Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 71

  • 80 007
  • 742
# 75
       Благодаря на Фенката и на Ани за интервюто. Много е хубаво.
      

  Цитат от интервюто:

    -......но в следващите серии се очакват прекрасни събития, които очаквам с нетърпение.
    -Какви новости ни очакват?
    НФ: Очакват ви много изненади.


   А, дано. Да вземат да ни изненадат най-после.   Praynig Praynig
Виж целия пост
# 76
Слагам линковете на превода на руски за всички, които разбират езика. Благодарности на момичетата и момчетата от екипа на http://vk.com/muhtesemyuzyil  newsm51

93 серия http://yadi.sk/d/ZsChj11n3pIdm
93 серия (торрент) http://yadi.sk/d/OKxjSipp3pGzc
93 серия (ССЫЛКА С ВОЗМОЖНОСТЬЮ ОНЛАЙН-ПРОСМОТРА)
http://www.ex.ua/view_storage/848770377490 (или по ключу 848770377490)
http://www.ex.ua/view/31291506
Виж целия пост
# 77
Ани,благодаря ти за интервюто на Нур!
Поредното приятно интервю на турски актьор.
Виж целия пост
# 78
Ани Joy Joy Joy много си готина Peace страхотен аватар Laughing

благодаря Hug на Фенката  smile3525за превода на интервюто Peace

 и на екипа за руският превод smile3525
Виж целия пост
# 79
darkroze,за пребиване е Ердоган.По негова вина ни лишиха
от най-приятните моменти.След глупостите ,които бълват напоследък сценаристите
малко цуни-гуни  kissщеше да ни дойде добре и щяхме да сме по-меки в критиките. smile3515
Виж целия пост
# 80
Благодаря   bouquet на Непознатите Руски Другарчета за превода на серията  Heart Eyes

Благодаря и на всички момичета в темата,за мен е чест да съм с вас  newsm51


Баязид-старши не е ли Емир на Ферия ?
Виж целия пост
# 81
По темата  Peace Слагам видеото с фотосесията зад кадър за списание "All" от което е и интервюто.

Виж целия пост
# 82
Благодаря на Ани и фенката   bouquet  bouquet
И аз им благодаря.
Клипът на Нур е прекрасен-по-точно тя добре позира Embarassed
Виж целия пост
# 83
Нур е невероятна красавица. Адмирации!
Виж целия пост
# 84
http://thepiratebay.se/torrent/8349078/Muhtesem_Yuzyil_S03_E93_BG_sub.avi
Виж целия пост
# 85
magnet:?xt=urn:btih:3734BF1DC7E8060CEB8A98D229EC5A4A17335635
Виж целия пост
# 86
Ако го има във вибокса,свирнете
Виж целия пост
# 87
Момичета немога да се справя с магнитния линк,помооощ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 88
Нур е невероятна красавица. Адмирации!

Аз заради нея гледах сериала  Hug,но ми стана мъчно като я низвергнаха и се отказах  Crossing Arms Thinking .......

Смятах да наваксам пропуснатите серии,но Турския Върховен Административен Съд се произнесе в моя вреда  Joy ,като постанови,че всеки може да излъчва исторически сериали,на базата на художествената измислица и забраната им би била ограничение на свободите гарантирани от Конституцията на Републиката от 1923 г.  Peace....

И сега понеже съм 30-ина серии назад  ooooh!,вероятно ще моля някоя от вас за линк към гледане  или за парола в торент-мастърс  Praynig ......Но малко по-насетне като се доосвободя или поне като свърши този сезон.  Laughing

Поздрав за всички:  Hug    bouquet

http://www.youtube.com/watch?v=EqPK88PA8aE
Виж целия пост
# 89
ето 93 епизод с субтитри в български торент тракер http://data-bg.org/details.php?id=37087
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия