София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (9)

  • 103 454
  • 768
# 150
.....
Във Веселие празнувахме тази година - можеш да си внесеш алкохол и почерпката за родителите, което намалява малко бюджета.
......
А, ти все пак се престраши да го пробваш "Веселие"....  Wink
Остана ли доволна?

Да, доволна останах като цяло.
Виж целия пост
# 151
Момичета, моля да препоръчате къде около ж.к. Толстой може да се практикува йога? Hug
Виж целия пост
# 152
Мамииии Simple Smile Чували ли сте да има спининг някъде по кварталчето ?!
Виж целия пост
# 153
Търся сервиз за развалено малко касетофонче из Люлин или Надежда.
Също и обущар из тия райони.
Виж целия пост
# 154
Търся шивашки услуги в Надежда, имаше една шивачка, която си работеше в къщи в Свобода, но съм загубила телефона.

Ако някой знае, моля да пише.
Виж целия пост
# 155
silvanchence, шивачка има на Търговска до Беболино-то, но не съм давала нищо там. Има и на ул.Йордан Хаджиконстантинов долу в новите блокчета.
Виж целия пост
# 156
Мерси!
Виж целия пост
# 157
Днес са ни оставили по пощите брошурки на ново шивашко ателие. В Свобода, зад ЦБА, ул. Николай Чудотворец, бл.32, от понеделник до събота, 9-19ч, почивен ден неделя, тел. 0894648676
Виж целия пост
# 158
Искаме с мъжа ми да си сменим личния лекар, малкия е в 8 дкц, та ни е удобно и там, и в 24 поликлиника.

Знаете ли добри лични лекари?
Виж целия пост
# 159
Здравейте!
Препоръчвам Ви Д-р Юлия Димитрова в 8 поликлиника. От години сме при нея с мъжа ми и сме много доволни.
Виж целия пост
# 160
А в кой кабинет е?Някакъв телефон да питаме ще ни вземе ли?
Виж целия пост
# 161
А в кой кабинет е?Някакъв телефон да питаме ще ни вземе ли?

0888 743 486 - Юлия Димитрова. Ще ви вземе, само преди седмица още един член от нашето семейство се прехвърли при нея. Слава богу, не сме имали поводи да я посещаваме често, но истината е, че е много мила.
Виж целия пост
# 162
Благодаря!

А знаете ли къде в Надежда и в близост мога да направя зъбна снимка?
Виж целия пост
# 163
Благодаря!

А знаете ли къде в Надежда и в близост мога да направя зъбна снимка?
8 Поликлиника
Виж целия пост
# 164
В самата поликлиника ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия