Намаления 2013 - пролет

  • 100 885
  • 739
# 105
Намалението в Комсед го пропуснах (по-скоро забравих), но минах през Хиполенд към 16.30, нямаше хора. И аз си дадох талона. Предполагам, че не е можело без талон, защото са го изпращали по мейл само на абонираните, защото не видях съобщение в сайта.
Виж целия пост
# 106
Да, по мейла ги пращат талоните. В Комсед намалението продължава и уикенда. Минах и през двата магазина днес. В Комсед нямаше много хора, не съм чакала на касата. Купих това, което ме интересуваше, но откъм дрехи беше зле. В Хиполенд нямаше това, което търсех.
Минах и през Некст- почти празен е магазинът, а момчето на касата каза, че затварят в края на месеца.  Sad
Виж целия пост
# 107
Намалението в Комсед го пропуснах (по-скоро забравих), но минах през Хиполенд към 16.30, нямаше хора. И аз си дадох талона. Предполагам, че не е можело без талон, защото са го изпращали по мейл само на абонираните, защото не видях съобщение в сайта.

Имаше го талона в сайта им  Peace
Комсед не си ги пропуснала, имат намаление и днес, и утре  Hug
Виж целия пост
# 108
запис   bouquet
Виж целия пост
# 109
Намалението в Комсед за всичките им магазини ли важи?
Виж целия пост
# 110
Намалението в Комсед за всичките им магазини ли важи?
Само за Скай сити.
Виж целия пост
# 111
Благодаря!
Виж целия пост
# 112
Да се запиша и да кажа , че в Спридер-а на бул.България има отделни детски дрешки намалени с 60 % . 7/8 ми дънки - по 8 лв. , тениски / страхотни / по 6 лв. Анцузи комплект 11 лв.
Аз гледах основно момчешките , но видях и хубави роклички 11-14 лв.  Peace
Виж целия пост
# 113
Да се запиша и да кажа , че в Спридер-а на бул.България има отделни детски дрешки намалени с 60 % . 7/8 ми дънки - по 8 лв. , тениски / страхотни / по 6 лв. Анцузи комплект 11 лв.
Аз гледах основно момчешките , но видях и хубави роклички 11-14 лв.  Peace

Къде е този магазин, че вече се забърках, кое къде се намираше?
Виж целия пост
# 114
До първия Джъмбо и първата "Била", близо до кръстовището на бул."България" и "Тодор Каблешков".
Виж целия пост
# 115
В магазин Sportina има намаление - купи 3, плати 2, като най-евтиният артикул е безплатния.

Важи само тази събота и неделя.
Виж целия пост
# 116
Благодаря за инфото за Комсет, голям пазар направих - любимите пъзели на Равенсбургер и прекрасните, но скъпи дрешки на Майорал!  Hug
Виж целия пост
# 117
Това намаление 3 за 2 в Спортина е поне от два месеца!
Виж целия пост
# 118
И аз да благодаря на момичетата, които споделиха за намалението в Комсет. Днес купих това, което си бях намислила на много добри цени. Имаше малко завишени цени, но пак си заслужаваше. Нямаше много хора.
Виж целия пост
# 119
И аз напазарувах в Комсед, нямаше блъсканица, добре зареден беше, цените прекрасни, дано по-често правят такива примосии  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия