Негримираната жена

  • 60 803
  • 1 500
# 750
Може ли модератор да сложи всичките снимки на първа страница, че ме мързи да прелиствам. Все пак трябва да знам кои са другите претендентки за конкурса ни за красота. Даже гласуване нямаше, а тия жени взеха, че се показаха... Накъде върви светът!
Виж целия пост
# 751
Ти и във фейса си разпознаваема, но се правиш.
Мда, голям клюкарник е тоя фейс  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 752
Лусс, думите ми бяха само пожелателни. Най-важното е ти как се възприемаш...
Виж целия пост
# 753
Цонне, аз теб така и не те видях, а за конкурс беше кандидатирана. Така, че на претенции нямаш право  Simple Smile
Виж целия пост
# 754
Пина, не искам да си хабя патроните сега на халост. Нека има гласуване,  нека се види коя е третатата по грозност! Какво да се показвам, като си знам, че съм неотразима!
Виж целия пост
# 755
Алина, аз не успях да те видя.
Може ли пак снимка?

bouquet
Виж целия пост
# 756
Аз пък не помня, Цонна видях ли я, не я ли видях...
Призовавам я на бис.  Grinning
Виж целия пост
# 757
Лусс, думите ми бяха само пожелателни. Най-важното е ти как се възприемаш...
Разбирам, може един ден ще се променя. Иначе аз и не искам да изглеждам по-млада, не претендирам. Искам да изглеждам добре за годините си... Иска ми се тда не изглеждам по-възрастна Peace 

Иначе, всички момичета, които успях да видя - изглеждат страхотно, особено по-младички.  Hug
Виж целия пост
# 758
Не знам защо имам спомен, че някога е имало снимка на Цона. Хората май говореха, че е красива

Трябва да пусне снимка да проверим

Twisted Evil
Виж целия пост
# 759
Цонна е супер Party
Виж целия пост
# 760
Аз пък не помня, Цонна видях ли я, не я ли видях...
Призовавам я на бис.  Grinning

За мен е чест!

Започвам!

Имам пет очи. С две от тях ме е надарила природата, другите две си ги купих , а петото седи скрито за моята вежда!

Имам брада! Една такава сладичка...Понякога когато съм нервна се успокоявявам със скубане на косъмчетата и. В края на деня заприлчвам на кьосе. Гледам да не  съм нервна повече този месец, защото няма как да се успокоя.

Винаги съм мечтала за мустак, но приодата не е била тъй благосклонна към мен. Но какво са казали древногръцките мислители-ако нямате мустак, сковете си! С помощта на форума знам как да си го нарисувам, но тъй като не съм професионалист ходя в едно съседно тату студио да ми го запълнят с мастило. Формата им е като на Георги Парцалев мустачките.

Носът ми е черта,  на която би завидяла всяка една ски писта в Аспен.

Мога да продължавам до безкрай, но трябва да започна сутрешния си тоалет......
Виж целия пост
# 761
Слушай, неандерталска жено! Аз пък имам косми по гърба!

Сега сериозно- днес са изпълзели от зимните си леговища чудесни столичанки!
Виж целия пост
# 762
Цонне, вместо толкоз думи, една кратка снимка да бе сложила  Laughing
Виж целия пост
# 763
Цонне, почти се захласнах.
Но все пак, една снимка замества хиляда думи. А и аз съм представител на вида, който възприема света основно с очите. Така че, не голословствай, а пускай фото-сесията.
Виж целия пост
# 764
luss, голяма свежарка си! На мен ми харесва прическата ти и смятам, че ти отива  Peace

Цон-на, Цон-на, сним-ки, сним-ки! Поне една, `айде  newsm18
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия