Намаления 2013 - пролет

  • 100 885
  • 739
# 345
Моля,споделете какво е  това нощно пазаруване в Peek and cloppenburg!Благодаря!
Виж целия пост
# 346
2 панталона,1 долно и блуза с дълъг ръкав от Уайкики 45 лв Peace
Деси, това от детското ли и има ли размери? Аз трябва крупно да пазарувам за едногодишно в близките две седмици, че тръгваме на ясла.
Детското да.
Имаше размери,и проверят и в склада.От там ми извадиха единия панталон.
Блузки имаше по 5.90 много сладки.
Виж целия пост
# 347
В кой магазин на Бенетон пазари?  Peace
В The Mall.
Виж целия пост
# 348
запис Simple Smile
Виж целия пост
# 349
2 панталона,1 долно и блуза с дълъг ръкав от Уайкики 45 лв Peace
Деси, това от детското ли и има ли размери? Аз трябва крупно да пазарувам за едногодишно в близките две седмици, че тръгваме на ясла.
Детското да.
Имаше размери,и проверят и в склада.От там ми извадиха единия панталон.
Блузки имаше по 5.90 много сладки.

Мерси, че сподели!  bouquet
Виж целия пост
# 350
Моля,споделете какво е  това нощно пазаруване в Peek and cloppenburg!Благодаря!
Притежателите на клиентски карти получиха покани за 12 юни за специална нощна разпродажба от 22.00 до 00.30 ч. и имаха шанса преди всички други да пазаруват преди деня, от който стартира официалното им намаление. Забавно беше!
Виж целия пост
# 351
Емилина,благодаря много за бързото разяснение! HugЗвучи наистина забавно...
Виж целия пост
# 352
И аз се присъединявам към мамите, които чакат с нетърпение намаленията в Zara  Wink Тъй като не съм от София, ако някой има информация дали са започнали, нека сподели  Hug
Виж целия пост
# 353
някой да знае дали вече има намаление в massimo dutti?  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 354
Bershka намаления на всичко ли правят или на избрани стоки? Харесах си едно дънково яке, но 50 лв не ми се дават на този етап, дали ще има някакъв шанс да го намалят  Laughing Laughing В Адидас аутлета в Бургас кога пускат намаленията?
Виж целия пост
# 355
Може ли да споделите как се стига до споменатия по - горе Fashion Gallery, бил някъде до метрото - до коя метро станция?
Виж целия пост
# 356
Може ли да споделите как се стига до споменатия по - горе Fashion Gallery, бил някъде до метрото - до коя метро станция?

метро станция Люлин, отсрещната страна на Технополис и Билла
Виж целия пост
# 357
Може ли да споделите как се стига до споменатия по - горе Fashion Gallery, бил някъде до метрото - до коя метро станция?

метро станция Люлин, отсрещната страна на Технополис и Билла
мерси  Simple Smile
Виж целия пост
# 358
Може ли да споделите как се стига до споменатия по - горе Fashion Gallery, бил някъде до метрото - до коя метро станция?

метро станция Люлин, отсрещната страна на Технополис и Билла
мерси  Simple Smile

Има и сравнително нов магазин на бул. Г. М. Димитров, срещу Дианабат и близо до автокъща Софавто.
Прощавайте, ако вече е споменато  Peace
Виж целия пост
# 359
Може ли да споделите как се стига до споменатия по - горе Fashion Gallery, бил някъде до метрото - до коя метро станция?

метро станция Люлин, отсрещната страна на Технополис и Билла
мерси  Simple Smile

Има и сравнително нов магазин на бул. Г. М. Димитров, срещу Дианабат и близо до автокъща Софавто.
Прощавайте, ако вече е споменато  Peace
Благодаря за информацията! Пак Fashion Gallery ли е? Като цяло в този в Люлин и на ГМ Димитров струва ли си да се ходи?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия