Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 31

  • 59 460
  • 733
# 480
Тук в Стара Загора още няма. Sad
Виж целия пост
# 481
Аз сега пък ще започна да мрънкам защо толкова рано са ми ги превели  Crossing Arms На мен сега не ми е подходящо време- преди 10 дни взех заплата, мъжът ми вчера взе аванс. Аз искам детските след 20- то число  Crossing Arms
Виж целия пост
# 482
Дръж ги в картата и ги изтегли на 20-ти. Wink
Виж целия пост
# 483
Дръж ги в картата и ги изтегли на 20-ти. Wink

Пък и не е минал цял месец от последното получаване  Crossing Arms Мога да мрънкам за 100 неща, нали така се прави в тази тема  Wink

Сериозно- аз също не вярвам в добрите намерения на новото правителство. Както каза някой назад- добър начин да се затвори устата на едни майки, чийто основен проблем е дали детските ще се превеждат преди или след 15- то число  Crazy Сега вече ще са доволни и един проблем за правителството е решен  Whistling
Виж целия пост
# 484
 И аз получих вчера в последните минути на работния ден. Градовете, които не успяха в петък сигурно ще имат в понеделник. Още малко търпение.  smile3525
 Впечатлена съм от жеста на новото правителство! Както върви, ако се оправят нещата може и да вдигнат или премахнат прага за получаване.  Wink
  Сега, ако принудят това правителство да подаде оставка има да си чакаме другите детски на кукуво лято.  newsm45
 Явно на някои не им изнася да има ред и нещатата да се подреждат и оправят!
Виж целия пост
# 485
Тук в Стара Загора още няма. Sad

Пощенска банка има, но по мои изчисления без интеграционни.
Виж целия пост
# 486
Аз бях в шок вчера, като видях толкова пари в сметката Grinning Иначе интеграция няма, да. Но пък това вече ще е прекалено хубаво
Виж целия пост
# 487
Ако реша да съм недоволна сега трябва да се разсърдя и да плюя срещу "гадните управляващи" дето са превели  парите на всички, а мен ме оставиха последна! Flutter Ама съм добра душа и ще си чакам.
С една дума- София, село Люлин, последния блок до околовръстното- нямаааа Laughing.
Виж целия пост
# 488
Ако реша да съм недоволна сега трябва да се разсърдя и да плюя срещу "гадните управляващи" дето са превели  парите на всички, а мен ме оставиха последна! Flutter Ама съм добра душа и ще си чакам.
С една дума- София, село Люлин, последния блок до околовръстното- нямаааа Laughing.

Не  се  ядосвай и  в   село  Надежда  V част - няма..........  И  утре  е ден !  Hug
Виж целия пост
# 489
така сме по Софийските села Mr. Green
Виж целия пост
# 490
Момичета,днес получих писмо,че са ми отказани детски Cry поради висок доход. Обаче когато подадох документи,средномесечния доход ми беше под 350 лв и и мисля,че няма значение дали е лев,два или стотинки под,щом е под. Ако някой има опиит как става обжалването,ще съм благодарна да ме посъветва. Миналата година със същия доход получавах. А на всички очакващи пари майчета днес,пожелавам по-скоро да се зарадват Hug
Виж целия пост
# 491
Може да не си сметнала нещо правилно и след като те са го преизчислили да си минала границата.
Виж целия пост
# 492
Ами пак го изчислих 346,24лв ,може пък те да са сгрешили,може би се случват и  такива неща,днес ще отида,предполагам на място се обжалва.Мерси
Виж целия пост
# 493
София,квартал Люлин на ЦЦБ банка са преведени детските надбавки вече! Hug
Виж целия пост
# 494
Пловдив ЦКБ има вече детски.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия