ФОРМУЛА 1 - сезон 2013 - ПОВЯРВАЙ и СПЕЧЕЛИ! - тема 2

  • 23 913
  • 732
# 540
Мацки, днес беше един мноого натоварен работен ден, който обаче премина, много лесно благодарение на приятните емоции от вчера  Wink Е, това е да чакаш прекалено дълго първа победа...  Crazy Топли те дълго след това
Всеки пилот си има любими и силни писти, на които е винаги на ниво и Хунгароринг е една от тези за Лу  Grinning Имаше три момента, в които бях на ръба на инфаркта- на старта, когато изпревари Марк Уебър, и когато видях един подпушил Мерц да отбива и да приключва състезанието... Жалко за Нико, отбора има нужда от всяка точка

Снощи не можах, но тази вечер съм си отворила една биричка и празнувам, както победата на Лу, така и рождения ден на Нандолетко  cheers Наздраве момичета и нека вашето момче ви радва с още много, много успехи на пистата  Hug

п.п
Не вярвам, че Нандо и Себ ще станат съотборници, не вярвам, и че ще се разменят...  Wink
Виж целия пост
# 541
http://formula1.sportal.bg/news.php?id=16690 много ми се изгидна Хамилтън не стига, че е един от най добрите на пистата, ами и откровен. Личеше си, че щастието му не е пълно, а не като някои други пилотчета, които ако не победят циврят после, че тоя и оня е виновен...
Виж целия пост
# 542
Да знаете, че ако Нандо отиде в РБ спирам да го подкрепям, официално! Едвам преживях любим пилот да кара за Ферари (благодарение на Кими), но за РБ няма да го направя! Naughty  Crossing Arms
Но всичко това са слухове, още повече, че за догодина нищо не е ясно - кой къде ще бъде с колата...може първите да станат последни (образно казано де, големите ще са си пак отпред, но зависи кой ще е най-отпред) и обратното.
Виж целия пост
# 543
дубрутрууууу  Hug

Ланка, ти видя ли това в сайта на кончетата : http://formula1.ferrari.com/news/montezemolo-this-ferrari-doesnt-sit-me

 Thinking, аз, че тази седмица ме изненадват всички  Mr. Green, ме изненадват, ама пропускам ли нещо между взаимоотношенията межу Лукчо и Нандо  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 544
Не знам какъв му е проблемът на Лучко, при положение, че ФА не е казвал нищо против тима, напротив, каза че е щастлив да е във Ферари (всеки има крейзи моменти  Rolling Eyes), че трябва много да работят, за да спечелят. Със сигурност Нандо си върши неговата част от сделката, виж колата не винаги е на ниво...или пък Лучко е загубил влиянието си  newsm78
Виж целия пост
# 545
Ланче, вярвам, че няма да спреш да подкрепяш Нандо, ако ще и в Катерам да иде  Wink
Но аз си мисля, че никъде няма да ходи  Peace
А, г–н Монти  Mr. Green, не се различава много от г–н Рончо  Mr. Green

Виж целия пост
# 546
и да си довърша за състезанието де, така и така не успявах да се включа много много последната ..две три седмици  Mr. Green Crazy

Ред Бул имаха проблеми с колата, този път не само с на Марк  Crazy. Фетел не случайно имаше оплаквания, когато си свикнал да караш перфектна кола и виждаш как нещо не се получава, определено не създава комфорт и в пилота (то, това си важи за всички пилоти  Crazy). Попадането след първото спиране зад Бътън, си оказа най-голямо значение. Бътън без да иска се оказа решаващ фактор това състезание. Помогна много  Mr. Green на Хамилтън, определено. Затрудни Фетел да го изпревари. Но за мен, колата на Ред Бул не беше на 100%. Не знам какво ги мъчеше, но съм сигурна че конкурентите им бяха доволни  Crazy. Подобна и ситуацията при Марк, при него започна от квалификацията. Така и не прочетох, какво точно означаваше последното кодирано съобщение към Фетел  Mr. Green. След всичките "fail" си помислих айдеее съвсем ще отиде към кахърно представянето на Себ, обаче той взе че натисна Кими, който обаче хич и не му се даде. След състезанието Фетел, сподели, че говорил с КИми и му казал, че не му харесало как не му бил оставил място, ама КИми само му се засмял на въпроса  Mr. Green. Мисля, че Себ ще преосмисли едно сътрудничество с Кими след нещо подобно.
Кими е непукист и го е доказал, това му е чара и за това има толкова много фенове, които го харесват. Не знам какво би решил за догодина, но определено ще внесе доза колорит в който и отбор  Crazy. В момента мисля, че му е добре в Лотус, колата не е лоша, просто липсват добри стратези, личи си по решенията, които се вземат в някой от състезанията. За съжаление Грожан отново беше в центъра на събитията. За изпреварването на Маса, от една страна на много фенове им хареса твърдото каране, а и нямаше проблеми и с Маса  Mr. Green, но на снимки наистина се вижда, че е с цялата кола извън бялата линия

Факт, буквите в правилата са спазени. Дори и това, че Маса е нямал претенции към маневрата, дори е защитил Грожан за изпреварването, но недоволството към французина отново е голямо. Жалко, наистина, защото си мисля, че момчето има потенциал, а и колата му пасва, обаче инцидентите му вече се гледат под лупа. след миналогодишната катастрофа, ще мине доста време докато започнат всички да не гледат на него като "crash boy".
http://www.youtube.com/watch?v=KcLIbR-7Cio - ситуациите с Грожан в Унгария  Sunglasses.  Вижда се че, ситуацията с Бътън е къде къде по-ясна, а получи наказание чак след състезанието. Не слуачайно от Лотус са си мислили, че всъщност наказанието за получено предимство е за ситуацията с Бътън. Както каза и Андерсън, тези ситуации сме ги виждали и при други пилоти, понякога обстоятелствата ги налагат, не говорим за действия с цел разбира се  Wink. Мианало заминало, но Грожан и тази година трябва мнооого да внимава, защото каквото и да направи е обречен да е виновен, за съжаление  Sunglasses
МакЛарън  Mr. Green, направиха най-доброто си състезание за тази година и се видя светлина в тунела  Mr. Green, е, не точно тази свелина предполагам искат да видят феновете им, но като се има предвид, че положението беше трагично в началото Crazy. Бътън направи каквото можа, помогна на "приятел"  Crazy, стъжни състезанието на конкурентите и остана позитивно весел накрая  Mr. Green (особено и с Перес след него  Mr. Green). Появиха се слухове, че за догодина Мак ще се откажат от пул род окачването, ако е така, сами си саботираха колата тази година и няма на кого да се сърдтя за положението в което се намират в момента  Sunglasses
Няма как да не отбележа думите на Уитмарш  Mr. Green: Last but not least, I want to say ‘congrats’ to our old friend Lewis [Hamilton], who drove very well indeed to score his maiden victory for Mercedes-Benz AMG F1 here today.  Sunglasses Mr. Green
източник на цитати и снимки: http://f1.f-e-n.net/index.php/url70841?year=2013&month=07&day=28

да стопирам малко, а  Mr. Green
Виж целия пост
# 547

да стопирам малко, а  Mr. Green


 smile3512
Виж целия пост
# 548
Те проблемите на Уебър идват от това, че всичко работи за Фетел, даже се чудя как ги изтърпя толкова време  ooooh!
Виж целия пост
# 549
ppp, ама карай се на Хорнер и Нюи  Mr. Green


а, че се сетих за една снимка


Марко, мнооого фотогеничен излЕзнал
другото заглавие за тази снимка било: Хорнер води преговори с Ферари  Mr. Green



И също такасе води разследване  smile3530:


На кого сладоледа е причинил това на Ред Бул?  Naughty


Виж целия пост
# 550

Имах изпонавпредвид, че искаш да са стопирваш!  Wink
Сладоледаааа!!!! Хахахахха!  Laughing



Те проблемите на Уебър идват от това, че всичко работи за Фетел, даже се чудя как ги изтърпя толкова време  ooooh!

Колежке, бавно, но успешно ми се наместваш от вчера на деснячката!  newsm53
Виж целия пост
# 551
Коментирам си коментирам, но никои не ме огрява. Тука тона е много  добър, но трябва и да има и критика  Mr. Green
Виж целия пост
# 552
Анелка, не стопирай, давай в същия дух  Party

В първия момент, когато разследваха Гро, си мислех, че е заради ситуацията с Дженс, в последствие разбрах, че е заради тази с Дино. И в двата случая си беше за наказание съобразно "сухите" правила, но има и такъв момент, че заради повечкото провинения от преди, за него вече не се правят никакви отстъпки и не се дават аванти...
Различни пилоти се наказват или не наказват по различен начин...

На писта, на която изпреварванията са много "мъчни", трафика винаги е от значение. Лу спечели най- вече благодарение на много бързите и навременни изпреварвания. Не знам, каква е причината Себ да се "закотви" зад Дженс, нещо ми се върти в главата, че имаше повреди по предното крило, което май е компрометирало скоростта му, имаше и съобщение във връзка с мощността на двигателя...  newsm78 Към Кими пък имаше съобщение за пестене на гориво... Всичко това изигра роля за крайното класиране, но аз като непоправим етусиаст  Mr. Green  Crazy си мисля, че и без тези пречещи за конкурентите детайли, Лу щеше да вземе победата. Ключов беше и старта и това да задържи първата позиция  Peace
Виж целия пост
# 553
Коментирам си коментирам, но никои не ме огрява. Тука тона е много  добър, но трябва и да има и критика  Mr. Green
cityofangels, т.к. темата е за фенове на спорта, а не само на един пилот или отбор, с времето някак си този тон много добър се "наложи" между "нас".
Не случайно и колежките избягват да репликират!
Идеята е да се забавляваме с любимия си спорт, а не да се натоварваме една друга, колкото и, поврявай ми, да имаме крайно различни гледни точки върху ситуаци, инциденти, поведение на пилоти и т.н.
Имаше и други потребители, които се опитаха по ..."по-краен" начин да се изразяват ..е, явно не им достави удоволствие и неостанаха в темата. В интернет пространството е пълно с подобни форуми, които допускат по-крайни изказвания и потребителите направо се "сцепват" да се "огряват" един друг.
Та за критика си критикуваме, можеш да прочетеш и предните теми, но определено имаме друг начин как да опишем тези ситуации, най-малкото уважаваме мненията си, а с времето се опознаваме и знаем, кога се шегуваме, кога по-емоционално приемаме определени инциденти ...
Това е тала наречения "нашият начин" ...е, до колко е добър, до колко не е, всеки сам преценява и остава в тази тема да пише или намира други съмишленици....

 Peace
Виж целия пост
# 554
не, че нещо искам да намекна, ама нали..такова, във връзка с разследването ...за сладоледа.. Whistling





 Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия