Премахването на тази пешеходна пътека беше огромна глупост. Не знам и аз как го решиха, но аз много много рядко пресичам на места, на които не е разрешено. Е, тези от общината ме принудиха и вече го правя всеки ден именно заради тази пътека. Пълно безумие! Как да стигне човек от автобусната спирка до ОДЗ-то? С асансьора (ако въобще работи) се слиза в подлеза, ами после нагоре? С ескалатора (ако въобще и той работи) е много трудно с повечето модели колички.... Веднъж ескалаторът не работеше и помолих един полицай да ми помогне, а той ме попита защо не излезна откъм Била и после пеша до 61-во училище и там да си пресека..
А пък това, че и там в едната посока светофарът нон стоп не работи е друга тема....
Премахването на тази пешеходна пътека беше огромна глупост. Не знам и аз как го решиха, но аз много много рядко пресичам на места, на които не е разрешено. Е, тези от общината ме принудиха и вече го правя всеки ден именно заради тази пътека. Пълно безумие! Как да стигне човек от автобусната спирка до ОДЗ-то? С асансьора (ако въобще работи) се слиза в подлеза, ами после нагоре? С ескалатора (ако въобще и той работи) е много трудно с повечето модели колички.... Веднъж ескалаторът не работеше и помолих един полицай да ми помогне, а той ме попита защо не излезна откъм Била и после пеша до 61-во училище и там да си пресека..
А пък това, че и там в едната посока светофарът нон стоп не работи е друга тема....

взехме и две емблеми ,ако се наложи да си купи дреха същия модел и само да ги зашием
Това е положението


Аз също съм за една групова подписка, защото ми се налага поне 1-2 пъти в седмицата да пресичам на това място - от Ломско шосе на Бели дунав и в повечето случаи това става на магия. Дано компетентните страни действат малко по-отговорно, защото някой път магията може и да не подейства.. Да пази Господ!
)) Страшно готина тема!!!! Аз не съм майка, ама човек как да не се възползва от сайта и темите и предимствата му! Пък и ще стана все някога
В Толстой живея, точно срещу София Север
Поразгледах темата, обсъждали сте разни фитнеси, може ли някой да каже нещо в моя близост и добри условия и не много скъпо.. Някъде дали сте срещали да правят намаление за студенти, това би ми било от полза. Благодаря предварително
))))))))))) Препоръчани теми