Борислава - галено име?

  • 8 372
  • 36
# 15
Бриса  Crazy
Беба?  Laughing
Виж целия пост
# 16
Бори, Бубка звучи страхотно. Simple Smile
Виж целия пост
# 17
Предпочитам Боби пред Буба. Може би галеното име ще си дойде от само себе си като видите бебето.
Виж целия пост
# 18
Борислава се казвам Simple Smile
Няма как да се избегне галеното Боби...До 8 клас никой не ме наричаше така, но след това внезапно новото обкръжение, на пук на мен, си ме наричаха Боби и това е...Други галени са - Боре, Бори, Бориславче ...За съжаление, на никой  не му е хрумнали да ме нарича Ава или Риса, а ми харесват много...
А и както и да го мислиш, може като видиш бебока и друго да ти хрумне .Пример :
Скрит текст:
Дъщеря ми е Натали.Докато бях бременна си мислех, че ще и казваме Нати.Но това не ми излиза от устата и това е. В един момент и казвах Нани, но и то беше изкуствено за мен.Сега и казвам често Ати, защото тя сама така се нарича Simple Smile
Виж целия пост
# 19
Бориславка,подписът ти е разкошен!  Heart Eyes п.с. Нани много ми хареса,но и Ати е сладко!  Peace
Виж целия пост
# 20
На детската ми приятелка с това име й казвахме само Бубето.
На сегашните Борислави - Боби и по-рядко Буба...
Виж целия пост
# 21
Буба, Борка.  Rolling Eyes
И аз не го харесвам Борислава, грубо е. Blush
Виж целия пост
# 22
ама пък по душа сме нежни и добри с това име  Grinning Peace Joy
Виж целия пост
# 23
Може и просто Бо, или Бобче . Нали някои майки викат на децата си "фастъчета", е тя ще е "на мама бобчето" Simple Smile
Виж целия пост
# 24
На моя приятелка й казваме Бо. Иначе като вариант Бориса много ми харесва.
Виж целия пост
# 25
Такаа.. искаме да кръстим дъщеря ни на дядото - Борислав, т.е. Борислава, но имаме проблем - как да я наричаме на галено? Имената Бори и Боби не ни допадат. Някакви предложения? Confused
Буба
Виж целия пост
# 26
Имам братовчедка Борислава, от малка я наричат: Бобо, а най-близките Бобче.
Виж целия пост
# 27
Бубс или Бубси,Боби ето така викаме на нашата Борислава  Peace
Виж целия пост
# 28
На една от майките в групата детенцето й е Борислава и му казва Боко/ Боки, много ми е сладко.
Виж целия пост
# 29
 Grinning Аз се казвам Борислава.Кръстена съм точно на дядо си Борислав.Някои от предложенията искрено ме изненадаха.Никога не съм позволявала да ме наричат Буба или Боби, да не съм куче.Повечето ми познати ме наричат Боре.Само семейството ми и най-близките ми приятели ме наричат по друг начин, но тъй като към никой друг не съм чула да се обръщат така, ще си го запазя егоистично за мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия