
Героите са уморени.Иска ми се да поспя, но ме чака ...
, жестоко! 
, жестоко!
за днес САМО пренаредих вси гардероби, прибирах зимни, вадех пролетни, летни
същото сторих и в килера, ама с обувки и зимни якета
ама ич
не ми се ходи натам 
щотоооо блея си
блейка, та кат се зафанах на едно място/рафт/, той пък кат поддаде
) и без малко, да си излетя с него рафт

и вие ще бъдете щастливи!!! Кураж ииииии да не те виждат така 
как си?
вие сте сто пъти по-щастливи заедно от повечето които виждаш навън. Тази твоя любов и на крака ще успее да го изправи, вярвам в това. Като се възстанови само разходки заедно и домашни радости ще имате 
и полегнах на диванче
и си пия мляко с нес
ама, съвсем малко нес, че ще има да вардя на входа 
е права Мари,
навън има толкова много двойки, заедно излизащи, но същевременно твърде чужди на себе си

ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ ЗА ЖЕСТТА!!!

Дано да не завали.
Сега зяпам насам-натам и докато хвърлям по едно око на форума, прострях 2 перални и прибрах едно пране
За маркучи, болтове, шнурове.


ще се оправи момчето ти и хич няма и да се сещаш за сега....Майка ми като млада булка хвърчи насам натам - никой и не вярва през какво е минала.Само контролните напомнят за кошмара през който мина...
ако ти се оправят гардероби ела и у нас
много го мразя това упражнение..Живеем в дядовата ръкавичка и местото за складиране е кът....
До сряда ти е позволено да се вихриш по стълбите след това ...забранено!
и чакаме хубавата новина 


Получихме таблета.Много сме доволни с малчо.Сега чакаме тати да ни качи скайп и фейс.А ако ми пристигнат утре и прословутите торби за прахосмукачка ще разпрегръщам пощаджията.
недей така.Хвани го за ръката и на терасата или на двора за малко.Да имаш повод за усмивка.Препоръчани теми