Остров Тасос - 5

  • 87 779
  • 748
# 555
    Таис,провери ли тези  http://www.studios-antoniadis.gr/homeen.html ,мисля не изглеждат зле,а пък и мястото и цените не са лоши  newsm78

Доколкото виждам, нямат самостоятелен санитарен възел.
Виж целия пост
# 556
    Таис,провери ли тези  http://www.studios-antoniadis.gr/homeen.html ,мисля не изглеждат зле,а пък и мястото и цените не са лоши  newsm78

Доколкото виждам, нямат самостоятелен санитарен възел.

 Уф,не съм обърнала внимание за това  ooooh! Embarassed
Виж целия пост
# 557
Микаела, проверила съм ги. Изглеждат много схлупени  Peace
Четох и отзиви за тях в някакъв сръбски сайт, повечето се разбира - не са особено доволни хората, особено от хигиената  Rolling Eyes

Още чакам отговори от вила Емилия на плажа Пахис, както и от Сотирия в Скала Рахони. Много бавни тасосци, бре  Simple Smile
Виж целия пост
# 558
Тасосците живеят на бавни обороти и много спокойно.За пръв път си пожелах да живея на друго място/ не в БГ/.Искренно им завиждам за начина на живот и храната! Simple Smile
Виж целия пост
# 559
Моето впечатление пък е, че или отговарят на запитванията до ден два или изобщо не отговарят  Rolling Eyes
Има и изключения разбира се.
Виж целия пост
# 560
Някой може ли да каже добра дума за Esperides Hotel в Гликади? newsm78
Виж целия пост
# 561
Таис отговориха ли ти от Емилия?На мен ми ги предложиха от съседна къща, на която писах Pension Karadolas  info@pensionkaradolas.gr/ аз също им бях писала, но така и не отговориха/, което ме навежда на мисълта, че можеш да използваш първите за посредник. Възможно е да не знаят английски newsm78
Виж целия пост
# 562
Тинтириминтири, отговориха ми преди малко и честно казано, леко се подразних. В предишния мейл търпеливо и за втори път им обясних, че най-рано можем да тръгнем на 31-ви август, събота. Преди това и мъжа ми, и приятелите ни, са на работа. Питах и за цената, пак за втори път.

 И ето сега получавам мейл в който ми пишат, че видиш ли, ние трябва да тръгнем на 29-ти четвъртък, щото те от тогава имали свободни стаи. И цената ми се казва, но само за август - тогава била 35 евро. А за септември друга ли е цената, същата ли е, хитро се премълчава  Rolling Eyes

Ми сори, но някак не е коректно да ми казва кога трябва да си планирам почивката. И това при условие, че само заради тях бяхме готови да тръгнем ден по-рано, т.е. в събота.

Та така. После ще им пиша, че или тръгваме на 31-ви, или да забравят. И ще попитам - за трети път - за цената за септември.
Виж целия пост
# 563
Здравейте:) Някой има ли отзив за Maranton Beach Hotel (http://maranton.com)? Спряли сме се на него само  по снимки от нет-а. Хубав ли е плажа там? Подходящо ли е за спокойна почивка с малки деца?
 Всяка информация ще ми е от полза:)
 
Виж целия пост
# 564
Kakva e ofertata ?.Dobre izglejda .
Виж целия пост
# 565
Ние резервирахме вчера последната стая за 2 възрасти и 2 деца под 6 год.  За 6 нощувки на полупансион от 18-24.08 е 810 Е (1590лв). Може да анулираме резервацията безплатно до 11.08.
Та чакам отзиви, но ми се срува добра оферта като за хотел 4 звезди.
Виж целия пост
# 566
Вила Емилия на плажа Пахис окончателно отпадна, днес ми писаха от там, че не може да отидем от 31-ви август. Имат свободни студиа от 29-ти и това е... Луда работа, но карай, накрая ми стана дори смешно  Simple Smile

Остават двата варианта в Скала Рахони, но чакам другото семейство също да преценят  Simple Smile

Всъщност някой да е бил в Сотирия студиос, Рахони  Thinking Всякакви отзиви ще са ми от полза..

http://www.studios-sotiria.gr/
Виж целия пост
# 567
Аз да си питам, как стои въпросът с плодовете и зеленчуците в магазините newsm78  През лятото основно с това се храним, пътуваме в понеделник и се чудя дали да купувам нещо от Бг newsm78
Виж целия пост
# 568
Ние си купувахме основно праскови-продаваха във всички магазини/голям супермаркет и по-малки магазинчета в студена витрина/.В хотела ни предлагаха диня и пъпеш,та само това инфо от мен.Ако от Лименас пътувате в западна посока има голям супермаркет на пътя до Скала Рахонио,там има всякакви плодове и зеленчуци.Цените са по-високи от БГ и първоначално не пречи да си напазарувате и от тук.
Я да питам нещо,че все се чудя как гръцки праскови в Гърция са около 3лв/кг.,а в БГ  пак гръцки са 1.40лв/кг -не съм икономист,но не мога да си го обясня!?
Виж целия пост
# 569
Аз да си питам, как стои въпросът с плодовете и зеленчуците в магазините newsm78  През лятото основно с това се храним, пътуваме в понеделник и се чудя дали да купувам нещо от Бг newsm78



В Гърция обикновено цифричките на цените са същите.Малката разлика е че едното е евро , другото лева . Ако ми дадеш мейл ще ти пратя снети и сканирани ценоразписи и менюта.Ние тръгваме в сряда и колкото нещо оберем от си нашето лозе ще го вземем с нас , такива вкусни домати няма никъде по света и няма да ги сменя с други.Задължително носим с нас напитките.Узото и водката и там са 10-15 само че евро.За бира си носим кен Старопрамен и Загорка , тяхната нито е по хубава и пак е двойна като цена.Дори гръцкото сирене СОФРА и ЕРИДАНОС в тяхния ЛИДЛ е с 50 % по скъпо.Виж рибата и месото , хляба и тестените изделия там са без конкуренция и си ги купуваме пресни от там.В Скала Потамия обикалят и пикапчета с плодове и зеленчуци , риба и даже обувки SmileSmileSmile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия