Цитат от интервюто:
-......но в следващите серии се очакват прекрасни събития, които очаквам с нетърпение.
-Какви новости ни очакват?
НФ: Очакват ви много изненади.
А, дано. Да вземат да ни изненадат най-после.

много си готина
страхотен аватар
на Фенката
за превода на интервюто 
щеше да ни дойде добре и щяхме да сме по-меки в критиките. 
на Непознатите Руски Другарчета за превода на серията 

Слагам видеото с фотосесията зад кадър за списание "All" от което е и интервюто.

,но ми стана мъчно като я низвергнаха и се отказах
.......
,като постанови,че всеки може да излъчва исторически сериали,на базата на художествената измислица и забраната им би била ограничение на свободите гарантирани от Конституцията на Републиката от 1923 г.
....
,вероятно ще моля някоя от вас за линк към гледане или за парола в торент-мастърс
......Но малко по-насетне като се доосвободя или поне като свърши този сезон.

Препоръчани теми