Остров Тасос - 5

  • 87 785
  • 748
# 405
А за Louloudis fresh studios никой ли няма да ми сподели нищо Sad
Виж целия пост
# 406
Мъжът ми има приятел в тази застрахователна компания, звънна му и той каза да не се занимаваме с глупости, а да го пишем паркинг щета Grinning Така че нямаше никакъв смисъл от тази зелена карта ...
Това е по каско.... Зелената карта е към ГО. Има много коли без каско...
Виж целия пост
# 407
Момичета, моля за съвет за хотел на Тасос. Илио Маре или Роял Парадайз? Ще сме с бебе на 9месеца и искам най-доброто. Наистина чисто, луксозно и безупречно с просторни стаи. Ако имате и др.предложения моля споделете  Wink Ще чета и по темите, но трябва да реагирам до 12ч. и едва ли ще смогна Wink
Виж целия пост
# 408
Момичета, моля за съвет за хотел на Тасос. Илио Маре или Роял Парадайз? Ще сме с бебе на 9месеца и искам най-доброто. Наистина чисто, луксозно и безупречно с просторни стаи. Ако имате и др.предложения моля споделете  Wink Ще чета и по темите, но трябва да реагирам до 12ч. и едва ли ще смогна Wink
Mожеш да погледнеш и Enavlion Batagianni. Намира се на Голдън бийч. Също така Alexandra boutique hotel също е до много хубава част от плажа, но там май не пускаха деца.
Виж целия пост
# 409
Момичета, моля за съвет за хотел на Тасос. Илио Маре или Роял Парадайз? Ще сме с бебе на 9месеца и искам най-доброто. Наистина чисто, луксозно и безупречно с просторни стаи. Ако имате и др.предложения моля споделете  Wink Ще чета и по темите, но трябва да реагирам до 12ч. и едва ли ще смогна Wink

*_*_lana_*_* Здравей, бяхме и в двата хотела съвсем скоро. Писах в темата и за двата, ако не ги намериш, ще ти помогна. Бяхме и до Alexandra boutique, без нощувки.
Ние избрахме за по дълго време Royal и ни хареса.
Виж целия пост
# 410
Момичета, моля за съвет за хотел на Тасос. Илио Маре или Роял Парадайз? Ще сме с бебе на 9месеца и искам най-доброто. Наистина чисто, луксозно и безупречно с просторни стаи. Ако имате и др.предложения моля споделете  Wink Ще чета и по темите, но трябва да реагирам до 12ч. и едва ли ще смогна Wink



Alexandra Golden boutique hotel е само за възрастни.  Peace Хубав е хотела. Без забележки. Има и отделни студия с басейни или джакузита.

P.S. Както видяхме отзивите в Booking не винаги са показателни(аз лично винаги съм резервирана към тях от личен опит). Още повече, че става въпрос само за 14 отзива, което както и да го погледнем си е много малко.
Тези, които го гледат, трябва да занят, че по средата му минава поток. В частта на хотела потока е цивилизован, но малко по-нагоре не е. Колкото и да пръскат от хотела комарите си прелитат от по-горната необработена част. В сезон е доста скъпичък. През май-септември има много приемливи оферти.

P.S. Концепцията на хотела е релакс и бутикови услуги и затова си е напълно нормално да не се приемат деца. Това си има и предимства за доста от клиентите, вкл. и за нас когато искаме да си починем. Още повече, че в Потос има хотел на същата верига, който е нормален (не бутиков) и в който приемат деца.
Виж целия пост
# 411
Да, Александра бутик не става за деца. Иначе студията с персоналните басейни много ми допаднаха. Grinning
Виж целия пост
# 412
Alexandra Golden е наистина един от малкото луксозни хотели на острова, но прекалено високата цена/около 200 евро на вечер/, липсата на деца, го прави малко извън нашите категории:
Нашите снимки:

Отзивите не са много добри за хотел от такъв ранг.

Тук още:
http://www.album.bg/bled/albums/203076/
Виж целия пост
# 413
момичета, на Голдън бийч сме и ми трябва спешно лекарски кабинет. Къде най близко има такъв Cry
Виж целия пост
# 414
момичета, на Голдън бийч сме и ми трябва спешно лекарски кабинет. Къде най близко има такъв Cry

Нямате ли застраховка, те ще ти кажат?

Виж тези
Здравен център Принос +30 2593071100, +30 2593071101
Лекарски кабинет Принос +30 2593071100
Лекарски кабинет Скала Сотирос +30 2593071332
Лекарски кабинет Калирахис +30 2593091211
Лекарски кабинет Лименария +30 2593051235
Лекарски кабинет Потос +30 2593053194
Лекарски кабинет Теологиян +30 2593053194

но не знам кой ви е най-близо
Виж целия пост
# 415
Благодаря много Спокойна !   bouquet Насочиха ни към лекар в къмпинга ,който идвал в 19ч. или в Принос. Още веднъж много ,много ви благодаря!
Виж целия пост
# 416
Благодаря много Спокойна !   bouquet Насочиха ни към лекар в къмпинга ,който идвал в 19ч. или в Принос. Още веднъж много ,много ви благодаря!
Оправяйте се бързо  Hug
Виж целия пост
# 417
Ох, как ми се ходи пак в Гърция Wink)) Замислила съм за септември едно посещение. Някой да е отсядал в района между Скала Рахони и Скала Прино - там безлюдният плаж ми е любим, има няколко къщички на брега, но никога не мога да ги намеря по сайтовете. Ще съм ви благодарна, ако споделите информация. Бях замислила Италия за септември, но като видях каква е гъчканица на плажа , че и с платени чадъри и шезлонги, ме изгубиха. Искам си Тасос и това е Laughing
Виж целия пост
# 418
Ох, как ми се ходи пак в Гърция Wink)) Замислила съм за септември едно посещение. Някой да е отсядал в района между Скала Рахони и Скала Прино - там безлюдният плаж ми е любим, има няколко къщички на брега, но никога не мога да ги намеря по сайтовете. Ще съм ви благодарна, ако споделите информация. Бях замислила Италия за септември, но като видях каква е гъчканица на плажа , че и с платени чадъри и шезлонги, ме изгубиха. Искам си Тасос и това е Laughing

все едно говоря аз  Hug сега гледам, но не на Тасос, на ситония....че Италия, с две деца - с кола няма да ми понесе, а без нея ми е кошмар.....
Виж целия пост
# 419
Ох, как ми се ходи пак в Гърция Wink)) Замислила съм за септември едно посещение. Някой да е отсядал в района между Скала Рахони и Скала Прино - там безлюдният плаж ми е любим, има няколко къщички на брега, но никога не мога да ги намеря по сайтовете. Ще съм ви благодарна, ако споделите информация. Бях замислила Италия за септември, но като видях каква е гъчканица на плажа , че и с платени чадъри и шезлонги, ме изгубиха. Искам си Тасос и това е Laughing

tyntyrymyntyry И ние обичаме много тези места, но не се отказвай и от другото, виж темата за Италия, за теб.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия