Домакини - първи сезон/единадесети епизод - бебешки :)

  • 32 292
  • 748
# 45
Добър ден на всички!   bouquet
Героите са уморени.Иска ми се да поспя, но ме чака ... newsm75 newsm79 newsm28 1ironing 1dishes, жестоко!
Виж целия пост
# 46
Добър ден и от мен
по случай бебешката тема да видите как се правят бебетата...
http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=fvwp&v=-a6Pe1ovKHg
и аз изчезвам да чистя Simple Smile
Виж целия пост
# 47
Аз пък грогясах и ша чистя утре Crossing Arms за днес САМО пренаредих вси гардероби, прибирах зимни, вадех пролетни, летни ooooh! същото сторих и в килера, ама с обувки и зимни якета Mr. Green А като знам, че същото нещо ме чака и на вилата ooooh! ама ич  hahaha не ми се ходи натам  Joy
Сега си измих една порядъчна порция ягодки и хрупам, хрупам Mr. Green Не мина и без злополуки тип- домашни Rolling Eyes Както се бях покачила горе тъй щях да излетя от горната стълба Tired щотоооо блея си hahaha блейка, та кат се зафанах на едно място/рафт/, той пък кат поддаде hahaha) и без малко, да си излетя с него рафт ooooh!
Виж целия пост
# 48
Стеф днес ли ражда? Аз пак не съм успяла да изчета всичко и тази новина съм я пропуснала... Силно стис палци всичко да е наред и скоро да ни зарадва, че сме станали виртуални лели  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 49
Утре трябва да е секциото. Днес влиза. Peace

Плаках. До сега. Мъчно ми е. Навън слънце, хората са щастливи заедно, а мъжът ми лежи...  Cry
Виж целия пост
# 50
Мари  Hug и вие ще бъдете щастливи!!! Кураж ииииии да не те виждат така Naughty
Смърфи Hug  как си?
Виж целия пост
# 51
Мари  spoko вие сте сто пъти по-щастливи заедно от повечето които виждаш навън. Тази твоя любов и на крака ще успее да го изправи, вярвам в това. Като се възстанови само разходки заедно и домашни радости ще имате  Heart Eyes
Виж целия пост
# 52
Изморих се ooooh! и полегнах на диванче Mr. Green с вдигнати краЦи hahaha и си пия мляко с нес  Blush ама, съвсем малко нес, че ще има да вардя на входа Joy
Мама Коко  bouquet е права Мари,  Hug навън има толкова много двойки, заедно излизащи, но същевременно твърде чужди на себе си Crossing Arms Thinking
Мария 27 Hug ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ ЗА ЖЕСТТА!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 53
Мари,  Hug Hug Hug
Чакам малкия да се събуди и да излезем малко на разходка. До обяд такова хубаво слънчице грееше, сега е облачно  Tired Дано да не завали.
Виж целия пост
# 54
Времето се стопли и всички, айде навън  Mr. Green Аз пека едни пилешки пържолки, щях на скарата, но не ми се вмирисваше и ги метнах във фурната Crazy Сега зяпам насам-натам и докато хвърлям по едно око на форума, прострях 2 перални и прибрах едно пране  Laughing Ма мноУ съм работна днес Mr. Green
Тите, Луси , Смърфи, Миленка, Марчеееее14, Мария 27, ДХЗ и другите, де сте бре  smile3506
Виж целия пост
# 55
Тук съм аз, ама са ме налегнали едни екзестенциални мисли. Joy За маркучи, болтове, шнурове.
Тук изпече чак сега, чакам дребния да стане и излизаме.
Имах гостенка- прабабата на Теди- дойде да го види, донесе супичка, баничка, днес съм почифф. Е, сготвих и аз една супа, колкото да не е без хич.
Много сте работни всички бре. Браво, браво!
 Hug

Ангелче, честита ви месечинка! Heart Eyes

Виж целия пост
# 56
Тук сме, тук сме.... 2 перални, почистено,подредено, сготвено...Днес - заслужен тиквен медал...
Правих и аз супа топчета ама като стигах до картофите...няма , ще я хапват без картофи...Simple Smile
Мари  Hug ще се оправи момчето ти и хич няма и да се сещаш за сега....Майка ми като млада булка хвърчи насам натам - никой и не вярва през какво е минала.Само контролните напомнят за кошмара през който мина...
Коконче  Hug ако ти се оправят гардероби ела и у нас Simple Smile много го мразя това упражнение..Живеем в дядовата ръкавичка и местото за складиране е кът....Simple Smile До сряда ти е позволено да се вихриш по стълбите след това ...забранено!
На Стеф стискаме палци  fingerscrossed и чакаме хубавата новина  Hug
Звънна ми една съученичка от 7ми клас,че е в София и май ще излизаме по женски днес  Two HeartsSmile) Как обичам клюки с неомъжените ми приятелки,  не ми се е случвало от....половин година поне , а в други ден си идва сестричката ми ! Тя е стюардеса в Емирейтс и живее в Дубай. И я виждам през 6 месеца...А какви подаръци носи....пътува много до Китай и вече се научи как да пазарува там.Така,че за кака ви Мария идва Бъдни вечер вдругиден Simple Smile
Виж целия пост
# 57
И аз съм тук...

Maria27, весело прекарване Peace

Аз продължавам да унищожавам козунаците и съм +1 кг за 3 дена Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Голяма диета - няма що. Само аз ги ям. Няма да се хвърлят - ама ха!

Днес като излязох да взимам Петьо към 11:45 та се прибрахме преди 1 час.
Първо 1 часа тичане около училище, после пеш да купим билети за цирк Балкански (тук при нас в Младост - до 5 май) , после отидохме в Макдоналдс, хапна менюто и игра с някакви дечица около 1,5 часа, след това бавно вкъщи - изядохме по 3 сладоледа...
Виж целия пост
# 58
Аз предлагам да нападнем Марче 14 да си похапнем от сладките торти. LaughingТея гости много скромни са били.Щом не са ги изяли Simple Smile
Изпрах 4 перални.В 2 пуснах  олекотените,дано не завали.ДА не стоим само на любов и парно довечера. JoyПолучихме таблета.Много сме доволни с малчо.Сега чакаме тати да ни качи скайп и фейс.А ако ми пристигнат утре и прословутите торби за прахосмукачка ще разпрегръщам пощаджията. Laughing
Добре дошла на новата мама!Живяла съм като дете  в Банкя и в София.Имам хубави спомени от там.
Стефи и Стади леки раждания ви желая!Чакаме да видим снимки на бебоците вече.
Ангелче я ги срежи тея болни какво искат от вас.
Мари  Hug недей така.Хвани го за ръката и на терасата или на двора за малко.Да имаш повод за усмивка.
Да питам и вас.Има ли някоя с перяща прахосмукачка?Мисля варианти за тая пуста квартира.Понеже сме на мокет и се чудя дали да викам фирма да го изперат.Или да сефтосам моя мъж с ново  20 за прахосмукачка.Емо взе да ми накашля по-1 2 пъти дневно и си мисля,че е от тъпия мокет.Страх ме е да не ми развие някоя астма.
Виж целия пост
# 59
Лошо с този мокет... Навремето ние така го махнахме заради нашия син и всички книги свалихме в мазето в един шкаф.

А да тогава и всички цветя подарих.

След години без цветя си завъдих нови ...

Нямам идея за прахосмукачката. Работила съм в почистваща фирма. Момчетата работеха добре, но това беше много отдавна.

Сега не зная...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия