Пета тема на чакащите

  • 262 845
  • 2 547
# 450
Ох...и на нас ни се обадиха днес! Направо съм ошашавена...
Бебенце на 5м. момченце. В момента нищо не изпитвам...
все едно се случва на друг...В петък ще ходим да го видим,
че съм болна на антибиотик...Даже думите ми бягат...
Виж целия пост
# 451
Страхонта новина!!! Hug Дано, дано, дано това да е вашето детенце Praynig стискам палци и ви желая късмет Laughing п.с. Когато се обадиха за нашето дете аз просто дълго време стоях и гледах с празен поглед..... според мен, именно в този момент идва пълното осъзнаване ..... поне за мен беше така Simple Smile преди това са факти, теория, тоя казал, онзи рекъл... но след обаждането или писмото - вече всичко се материализира... не знам дали ме разбра, но ме връхлетяха спомени... Simple Smile Успех и кураж  Hug
Виж целия пост
# 452
ТУТИ, Честито, мила! От сърце се надявам това да е вашето детенце!
Не се притеснявай, аз докато не си взех бебока вкъщи се чувствах като в ступор - никаква емоция и абсолютно усещане, че се случва на някого другиго...Че и все още се чувствам така понякога...
Късмет и чакаме хубави новини  Hug

 Тази година започва много бебешорски и се надявам все така да продължава Hug
Виж целия пост
# 453
Благодаря ви! Все едно се гледам отстрани...
Много странно...
Виж целия пост
# 454
Как само се е оживила темата!  Simple Smile Много се радвам за вас и стискам палци всичко да мине по вода! Честита ви Нова година!  Hug
Виж целия пост
# 455
ТУТИ, прекрасна новина!  Simple Smile Стискам палци с бебока да се харесате и това да е твоето детенце  newsm51

Усещането все едно се случва на някой друг е съвсем в реда на нещата и мисля, че повечето осиновители добре го познават  newsm53 И да, понякога трае доста дълго, даже след като дечко си е вече в къщи, но после така те завъртат нещата, че забравяш не само усещанията си, ами даже и името си  Joy Joy Joy

Чакаме отзиви от срещата в петък!  Hug

Виж целия пост
# 456
Много приятно е да четеш последните постове! Единствено ми липсва възможността да отразя своята  съпричастност  към всички положителни емоции, така както е опцията с лайкването във фейса!   На всички получили писма за дечица, желая успех! Дано да се харесат! И не забравяйте ,че стреса от предстоящата среща сваля имунитета -подсилете го! Пиша Ви като препатила- не стига, че детето ми , като дойде при нас се разболя ами и аз!  Hug
Виж целия пост
# 457
Наистина страхотно започване на Новата година.
Момичета върнахте ме назад когато получихме писмото за дъщеря ми. Стискам палци това да са вашите деца.
Ние все още сме в очакване,и да си призная взе да ме хваща нетърпението.За дъщеря ни чакахме една година,но имахме изисквания които променихме и заветното писмо дойде това беше преди 3г и половина.И да си призная сега очаквах ,че ще чакаме по-малко ,но вече 6 м. от както сме вписани и няма резултат.Единственото ни изискване е за бебе до 7м, и този път не сме пуснали за цялата страна ,а се съобразихме до къде ще ни е удобно да пътуваме.
Надявам се всички да чакаме малко и да се намерим с нашите деца.
Виж целия пост
# 458
Ами на нас ни се обадиха по тел. От Пазарджик, пък ние сме в София. Даже служителката каза, че звънни, защото писмата се бавят доста...да не губим време.
Виж целия пост
# 459
Ами на нас ни се обадиха по тел. От Пазарджик, пък ние сме в София. Даже служителката каза, че звънни, защото писмата се бавят доста...да не губим време.

Ааа, в Пазарджик са големи сладури. Много е приятно при тях и са големи бързаци с придвижването на документите и насрочване дата за дело. Дъщеря ми е оттам. Heart Eyes

Честито ти, ТУТИ! Няма начин да не е твоето дете!  Hug
Виж целия пост
# 460
galian_75, кратко чакане и на теб! Всичко ще се случи както трябва, нали знаеш  Hug
По това, което съм чувала, не твърдя че е достоверно, но звучи логично - чакането за второ и следващо дете е малко по-дълго. Явно с предимство са семействата без деца, в което има смисъл. Аз също се опитвам да сметна, живот и здраве, кога ще дойде време да подаваме документи за второ, така че да са с предпочитана от нас разлика - хем Малчо да е поотраснал, хем пък да не се бавим твърде много...Но нещата винаги си стават по тяхната си логика. Като гледам как хубаво повлачиха краче момичетата в тази тема, ти ще да си следващата Hug
Виж целия пост
# 461
Честито и от мен на получилите известията!Дано това са вашите дечица HugТака се вълнувам,сякаш аз получила известие!Стискам палци и с нетърпение очаквам да пишете след срещите Hug
Виж целия пост
# 462
Здравейте, честито и от мен на всички, получили радостна вест! Дано годината е изпълнена с положителни емоции за всички ни. Ние сме вписани в регистъра едва от месец, но все се надявам да не чакаме дълго. Прегледах и старите теми, даже неведнъж, но не срещнах (или съм пропуснала) дали сте коментирали някъде руската практика да се представят досиетата на деца за осиновяване публично. Разглеждах наскоро техни страници и не мога да преценя - хем ми се струва някак нередно, но пък не им ли дава по-голям шанс да бъдат "избрани' и осиновени. Разбира се, че е по-добре да се подбира семейство за детето, а не обратно, но и не съм убедена, че схванах напълно принципа на работа тук. Събира се съвет, има примерно 3 деца за осиновяване в този момент в тази дирекция, и започват да разглеждат досиетата на кандидат-осиновителите - тези искат бебе, тези - момче, онези - българче и така по ред на номерата на вписване в регистъра докато преценят, че някой би харесал тези дечица, за да им ги предложат.Така ли е?
Виж целия пост
# 463
...Прегледах и старите теми, даже неведнъж, но не срещнах (или съм пропуснала) дали сте коментирали някъде руската практика да се представят досиетата на деца за осиновяване публично. Разглеждах наскоро техни страници и не мога да преценя - хем ми се струва някак нередно, но пък не им ли дава по-голям шанс да бъдат "избрани' и осиновени....

Бррр, тръпки ме побиха като си помислих, че досиетата на моите деца биха били изплескани публично в Интернет и всеки кретен, имащ достъп до мрежата би научил всичко за тях. Абсолютно против такава практика съм.
Виж целия пост
# 464
В България идеята е, не осиновителите да си избират като на пазар, а да се потърси най-доброто за едно дете, оставено в институция. За това се измислиха тези Съвети по осиновявания, които да разглеждат, кои са най-подходящите кандидат-осиновители за конкретното дете, а не по принцип. Освен това идеята беше и да се спрат преките контакти на кандидатите с директорите на домовете, което предполагаше по-висока степен на корупция.
Извинете за  намесата в темата ви  Embarassed
Желая на всички успех и дано всеки намери своето дете, да го обича и да го ощастливи  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия