90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 221

  • 25 513
  • 737
# 585
Здравейте фиданки,
Отдавна не съм писала, но ви чета редовно.
Много се радвам на успехите на всички ви.
Имам 2 въпроса и ще се радвам да ми отговорите:
1. Днес ми е въглехидратен ден и се чудех дали мога за вечеря да си направя млечна баница - имайки предвид яйцата, млякото и много захар вътре  newsm78  Може
2. Опитвам се да отворя линка с преведените рецепти от книгата, който е на първа страница, но не мога. Някой има ли същия проблем? Не ти трябват, не ги гледай, ще има нови..

Искам да се оплача, че на последния белтъчен хапнах за обяд и вечеря кюфтета и кебапчета и на другия ден бях + 2.700 кг. Разбирам разлика до 1 кг, но цели 2.700 кг. Нормално ли е?   newsm78 Не съм пред цикъл .... След варивата - леща - успях да си ги изчистя, но се опитам да намеря някакво обяснение. Винаги спазвам точно изискванията, пия си достатъчно количество вода към 2-3-4 литра.
Едно е сигурно - повече никакви кюфтета и кебапчета - колкото и да ги обичам, не са моята храна.

кюфтета и кебапчета отдавна не правя, в готовите има само гадости

Нана да, ама знаЙш ли от лука как става тежко  Crazy края на седмицата чакам мц-то и от вчера само за ядене мисля.
Виж целия пост
# 586
Алия, Инка   bouquet Благодаря Ви!
Да готови бяха, кой знае какво е имало вътре.
Ще чакам новите рецепти с огроооомно нетърпение - Тинки  Laughing  chef
Виж целия пост
# 587
Тъкмо идвам и аз  да си кажа ,че си ометох всичко - правя варииации на тема - суго ди помодоро - демек - класически доматен сос за спагети, ама си го готвя режимно и прибавям допълнение според деня, много го обичам  Crazy . До тук добре .Обаче днес кашкавала ми се услади и имам подозрение , че хапнах повечко отколкото е нормално . Имаме и сварено домашно мляко, сега изстива ,и преди да го подквасят да питам колко горе - долу е нормално да си сипна ,че да ми е за вечеря .? Аз мога и цял литър да изпия с обикновено какао на прах и малко ванилия, но в режима колко е позволено ? Да не се мина пък , или да не съм в нарушение  Laughing
Виж целия пост
# 588
Тежко, ма ще търпиш  Joy Ма сега ме подкокороса и ще накарам майка за утре да ми опържи лук с яйца  Grinning
Виж целия пост
# 589
bobybonta, ако питаш Отслабваща мама, може и 7 литра, плюс задължителната филийка, плюс бульона, обезателно вкарваш още нещо режимно, за да се заситиш. После лягаш и не мърдаш за да убиеш болните клетки и като се отпушиш, ще видиш как ще ти е леко  Grinning

Според мен една чаша е ок. Ама само това ли?   bouquet
Виж целия пост
# 590
Тежко, ма ще търпиш  Joy Ма сега ме подкокороса и ще накарам майка за утре да ми опържи лук с яйца  Grinning

 hahaha Ще търпиш до утре ...Нека ти  Mr. Green
Заминавам на разходка с реколта 2012. че голямо мрънкало, трябва да го изтощя
Виж целия пост
# 591
bobybonta, ако питаш Отслабваща мама, може и 7 литра, плюс задължителната филийка, плюс бульона, обезателно вкарваш още нещо режимно, за да се заситиш. После лягаш и не мърдаш за да убиеш болните клетки и като се отпушиш, ще видиш как ще ти е леко  Grinning

Според мен една чаша е ок. Ама само това ли?   bouquet
Joy Ми за обяд си хапнах добре , мисля , че няма да прегладнея кой знае колко , а толкова рядко в къщи има домашно мляко , че спокойно  ще си изпия една голяма чаша , и ще ми е ок. Така мисля де , пък да видим  Laughing  Благодаря ти   bouquet
Виж целия пост
# 592
Тежко, ма ще търпиш  Joy Ма сега ме подкокороса и ще накарам майка за утре да ми опържи лук с яйца  Grinning

 hahaha Ще търпиш до утре ...Нека ти  Mr. Green
Заминавам на разходка с реколта 2012. че голямо мрънкало, трябва да го изтощя

Тез новите реколти не ги обичам аз. Много кисели  Joy
Виж целия пост
# 593
Тежко, ма ще търпиш  Joy Ма сега ме подкокороса и ще накарам майка за утре да ми опържи лук с яйца  Grinning

 hahaha Ще търпиш до утре ...Нека ти  Mr. Green
Заминавам на разходка с реколта 2012. че голямо мрънкало, трябва да го изтощя

Тез новите реколти не ги обичам аз. Много кисели  Joy
   Нека са кисели ,само да ги има  Heart EyesПриятна разходка .Тук при нас е сиво и превалява
Виж целия пост
# 594
Здравейте и от мен, днес съм + 500, но сутринта ме изненада МЦ, чета тук и гледам, че при всички горе долу има плюсчета в кантара и това е нормално.  Иначе днес ми е тройно критичен ден, всички в офиса ме нервят, и от вчера спирам и цигарите, реших, че сега е момента. Та спиране на цигарите+диетата Simple Smile + МЦ ... дано да не си го отнесат много колеги де  Grinning че само с тях се заяждам, на всичкото отгоре имам одит днес, та и одитиращия има голям шанс да го отнесе Simple Smile
За днес менюто:
З. ябълка
О. Миш маш със зелева салата и 1 филиика черен хляб /дано не е много, че и аз целия го изядох  Blush /
В. Миш маш
Виж целия пост
# 595
Ще чакам новите рецепти с огроооомно нетърпение - Тинки  Laughing  chef
https://docs.google.com/document/d/1T4MFaup5ga6ALMoMTfNhLlFBKcze … /edit?usp=sharing
  bouquet
Виж целия пост
# 596
Здравейте и от мен, днес съм + 500, но сутринта ме изненада МЦ, чета тук и гледам, че при всички горе долу има плюсчета в кантара и това е нормално.  Иначе днес ми е тройно критичен ден, всички в офиса ме нервят, и от вчера спирам и цигарите, реших, че сега е момента. Та спиране на цигарите+диетата Simple Smile + МЦ ... дано да не си го отнесат много колеги де  Grinning че само с тях се заяждам, на всичкото отгоре имам одит днес, та и одитиращия има голям шанс да го отнесе Simple Smile
За днес менюто:
З. ябълка
О. Миш маш със зелева салата и 1 филиика черен хляб /дано не е много, че и аз целия го изядох  Blush /
В. Миш маш

Може и да не е много, но не е режимен, защото смесваш яйца и сирене.  Mr. Green
Виж целия пост
# 597
Здравейте и от мен, днес съм + 500, но сутринта ме изненада МЦ, чета тук и гледам, че при всички горе долу има плюсчета в кантара и това е нормално.  Иначе днес ми е тройно критичен ден, всички в офиса ме нервят, и от вчера спирам и цигарите, реших, че сега е момента. Та спиране на цигарите+диетата Simple Smile + МЦ ... дано да не си го отнесат много колеги де  Grinning че само с тях се заяждам, на всичкото отгоре имам одит днес, та и одитиращия има голям шанс да го отнесе Simple Smile
За днес менюто:
З. ябълка
О. Миш маш със зелева салата и 1 филиика черен хляб /дано не е много, че и аз целия го изядох  Blush /
В. Миш маш

Може и да не е много, но не е режимен, защото смесваш яйца и сирене.  Mr. Green
Ти току що  направи деня на момичето четворнокритичен  Laughing Може миш машът да е без сирене , тя не е уточнила  Laughing Ма ще си каже  Simple Smile
Виж целия пост
# 598
Момичета кантара днес е на моя страна Simple Smile  #Crazy -0,500кг !
Много съм щастлива  Grinning
Отчета за днес: (Варива) :
З- Чаша от 250мл прясно изцеден сок
О- Ризото със зеленчуци (без мазнина)
В- Мисля да е варени картофки с зелен лук (салата)
Виж целия пост
# 599
Аз не бих яла млечна баница - със сигурност в 1 парче от нея ще има повече яйца и мляко, отколкото в 1 парче торта.
Тинки - пратих заявка за достъп до гугъл докс. Рецепти - на лични ли да ти пращам? По-удобно ще ми е, отколкото чрез мейл.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия