Любители на кучета - 36

  • 34 444
  • 734
# 405
Аз все пак да се похваля, имам си момченце Simple Smile Кавалер кинг чарлз шпаньол ,на 5 месеца е и детето го кръсти Чарли Simple Smile По-късно, като престане да гледа така стреснато ще го снимам и ще ви покажа . В момента се е свил в мен и души клавитурата Simple Smile
Виж целия пост
# 406
Джак, честито! Как се радвам, задето така бързо си взехте пале... Браво на теб! Много силен Човек си!

Нямам търпение да видя снимките!
Виж целия пост
# 407
Моето момче цъфна сутринта на вратата с него в ръце и така . То щото снощи му надух главата ,че са ни излъгали .
Виж целия пост
# 408
Джак, супер изненада!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 409
Еее, каква хубава новина. Чакам и аз снимките. Hug
Виж целия пост
# 410
A ние вече сме с лятна прическа от днес  Simple Smile


мецанка е окупирала дивана и не мърда от там.Понеделник ще я водим на вет да я прегледа и  да и направим паспорт, снощи след банята я огледах, кастрирана е личи и съвсем леко шева.

Честито ново съкровище Джак, да ти е жив и здрав  Hug
Виж целия пост
# 411
Здравейте, аз съм нова при вас Simple Smile Всички кученца са страхотни - да са ви живи и здрави.

Ние имаме две кучета. За съжаление на ротвайлера долният клепач му е обърнат, малко по-високо е отколкото трябва и окото му е полузатворено и сълзи постоянно. Не дава индикации за болка и сега по съвет на ветеринарите го мажем с мазила, капем му капки и му мием очичките с "вонеща вода". Може би ще се наложи операция, а той вече е големичък-  над 50кг и ми е много притеснено Sad Когато беше по-малък не даваше индикации, че нещо не е наред. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?

Ето и една негова снимка, когато беше по-малък Simple Smile
Виж целия пост
# 412
_Jack_ , честито  Hug Много се радвам за вас. Тези сладури винаги много съм ги харесвала, всички с нетърпение чакаме снимковия матерял  Heart Eyes

Тони-мама, честити прически на целия отбор  Mr. Green Било е ден за фризури  Hug
Виж целия пост
# 413
Дали и аз да не подстрижа Мики?  newsm78 Много добре изглеждат кученцата с новите прически  Heart Eyes

Burmichka, добре дошла сред нас  Hug Дано се оправи кученцето. Снимката е много хубава, обожавам тази порода  Heart Eyes
Виж целия пост
# 414
Леле супер! Една от любимите ми породи  Heart Eyes Нямам търпение да го видя този Чарли Hug
Виж целия пост
# 415
Тони-мама, страхотни са всичките! Heart Eyes Окупаторката на дивана има ли си име вече?
Джак, стискането на палци са оказа успешно. Никога не знаеш - щастието си има различни пътища и пратеници.
Честит Чарли! Голям юнак да порасне и дълги години да ви радва! Hug
Бурмичка, добре дошла! Дано намерите решение за оченцето. Съвет лично аз не мога да дам. Само се надявам да напишеш добри новини след евентуалната лекарска намеса. Praynig
Виж целия пост
# 416
Моето момче цъфна сутринта на вратата с него в ръце и така .
Пращам една огромна прегръдка за твоето момче! Това е то обич...

Бурмичка, оперирайте го животинчето. Знаеш колко е гадно да имаш нещо в окото, нали? Ей така се чувства ротито ти, но през цялото време. Това, че кучето не скимти от болка не значи, че не я изпитва. Кучетата имат висок праг на постоянна болка. Когато започнат да дават признаци, че ги боли, значи болката е станала почти непоносима.

Защо те тревожи това, че е над 50 кг? Да не би да не го е хванала упойката при кастрация, та да се притесняваш?

Тони, голям кеф!
Виж целия пост
# 417
Jack - обожавам кавалерчетата, чудесно апартаментно-семейно куче си имате.
Много исках и аз да си взема такова, но не намерих цвят "руби".
Каква окраска е, чакаме снимки  Hug

Burmichka - не мисля, че килограмите имат значение за операцията.  Бих отстранила проблема оперативно, за да не се мъчи кучето цял живот  Peace

Тони - завиждам за прическите .
Ще изчакам до май месец и ще ви снимам постриган (ошутен) Арчи.
Виж целия пост
# 418
Ами снимките не са много добри, ама той е много стреснат и се шашка като го доближа с телефон . Преди малко бяхме на разходка и той милия като чуе по рязък шум или види кола ляга на земята . Какво ще го правим такъв пъзльо , чак от асансьора се страхува и по стълбите го е страх . Дано се окопити след няколко дена .



Виж целия пост
# 419
Разкошно триколорче  Hug
Как се е държал досега при разходка, или това са му първите такива?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия