БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 108

  • 58 163
  • 716
# 630


Честит рожден ден Нели, много здраве и повече усмивки! Hug
Виж целия пост
# 631
Да покажа готовите ми вече лаленца. Не са прани и гладени, но имам намерение да ушия още 1-2 от серията. Ще ги рамкирам заедно.

Виж целия пост
# 632
Кои други мислиш да шиеш? Аз още тези не съм ушила, но и аз се чудя за другите. Харесват ми червените божури, но за сега мисля да се огранича само с лалетата.
Виж целия пост
# 633
Роси, флоксовете ми харесват. И божурите харесвам много, но все на различни по контраст снимки попадам. Не мога да преценя дали са толкова акварелни както останалите от серийката  Thinking. Ако някой е попадал на снимка максимално близко до оригинала (на божурите), или пък ги е шил, моля да покаже.
Виж целия пост
# 634
Didida страхотни лалета - поздравления! Hug
Ето тук може да погледнеш за божурите - и те са много красиви. Обожавам гоблени с цветя.
http://www.google.bg/search?hl=bg&site=imghp&tbm=isch&am … tml%3B1024%3B1074
Виж целия пост
# 635
Благодаря момичета за пожеланията
Виж целия пост
# 636
Роси, флоксовете ми харесват. И божурите харесвам много, но все на различни по контраст снимки попадам. Не мога да преценя дали са толкова акварелни както останалите от серийката  Thinking. Ако някой е попадал на снимка максимално близко до оригинала (на божурите), или пък ги е шил, моля да покаже.
Страхотни са станали лалетата, точно като на картинката. Тази серия я обожавам!!!
Деси преди време ме "светна" за този сайт. Винаги гледам тук как стават нещата от тогава.
http://www.stitch.su/riolis/1259&gallery
Виж целия пост
# 637
Дидида   много са нежни и красиви Hug
Делфиче  много интересен е стснал този мишок,и художествено творчество си вложила   bouquet
Виж целия пост
# 638
А може ли да помоля за ключа на Червените божури с ДМЦ или Розаче. Имам свалена схемата, но няма ключ. Иначе съм си свалила и флоксовете и слънчогледите.
Виж целия пост
# 639
Роси, ето направо в ПМ:
http://dox.bg/files/dw?a=8b7f611ea6
Виж целия пост
# 640
Азарея,, виж на какво попаднах:
http://dox.bg/files/dw?a=e3a75af003
Страхотен е!  Two Hearts

Ноне, уникална си. Преди месеци попаднах на него и си казах след ГК да е следващия. То е ясно защо. Нямам думи. Много ти благодаря  Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 641
А може ли да помоля за ключа на Червените божури с ДМЦ или Розаче. Имам свалена схемата, но няма ключ. Иначе съм си свалила и флоксовете и слънчогледите.

Роси има оригинална комплектовака на червените божури, благодарение на едно много мило другарче, дай ми адрес и ще ти изпратя мостра от конците.
Виж целия пост
# 642
Лили, Нели, честит рожден ден на патерица! Да сте живи , здрави и от щастие да не се отървете!  bouquet
Делфинче, много сладък Мишо.
Дидида, пракрасни лалета  Heart Eyes
Виж целия пост
# 643
Роси, изпратих ти на пощата схемата и ключа, които имам за червените божури.
krk_kr Hug благодаря ти. Разгледах. Харесват ми Grinning. Значи флоксовете и после божурите  Crazy
Lady N благодаря за сайта  Hug. Определено ще надничам и аз там  Wink
Виж целия пост
# 644
Подаръкът на по-добрата ми половинка за рождения му ден



Картички

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия