В майската група настана оживление - всички се стягат за родилно отделение!

  • 32 350
  • 726
# 60

Добро утро  Hug

Кание, дано всичко е наред с бебето и започне пак да наддава. А тя видя ли на доплер дали стига храна ? Как е кръвотока, ала-бала там такива неща? Изказали някакво съмнение защо не наддава?

Вчера моята бебка беше на режим- 30 мин хълцане, 30 мин бой по мен.. в следствие на това вечерта спа като пън, съответно и аз така  bowuu
Виж целия пост
# 61
Искам да благодаря на Бу за включването! Винаги ме е интересувал спорта по време на кърмене. Бях чула от познати, раждали и кърмили, че не е хубаво да се спортува,докато се кърми, защото кърмата секвала. Радвам се, че това не е така, защото от сега си мисля кога ще мога вече да тичам в парка, дано имам  кърма и всичко да е наред:))) Яд ме е, че в малките градове няма срещи с Ла Лече Лига.

Чудесно Simple Smile радвам се, че съм била полезна.
Тичането е високоинтензивен спорт, затова сутиен степен 3 или 4 (най-високите степени на поддържане и защита) е най-добре да се ползва.

Срещи има там, където има майки, които са кърмили бебетата си поне 9 месеца, харесват и прилагат в живота си философията на ЛЛЛ и искат да помагат на други майки да кърмят и да постигат целите си, след като се обучат за доброволни Лидер-консултанти по кърмене Simple Smile Затова и не навсякъде има такива срещи - но пък след 9 месеца може да има желаещи за ЛЛЛ обучение и от тази тема, кой знае Grinning
Виж целия пост
# 62
Знам , че е така , но вихрушката от хормони , явно си оказва въздействие.
 Напълно съм наясно , че това са ориентировъчни размери и главичките на бебетата , не като от калъп . Т.е. тя ако е с по-малка главичка , може да си е с нормални размери ooooh!. Притеснява ме това , че 7,5 месеца без никакви проблеми  и прием на каквито и да е медикаменти и сега за 2 седмици : контракции, магнезии, подуване , а сега и инжекции за дробчетата ooooh!.

Мисля си дали да не отида и на др доктор, не че нямам доверие на моята , но все пак....предпочитам ако може да избегнем медикаментозна намеса. И в крайна сметка ако съм някъде в провинцията ,а не в София, където няма такава апаратура и бебетата не ги гледат всяка седмица , ти спестяват всичките тези тревоги и вълнения
Виж целия пост
# 63

Добро утро  Hug

Кание, дано всичко е наред с бебето и започне пак да наддава. А тя видя ли на доплер дали стига храна ? Как е кръвотока, ала-бала там такива неща? Изказали някакво съмнение защо не наддава?

Вчера моята бебка беше на режим- 30 мин хълцане, 30 мин бой по мен.. в следствие на това вечерта спа като пън, съответно и аз така  bowuu


Нищо не спомен за това , просто каза в петък пак на тонове , въпреки че те били "чудесни" , а във вторник пак да се гледаме и мерим. Затова си мисля и за второ мнение
Виж целия пост
# 64

То лошото е, че второто мнение ще е на друг апарат, а дават различки. Но поне ще се успокоиш ако кръвоток и всичко към бебо е наред  Peace
Виж целия пост
# 65
Здравейте момичета Simple Smile
Запис в новата тема и хубав слънчев ден на всички Hug
Виж целия пост
# 66
Кание, според мен Рейни добре те е посъветвала, отиди и до друг лекар за второ мнение, за да се успокоиш ти.А в пиенето на магнези няма нищо притеснително, не се притеснявай, повечето мами го пием от много време.Аз например не съм имала сериозни притеснения, да чукна на дърво но доки си ми го изписа заради болките , които имах превантивно да няма контракции.Вече сме накрая и бебчетта са достатъчно големи.Иди все пак и чуй оше едно мнение по съвета на Рейни според мен  Hug Hug Hug Hug за да си по-спокойна и ти самата
Виж целия пост
# 67
Момичета, искам да ви споделя, че на  22-и вечерта се роди Ида-3100 кг и 49см.  на мама мама Belle- etoile   . И двете са добре, малката е с много косичка каза мама и е много бузесто бебче.Много се радвам, че точно аз мога да ви го споделя.Да им е жива и здрава малката Ида  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 68
Tada  Супер! Да й е честита дъщеричката на мама Belle-etoile! Да са живи и здрави!   newsm44
Виж целия пост
# 69
Честито на Бел!
Да е жива и здрава малката Ида и много да ви радва!
Виж целия пост
# 70
Прекрасна новина - да е жива и здрава беба Ида, а на мама Belle - бързо възстановяване Hug
Виж целия пост
# 71
Честито на Belle   bouquet Да й е жива и здрава малката принцеса  Hug
Виж целия пост
# 72
Честита дъщеричка на Бел   bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 73
Здравейте  Hug
Честити бебчета на Стефи и Белл!    bouquet  Да са им живи и здрави!   bouquet
Виж целия пост
# 74
Честито на мама Бел   bigdance2
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия