София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (9)

  • 103 455
  • 768
# 180
Има ли някое дете тук в 42 ОДЗ в Надежда 5 ?

А в 5 ЦДГ дали има?  Simple Smile

Катенце, първо да ти честитя рожбата, много щастливо и спокойно дете да расте! Hug
Моят е в 5-та, но във филиала в Обеля 1 Tired Tired Tired . Директорката май месец каза, че не можела да направи нищо, за да го премести, а имаше 2 свободни места след приема.
Днес пак са говорили с мъжа ми и казала, че ще види какво може да направи. Дано да измисли нещо, че само мисълта да го водя и прибирам от Обеля ме убива, при положение, че другата е пред нас.


Кажете, моля ви, къде има магазин за детски дрешки, българско производство? На Сали или друга фирма. разгледах разни магазинчета около метро станция Бели Дунав, но само разни турски и китайски дрешки.
Виж целия пост
# 181
Има ли някое дете тук в 42 ОДЗ в Надежда 5 ?

А в 5 ЦДГ дали има?  Simple Smile

Катенце, първо да ти честитя рожбата, много щастливо и спокойно дете да расте! Hug
Моят е в 5-та, но във филиала в Обеля 1 Tired Tired Tired . Директорката май месец каза, че не можела да направи нищо, за да го премести, а имаше 2 свободни места след приема.
Днес пак са говорили с мъжа ми и казала, че ще види какво може да направи. Дано да измисли нещо, че само мисълта да го водя и прибирам от Обеля ме убива, при положение, че другата е пред нас.

Мъжа ти сутринта да е ремонтирал врата в детската?  Mr. Green Утрепай ме, седях, чудих се, гледах и се питах от къде ми е познато детенцето, а ето на - твоя юнак бил  Laughing Засякохме се с малкия и таткото при директорката и се наложи да чуя какво си говориха, та сега се сещам, че наистина говориха за Обелската градина. Искрено се надявам да успеят да ви преместят в тази, че Обеля е близо, но като тръгнеш натам с дете и то зимата, ти се струва на хиляди километри.
Виж целия пост
# 182
Здравейте момичета  Hug  !

Да се присъединя и аз към вас .
Да ви се представя на кратко , по принцип само аз съм от София  ( надежда ) , ММ е от Самоков и за сега сме тук ( на около 45км. от София ) . Имаме бебе на 7м. и 10дни.  Heart Eyes , казва се Габриела . Идваме си към София , когато ММ почива  и така  Hug .
Имаме план живот и здраве като дойде време за училище на малката да се върнем  Hug .

Друго , друго не знам какво да кажа , ако имате въпроси питайте . Надявам се да ме приемете сред вас  Hug .
Виж целия пост
# 183
catty m благодаря ти за инфото. Тя мойта е малка (на 1,5 год.), ама аз да се информирам. Ние ходихме няколко пъти в Св.София - на бул.България, но ми стана ясно, че няма да може да се научи да плува още от бебе (колкото и до ми се искаше). За това, ако можеш да ми дадеш тел. да се обадя да поразпитам ще съм ти благодарна. А за кое училище става въпрос? Как са там условията? Колко се плаща?
Благодаря предварително  Hug
Виж целия пост
# 184
И аз се присъединявам към молбата за телефонен номер на треньора.

bunny, добре дошла. Вие в коя Надежда живеете?
Виж целия пост
# 185


bunny, добре дошла. Вие в коя Надежда живеете?

Както се вика - добре заварила  Simple Smile   Hug . Ами ние сме от Надежда 1 .
Виж целия пост
# 186
За 153 то,басейна се ползва от ученическа спортна школа и записването е обвързано с началото на учебната годин.17-19 септември от 9 до 12.30.За начинаещи наплива е твърде голям.За ограничение във възрастта не знам.                 
Виж целия пост
# 187
Здравейте Hug някой знае ли къде в Надежда мисля,че трета част има център в който работят хипнотизатори  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 188
Къде мога да си извадя мъдрец с операция, че 200 лв. много ми се виждат?
Виж целия пост
# 189
Къде мога да си извадя мъдрец с операция, че 200 лв. много ми се виждат?

Във ВМА? Там са добри хирурзи, но май и там е толкова, попитай ако искаш. На мен ми извадиха 3 мъдреца преди време и съм много доволна, но като пари не помня колко ми взеха.
Виж целия пост
# 190
Здравейте ,тази темичка винаги се е оказвала много полезна за мен  и сега отново ви моля за инфо,тъй като отскоро съм в Надежда-3.  Предстои  ми да подам документи за получаване на детски надбавки ,но не знам къде се намира служба Социално подпомагане.В сградата на Общината ли е или на друго място?
Благодаря предварително!)) Hug
Виж целия пост
# 191
Здравейте ,тази темичка винаги се е оказвала много полезна за мен  и сега отново ви моля за инфо,тъй като отскоро съм в Надежда-3.  Предстои  ми да подам документи за получаване на детски надбавки ,но не знам къде се намира служба Социално подпомагане.В сградата на Общината ли е или на друго място?
Благодаря предварително!)) Hug

Да, в сградата на Общината е, във втория вход от ляво на дясно. Има табела Отдел 'Социално подпомагане'  Peace
Виж целия пост
# 192
 Hug
Катенцето, благодаря много!
Виж целия пост
# 193
Колко ви взимат за коронка на зъб, не за самото лечение, само за самата коронка?
Доколкото знам от моята братовчедка зъболекарка, само че е в друг град, материалите за коронка са към 70 лв., та до 180 лв. множко ми се вижда за труда  8O .

И още нещо, имаше един сладкарски цех на улицата до 8 поликлиника, та оттам сме вземали хубави торти.

Имате ли представа как са цените на детските торти?
Виж целия пост
# 194
Е като сме започнали.... в 137 ОДЗ има ли някое детенце от тук?  Wink
Ние сме в първа група  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия