ФОРМУЛА 1 - сезон 2013 - ПОВЯРВАЙ и СПЕЧЕЛИ! - тема 2

  • 23 908
  • 732
# 570
Той Алонсо все повтаряше как иска да завърши кариерата си във Ферари, затова не го харесвам идват проблемите и дим да го няма, така се махна и от Макларън. Където и да отиде пак все нещо няма да му достигне просто, вече да се пенсионира..Миналата година можеше да спечели титлата, тогава пак кой му беше виновен Витали Петров ли не знам..Те си имат договори хората, ако всеки е недоволен така ще стани пълна каша. Ако отиде в Ред Бул пак ще направи скандал, защото той не може да се сработи с добър пилот. Кими по добре да си е в Лотус иначе ще бъде 2-ра гайда на Фетко и Алонсо, както са Уебър и Маса, двама потенциални и опитни пилоти, но Кими няма да позволи това да е втора гайда, ама не е само той фактора, които ще определи това, ами и цялата политика.
Виж целия пост
# 571
Мисля, че си много крайна в оценките си за Алонсо, а съдейки от предишните ти коментари и от Фетел  Peace Разбира се всеки има право на мнение, аз лично не съм фен на нито един от двамата, но имам огромен респект, към всеки от тях, заради това, че са уникално добри в това, което правят.
Алонсо може и да имал някои не толкова добри състезания през годините във Ферари, но едва ли има пилот на решетката, който е бил на 100% безгрешен във всеки старт от сезона  Peace
 Ферари, така и не успяха да направят болид, който да е претендент от първия до последния старт. Или започваха добре и завършваха посредствено, или започваха зле и завършваха добре, но истината е, че при толкова силна конкуренция, загубеното трудно се възстановява.
 Също така мисля, че пилотите, още повече тези, към които очакванията са огромни, имат право да изискват и притискат отборите за по- добри резултати. Това не е задължително да се тълкува като мрънкане и реване  Wink
Виж целия пост
# 572
Аз не харесвам Алонсо и няма да си променя мнението за него. Преди харесвах Фетел, но след като видях някои негови качества не ми харесва и това е, ако ще да изпреварва по 10 човека на състезание. Аз не казвам, че всеки е безгрешен, просто някои все на са доволни от нещо, някъде..Това, че Ферари не са направили конкурентен болид не е много вярно.За да направиш многоо конкурентен болид срещу Ред Бул е много трудна задача в днешно време, но Алонсо винаги е бил втори и точно миналата година имаше шанс. Единствената опция вмомента за спечелване на титла е в Ред Бул, другите търпят и не се оплакват. Ама сега и Мерцедес са на ниво, но да видим..Пишат,че ерата Нюи е на свършване, но не ми се вярва..
Виж целия пост
# 573
Сега пък пращат и Кими в Маранело  Crazy- http://autosprint.corrieredellosport.it/2013/07/30/utima-follia- … -in-ferrari/9268/

http://www.bild.de/sport/motorsport/ferrari/poker-um-kimi-raeikk … 1596692.bild.html

Каква се случи тя  Crazy
Кими е най- издирвания и желан пилот на грида  Crazy  Mr. Green

Може! Стига и Нандо да не мърда оттам - ех, мечти, мечти! Crazy

Бени, хубав Себ!

ПП Според ПланетФ1 Ферари не го искат Кими...
Виж целия пост
# 574
Лу е безутешен - http://instagram.com/p/cnUKbAL0xg
Виж целия пост
# 575
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 576
Имаме бебе в падока - Грожан и жена му си имат синче, Sacha. Да им e жив и здрав!
Виж целия пост
# 577

За разлика от Роско, който изглежда в мир със себе си  Grinning

Имаме бебе в падока - Грожан и жена му си имат синче, Sacha. Да им e жив и здрав!

Браво! Честито им бебенце! Тъкмо сега ще има време да му се порадва  Grinning
Виж целия пост
# 578
С Лана се видяхме,за повече от 1 час и срещата беше прекрасна  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Лана що не си писала бе  Crossing Arms
Виж целия пост
# 579
Ауууу, Плами, щото не съм се спряла - от парти на парти...сега почивам  Joy

С Лана се видяхме,за повече от 1 час и срещата беше прекрасна  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
newsm10
А виж Дино какво прави http://distilleryimage6.s3.amazonaws.com/cf02a97e003011e38ad722000a9f1498_7.jpg
татко за пример
и още
http://distilleryimage3.s3.amazonaws.com/a396e8ac009611e3842f22000aeb3ed0_6.jpg
а пък Лу Crazy
http://distilleryimage3.s3.amazonaws.com/c9f9e4d8017511e3953222000a1f912e_6.jpg

Отпускари  Thinking Crossing Arms
http://forum.planet-f1.com/viewtopic.php?f=3&t=8191&sid= … 60d234c25e5828a92
Виж целия пост
# 580
Ауууу, Плами, щото не съм се спряла - от парти на парти...сега почивам  Joy

С Лана се видяхме,за повече от 1 час и срещата беше прекрасна  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
newsm10
А виж Дино какво прави http://distilleryimage6.s3.amazonaws.com/cf02a97e003011e38ad722000a9f1498_7.jpg
татко за пример
и още
http://distilleryimage3.s3.amazonaws.com/a396e8ac009611e3842f22000aeb3ed0_6.jpg
а пък Лу Crazy
http://distilleryimage3.s3.amazonaws.com/c9f9e4d8017511e3953222000a1f912e_6.jpg

Да бе знам те,от рожден ден на рожден ден  Crazy hahaha hahaha hahaha

Браво на Дино,поне нещо както трябва прави  Crazy Whistling

Лу моли ли се кво прави newsm78
Виж целия пост
# 581
Явно на Лу молбите са били чути - пак са се събрали с кака  newsm78 http://www.mirror.co.uk/3am/celebrity-news/nicole-scherzinger-le … 428#ixzz2bq2CpMN5
Даже и на мен, като фенка на една определена сапунка известна с много си раздели/събирания, ми идва в повече  Crazy

Голяма скука това лято - почти никакви снимки от яхти и морета...
Виж целия пост
# 582
Тия да се взимат вече, че ми омръзна от тях  Naughty
Виж целия пост
# 583
Тия да се взимат вече, че ми омръзна от тях  Naughty

+1 Crazy Peace
Виж целия пост
# 584
Тия да се взимат вече, че ми омръзна от тях  Naughty

И аз така викам  Mr. Green
Дано им се получи този път  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия