещо, то е тихо и отшумява бързо...

Свекър и свекърва обаче/лека им пръст/наваксваха за всички... ooooh! ooooh! ooooh!

Та така.

А и малко ми е подута бузата, ама мисля, че е нормално. Rolling Eyes

Ще поспя...
Виж целия пост
# 575
Добре дошла на новото момиче!  bouquet
Виж целия пост
# 576
Добре дошла на новата домакиня!
Мари?Карма, ти си на диета, а?
Отивам в банята.
Виж целия пост
# 577
Stefkaki, добре дошла  Hug
Марѝ, спокойно, нормално е да е подуто. Ще мине по-бързо, отколкото очакваш  Peace По принцип раните в устата заздравяват доста бързо, не мисля, че ще ти стане нещо от картофчето и фидето в супата, но ако те притеснява - защо не я пасираш? Твърди и груби храни на мястото на зъба ще можеш след десетина дена да дъвчеш, а меки - след още 2-3. Поне на мен така ми казаха, като ми вадиха зъба  Hug
Виж целия пост
# 578
 Hug
Виж целия пост
# 579
 newsm18 Благодаря за топлото посрещане!
Виж целия пост
# 580
Малко пролетно настроение

Виж целия пост
# 581
Метнах едно зеле с пиле.
Направих малко снимки,че ще качвам обяви.Малкия 3 пъти ми казва да му правя сандвич.Е на 3 му направих.Все нещо правя и забравям. Laughing
Добре дошла на новата мама!От кой град си?Разкажи повече за теб.
Губи ми се и Джили.
Мари не се притеснявай щом не те боли и хапваш всичко е наред.

Виж целия пост
# 582
Пия аналгини, аулини...мисля,че вчера имах и температура... Rolling Eyes Сега не зная..
Виж целия пост
# 583
Добре дошла на Стефи!!! Hug
От кой остров си Стефкаки?
Моят мъж избяга на риболов на Самотраки.Сега имам едно гърло по-малко. Laughing
Шегувам се!
Утре ли ще сменяме времето?
Виж целия пост
# 584
Тази нощ, сладка моя...  bouquet Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия