



Мерси за кафенцето и за прекрасното начало на деня във вашата компания, въпреки че и тук е едно зимно и ветровито. Бррррр
Добре че имах един запас, друга марка, та той за има-няма половин час стана и в 3 ч. посред нощ приключих с кулинарните приключения. Повече няма да готвя грах 
- офертата е от 15 до 25 юни. Ако приема - пропускам срещата в Търново
реших да откажа. Само като се сетих откога се готвим за срещата и сърце не ми даде да се откажа. Гърция може и да почака 

Че майка му, Лидия и аз сме тежко заети служебно. Всички други варианти се провалиха. 

Не ми върви чудесното селско мляко, което се купува специално заради него 
В името на приятелството да се откажеш от Гърция!Брависимо

не е толкова голям жестът. Търново няма да се повтори заради мен, пък Гърция си е все на това място. Пък и голяма жега ще бъде през юни там


,много се зарадвах че след 8 години съм като 50 год.кокона.Оплаках се ,похвалих се,хайде до по-късно








Привет-мривет и от мен!Чак сега се прибрах!И аз като Джили-скитняяяя...Капнала съм.Няма да готвя,имат от вчера!Да го изядат и тогава!Лягам,че утре рано трябва да съм свежа и отпочинала за нови трудови подвизи...и т.н.!
Препоръчани теми