София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (9)

  • 103 451
  • 768
# 120
Много ви благодаря, остава само да се запишем другата седмица, да видим дали ще има места в Надежда или трябва да ходя до Свобода.  bouquet
Виж целия пост
# 121
Сънчо, провери дали има места и ако има- си занеси документите сега. В началото на месеца се купуват купоните за следващия, но имай предвид, че кухнята не работи през Август и ако се класирате- ще започнеш да взимаш храна най-вероятно през септември  Peace
Виж целия пост
# 122
Момичета, препоръчайте ми гинеколог в района, който да работи със здравната каса. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 123
Къде в Надежда и околностите й, има детски магазин, в който продават повивалници и други такива неща? Едно време Топчо си ми беше есктра, ама сега не знам къде да диря...повечето магазини са само за храна, играчки и дрешки.
Виж целия пост
# 124
Къде в Надежда и околностите й, има детски магазин, в който продават повивалници и други такива неща? Едно време Топчо си ми беше есктра, ама сега не знам къде да диря...повечето магазини са само за храна, играчки и дрешки.

Хиполенд, намира се в сградата на Била в Надежда 5.
Виж целия пост
# 125
Да, ходих там, но имат само един вид повивалник. Преди седмица имаха повече, но явно са свършили бързо.
Виж целия пост
# 126
Ако сте с автомобил, може да се разходите и до Джъмбо-Люлин, на 10 минути път е. Там също може да намерите повивалник. А в Илиенци има фирмени магазини на Вис Виталис, Кангаро и др. подобни фирми. Там също има. Във Вис Виталис със сигурност съм виждала на 2 етаж.
Виж целия пост
# 127
За мой 'късмет' вчера прескочих до Вис Виталис и ме пратиха в другите им магазини, защото в този нямаха  Laughing За Джъмбо пък изобщо не се бях сетила. Там със сигурност трябва да има. Благодаря много   bouquet
Виж целия пост
# 128
За мой 'късмет' вчера прескочих до Вис Виталис и ме пратиха в другите им магазини, защото в този нямаха  Laughing За Джъмбо пък изобщо не се бях сетила. Там със сигурност трябва да има. Благодаря много   bouquet

Няма за какво   bouquet

P.S. Сигурна съм, че съм виждала повивалници във Вис Виталис, но явно или съм объркала, или са свършили  Embarassed
Виж целия пост
# 129
Момичета, препоръчайте ми гинеколог в района, който да работи със здравната каса. Благодаря предварително.

  и аз в отбора Simple Smile
Моля за съвет,че ще ми изтече направлението Praynig Praynig
Виж целия пост
# 130
Момичета, препоръчайте ми гинеколог в района, който да работи със здравната каса. Благодаря предварително.

  и аз в отбора Simple Smile
Моля за съвет,че ще ми изтече направлението Praynig Praynig

Бих ви препоръчала д-р Тошева. Преди работеше в 30та поликлиника, но сега се премести на Сливница зад салати Кенар в МЦ Пентаграм. Не е много далече, а тя е добра и си заслужава ходенето.
Иначе в 8ма поликлиника има една гинеколожка, но ходих един път при нея и повече никога няма да повторя...толкова арогантно отношение не съм получавала никъде. Името й е Йорданова.
Виж целия пост
# 131
Момичета, препоръчайте ми гинеколог в района, който да работи със здравната каса. Благодаря предварително.

  и аз в отбора Simple Smile
Моля за съвет,че ще ми изтече направлението Praynig Praynig

Бих ви препоръчала д-р Тошева. Преди работеше в 30та поликлиника, но сега се премести на Сливница зад салати Кенар в МЦ Пентаграм. Не е много далече, а тя е добра и си заслужава ходенето.
Иначе в 8ма поликлиника има една гинеколожка, но ходих един път при нея и повече никога няма да повторя...толкова арогантно отношение не съм получавала никъде. Името й е Йорданова.


Същото мнение имам за Йорданова. Ходих два пъти при д-р Желязков в 8-а, доволна съм.
Виж целия пост
# 132
Katencetoo  Hug
Ако ме и упътиш как да стигна от Надежда- Билла- например до  поликниника Пентаграм- цена нямаШ!!! Hug WinkБлагодаря за отзивчививостта....
Виж целия пост
# 133
Рали, взимаш си метрото или автобус 83 и слизаш на Константин Величков. Връщаш се към Сливница, пресичаш и тръгваш по нея в посока центъра. От ляво има едно у-ще, след него са салати Кенар. Точно зад тях има една розова сграда. Това е МЦ Пентаграм. Ето сайта им http://www.pentagram2012.com/contacts.html
Пускам ти и снимка на картата за по-голям ориентир, че не съм много по обясненията  Embarassed
Скрит текст:

ПП. Само да знаеш, че приема с предварително записан час, иначе ще трябва да чакаш много, докато минат всички с часове. Телефоните са в сайта  Hug
Виж целия пост
# 134

Katencetoo, HugПерфектно обяснение- улесни ме много..със сигурност ще е полезно и на други интересуващи се  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия