Намаления 2013 - пролет

  • 100 885
  • 739
# 255
Намалението на Том Тейлър в София/същото като в С.Загора/приключи тази неделя.

В магазина, който е в Стара Загора аз пазарих във вторник и още си важи Peace
Виж целия пост
# 256
Да, ама в София вече има нова "оферта"  -10лв. при покупка над 50лв. А преди това беше -20% на всичко.
Виж целия пост
# 257
Cippo мисля, че са българска марка. Повечето има обувки са естествена кожа отвътре и отвън. Носим в момента тази марка - нямам проблеми. Здрави са, не запарват крачето.
Виж целия пост
# 258
Лятното намаление в Пийк енд Клопенбърг започва на 13.06 и ще продължи до 30.06. Днес получих и допълнителните ваучери с намаление. Към тях получих и лична покана за специална нощна разпродажба на 12.06, което ще става с предварителна регистрация. Само ми е интересно ако са пратили такава покана на всички притежатели на карти....то ще стане мармалад там.... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 259
Хммм, аз днес видях 1 съсед, че получи писмо от тях, но аз отново не получих. Хем си смених адреса, попълних формуляр ...
И всъщност отстъпките еднакви ли са?
Виж целия пост
# 260
abs, и да не ги получиш по пощата, можеш да си ги вземеш на касата или при покупка с картата те ще ти направят допълнителната отстъпка. Иначе стойностите на ваучерите са както винаги същите.
5лв. при покупка над 39лв
10лв. при покупка над 79лв.
15лв. при покупка над 119лв.
25лв. при покупка над 199лв.
50лв. при покупка над 299лв.
100лв. при покупка над 499лв.
Виж целия пост
# 261
Благодаря!
Виж целия пост
# 262
В Капаска кога са намаленията?
Виж целия пост
# 263
време за обновяване на гардероба  nuts
Виж целия пост
# 264
Айде и тук да раздуя  Laughing В новобебе има намаление първоюнско САМО ДНЕС - 10% на всичко и -15% на летни колички.Само в страничката на фейсбук го открих това.Но е сигурно , защото вече поръчах и говорих по телефона.
Виж целия пост
# 265
Записвам  се при вас  с питане ,  - кога мислите че ще има лятно намаление в Уайкики  newsm78
Виж целия пост
# 266
В ХМ намалението юни или юли беше ?
Виж целия пост
# 267
Юни, предполагам от средата
Виж целия пост
# 268
Записвам  се при вас  с питане ,  - кога мислите че ще има лятно намаление в Уайкики  newsm78


Почнаха доста, но още по-сериозно мисля, че средата на юни някъде.
Виж целия пост
# 269
Юни, предполагам от средата
  bouquet
Харесала съм едни  пуловери и панталони за есента и ги дебна  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия