Имам ли въобще нормална овулация...

  • 2 707
  • 19
# 15
ами 28 на 18 ден имах овулация следена от лекаря ми след стимулиране с клостилбегит и се надявам на чудо но дали....
Виж целия пост
# 16
Suga Mama, 4 месеца са много малко време. Нека станат поне 9 и тогава тръгвайте по лекари. Разбираемо е да се взираш толкова много щом имаш познати с репродуктивен проблем, но така не си помагаш, още по-малко пък и на партньора.
ОТ опит ти казвам, че засичането на овулацията е трудно, но не значи че я няма. Аз самата 5 месеца се опитвах да засека, но не успявах. Реших, че няма такава и посетих гинеколога си за хормонални изследвания, пък то се оказа, че бебо вече бил на път. Пожелавам и на теб скоро да видиш двете черти, а дотогава - по-спокойно Simple Smile
girlche...Wink, освен да ти кажа да си направиш тест, друго не се сещам. Стискам палци за  EFP
Виж целия пост
# 17
Suga Mama, 4 месеца са много малко време. Нека станат поне 9 и тогава тръгвайте по лекари. Разбираемо е да се взираш толкова много щом имаш познати с репродуктивен проблем, но така не си помагаш, още по-малко пък и на партньора.
ОТ опит ти казвам, че засичането на овулацията е трудно, но не значи че я няма. Аз самата 5 месеца се опитвах да засека, но не успявах. Реших, че няма такава и посетих гинеколога си за хормонални изследвания, пък то се оказа, че бебо вече бил на път. Пожелавам и на теб скоро да видиш двете черти, а дотогава - по-спокойно Simple Smile
girlche...Wink, освен да ти кажа да си направиш тест, друго не се сещам. Стискам палци за  EFP
благодаря ще изчакам до утре и ще си направя един  Hug
Виж целия пост
# 18
Sarah Lou прегръщам те и благодаря за окуражаващите думи   bouquet
Виж целия пост
# 19
Здравейте, момичета! Чета ви от много време, но все не успявам да пиша. Ето, че вече се регистрирах. Имам проблеми със забременяването, реших да си взема тестове за овулация. Цикълът ми е 33 дни, следователно започнах от 16 ден. В момента приемам бромокриптин поради висок пролактин. Та..вече направих няколко теста. Според вас последния положителен ли е? Благодаря много, прекрасни момичета!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия