После пак.
И никакви хора по улиците. Спомних си дните, когато Цеци беше дете и гледахме от балкона, който тогава имахме с часове как вали и долу улицата заприличваше на река. А хората шляпаха със обувките...
Аз имах приятелка на гости с бебето си.Чака ме да родя,че да ги разхождаме заедно.И ми донесе 2 торби бебешки дрешки,толкова са сладки.
бяхме на разходка у ваше село
ама то голямо бре
докат го видим хубаво ми се раздрънкаха чарковете 

Мари Дуфалак това е един съвсем безобиден сироп
дават го на бременни по принцип и такива след инвитро процедура и имащи проблеми с изхода (00
)
знае за яйцата, по принцип в Колумбия, няма ли, такъв обичай с боядисването на яйчица, ти не си ли накупи боички и от БГ, тука по твое време бяха започнали да ги пускат 

да не забравите да поканите и бате Мишки
Момичета... не съм пробвала само дулколакса...ще пробваме и него, Луси.
Похвалете се вие с нещо,отивам да пуша и като се върна,да сте изписали света
и аз намазах един заяц на линд
ама от шоколад
алкохола, ми е забранен
Препоръчани теми