КЛАСИЧЕСКА ХОМЕОПАТИЯ СПОДЕЛЯНЕ НА ОПИТ И ЗНАНИЯ 27

  • 36 775
  • 744
# 135
карамелена, индивидуално е. Питайте вашия хомеопат, аз ви отговорих при нас с мъжа ми каква е била.

Представете си, че вие всеки ден пиете по едно кафе на ден и може да си отворите очите без него и хомеопата ви го спре. То стреса, който ще изживеете от непиенето на кафето има по-голяма вероятност да бъде атдитот за лекарството, отколкото да го разминете във времето с приема му. Но има лекарства и хора, при които това е различно. Само, който ви лекува знае вие как реагирате и дали и как трябва да се ограничите.
Виж целия пост
# 136
Разбрано, благодаря! На всеки въпрос, отговора е "Питай хомеопата!"  Simple Smile
Виж целия пост
# 137
Можете ли да препоръчаще психиатър-хомеопат?
Виж целия пост
# 138
Ами това май е най-правилния отговор  Wink
Хомеопатията не е проста работа - като да си вземеш едно лекарство и да го пиеш според листовката...

sun_me, психолог върши ли ти работа?
Виж целия пост
# 139
fata_morgana, moje i psiholog-homeopat. Blagodarja!
Виж целия пост
# 140
При еднократен прием на ХЛ, до колко време след това не бива да се употребява мента, кафе и шоколад?

При първия ми хомеопат не употребявах тези храни със седмици - до следващото проследяване, сега при втория ограничението е 10-14 дни.
Наистина е индивидуално. Ето при Darina е 3 часа. Затова питаме хомеопатите си  Peace .
Виж целия пост
# 141
Здравейте и от мен! Наистина не разбирам нищо от хомеопатия, от скоро чета по задълбочено за нея, но ми много трудно, защото това е една дооооста обширна тема. Може би въпросите ми ще ви се сторят наистина глупави, но се надявам някой да ми даде съвет.
 Страдам от подути крака особено лятото, съдов хирург ми постави диагноза лимфедем и ми изписа хапчета, които честно казано не ми помагат. Чудя се дали пък не е възможно да ми помогне нещо хомеопатично?
Другият ми проблем е кожата на лицето - омазнява се много, освен това  ми излизат доста пъпки и черни точки и никакви мазила,лосиони и спирт не помагат.
Виж целия пост
# 142
Здравейте и от мен! Наистина не разбирам нищо от хомеопатия, от скоро чета по задълбочено за нея, но ми много трудно, защото това е една дооооста обширна тема. Може би въпросите ми ще ви се сторят наистина глупави, но се надявам някой да ми даде съвет.
 Страдам от подути крака особено лятото, съдов хирург ми постави диагноза лимфедем и ми изписа хапчета, които честно казано не ми помагат. Чудя се дали пък не е възможно да ми помогне нещо хомеопатично?
Другият ми проблем е кожата на лицето - омазнява се много, освен това  ми излизат доста пъпки и черни точки и никакви мазила,лосиони и спирт не помагат.


 Можете да опитате и лечение с хомеопатия, може много да Ви помогне. Разбира се, ако усетите нещо обезпокоително трябва да сепосъветвате и с вашия лекар.
Виж целия пост
# 143
Идеята ми всъщност беше ако някой от вас е използвал и знае за хомеопатични лекарства за тези проблеми да ме насочи към нещо конкретно.
Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 144
Конкретно може да Ви насочи само хомеопат, след като проведе с Вас подробен разговор. Прочетете тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211286.0
Виж целия пост
# 145
Благодаря
Виж целия пост
# 146
Запис
Виж целия пост
# 147
запис Peace
Виж целия пост
# 148
Здравейте, имам следния въпрос.
Ако детето е имало алергична кашлица (проявяваща се всеки месец задължително в продължение на 2 години), и тази кашлица престане, но се появи уголемена трета сливица, с каквато
не е имало проблем никога от раждането, отново със съмнения за алергична реакция,
но в същото време кашлицата 4-5 месеца не се е проявявала (рекорд!),
можем ли да считаме, че проблемът се е преместил на по-маловажно място и има
напредък или обратното - щом се появява проблем, който до момента не е съществувал
става дума за потискане?
Искам да разбера и мнението на хомеопатите тук, освен това на личния ни хомеопат.
Благодаря!
Виж целия пост
# 149
А как разбрахте че кашля алергично?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия