Здравей,добре дошла.
Имаш чудесен мотив за отказване, желая ти успех!
Не се притеснявай, понякога е нужно повечко време без да има някаква причина. Най-често е просто изнервянето и вглъбяването. Ако не си го правила скоро, иди някъде на почивка да се отпуснеш и да премахнеш стреса. След това току виж бебето станало
Моята история е следната: Пуша някъде от около 7-8 години. Преди 3 години бях отказала цигарите за около година, ама от пуста му лигавщина на една нова година пак запалих, та постепенно пак пропуших. Миналия път когато спрях цигарите беше много лесно (може би защото и по-малко време бях пушила). Просто един ден седях навън с приятелки и както пиехме биричка реших, че няма да пуша повече. Подарих си цигарите и запалката на едната приятелка и повече не се и сетих за цигари. Но... този път беше по-тежко (и все още Е) Пушех по една кутия на ден и преди около два месеца започнаха болки в белите дробове при вдишване, даже стигаха до момент, в който ставаха непоносими за около 1-2 минути. Две седмици се канех да спра цигарите. Познавам се и знам, че с постепенно намаляване при мен няма да стане, та един ден преди около месец имах половин кутия, минах да си купя още една, за да имам и за следващия ден с кафето, прибрах се, изпуших две-три цигари и казах, че повече няма да пуша. Прибрах цигарите в шкафа и седнах и започнах да чакам какво ще стане! Първия ден беше добре, бях горда от себе си, обаче на следващия ден започнах да се побърквам!
Някъде след около 2 седмици започна да се подобрява положението, та сега много рядко се сещам за цигара. Неприятно ми когато приятелят ми си запали цигара и димът идва в мен. За около 4-5 секунди ми се припушва, после отминава
Много се усещат миризмите, чак първите дни взех да се притеснявам, че всичко ми мирише...
4 дъвки употребих и спрях да ги нося накрая. Сега са потурчени някъде в нас. Купих си обикновени ментови дъвки и след 2 седмици и тях ги спрях. Дано да се справя... честно казано според мен съм минала най-критичния ми период - първите няколко дни. Ще видим в бъдеще как ще се развият нещата 







.


Тази вечер не издържах и запалих. 
Както каза зайо, идеята още не е узряла в главата ти... За мен курсовете на Алън Кар или който и да е ,е само с цел печалбарство. Намери друг начин, в който да не ти взимат парите, възможно е и е безплатно като се нахъсаш сама, или с помощта на приятел или от форума!
"
Повече ме впечатли факта за 13-годишно дете с наргиле
А това, което го е казал, че е безвредно, водят се много спорове по въпроса. Все пак това е никотин, а човек се пристрастява към никотина... От друга страна едно момче беше качило в интернет два теста (с наргиле и с цигари) с прахосмукачка и резултата беше, че тоалетната хартия (която използваше за филтър) от цигарата беше станала кафява, а от наргилето нямаше почти нищо. Демек би трябвало да е по-безвредно. На мен не ми доставя удоволствие наргилето. Много хамалска работа, докато го изчистиш, да го заредиш, да го запалиш, после пушиш пък то гасне, пък пак трябва да го палиш...
Препоръчани теми