Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 153 847
  • 1 489
# 1 485
Само в едно обучение ли има право да се запише работещ човек?
Виж целия пост
# 1 486
Някой минавал ли е обучение към Терелик или както се водят в системата на БТ - Каталиста?
Писах им на имейл за повече информация, но нямам отговор.
Виж целия пост
# 1 487
Чебурашка, това обичение за дигитални умения ли е ?
Виж целия пост
# 1 488
Здравейте,
От 6 месеца чакаме отговор от Александър бизнес скул за това обучение. Явно няма да стане, ще сменим доставчика. Освен Кабината (там не предлагат български)има ли друг доставчик за езиково обучение, който да работи наистина?
Виж целия пост
# 1 489
Аз също чакам на обучение за професия и трябваше уж да започне пред септември, после октомври - въпроса е, че другите доставчици от София няма да правят и те повече обучения и не знам какво да правя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия