Намаления 2013 - пролет

  • 100 885
  • 739
# 315
Информация от фейса:
Бенетон от днес -30% от лятна колекция.
Детски обувки Рихтер шус /е как го написах/ -riechtershoes - 20% до края на месеца.
Hope for Two къде са наммалени обувките на Рихтер?
Виж целия пост
# 316
Информация от фейса:
Бенетон от днес -30% от лятна колекция.
Детски обувки Рихтер шус /е как го написах/ -riechtershoes - 20% до края на месеца.
Hope for Two къде са наммалени обувките на Рихтер?
Аз намерих това, но пак са ми скъпи:
https://www.richtershoes.bg/bg/products/category15.html
Виж целия пост
# 317
Момичета дали да очаквам скоро някакво намаление в Бершка?
Виж целия пост
# 318
до 10-15 дни вероятно ще почнат и те с намаленията   Peace
Виж целия пост
# 319
Някой назад питаше за намаления в ХМ, да доложа Wink - в неделя в мола на бул. България почти нищо нямаше намалено, огледах основно детските неща - явно по-късно ще е. Но питах и ако някой се интересува, още важи кампанията с връщане на дрехи Peace
В какво се състоеше тази кампания...връщаш някакви стари дрехи и получаваш отстъпка от пазаруване...има ли някакви условия? Трябва ли да са техни...или може и от друга марка?
Виж целия пост
# 320
Някой назад питаше за намаления в ХМ, да доложа Wink - в неделя в мола на бул. България почти нищо нямаше намалено, огледах основно детските неща - явно по-късно ще е. Но питах и ако някой се интересува, още важи кампанията с връщане на дрехи Peace
В какво се състоеше тази кампания...връщаш някакви стари дрехи и получаваш отстъпка от пазаруване...има ли някакви условия?
Носиш торба дрехи и ти дават талон за 15% намаление на продукт по избор при следваща покупка.
Ето го
Скрит текст:

Имам вече 2 талона, но не съм ги ползвала. Все така не ми е ясно дали отстъпката е за едно нещо или за касовата бележка?
Виж целия пост
# 321
  bouquet
Благодаря момичета! Онзи ден си купих една рокля, ама хич не съм се сетила за тази промоция...мислех че е свършила.
За Бенетон потвърждавам вчера и онзи ден сменяха етикети, но все още са доста високи цените...
http://www.edna.bg/moda-i-kozmetika/moda/hm-startira-mashtabna-k … -na-drehi-4628678
Пише 15% от следваща покупка...
Виж целия пост
# 322
 Пише 15% от следваща покупка...
Но и "Продукт по избор" newsm78
Виж целия пост
# 323
В ХМ талона важи за 1 артикул, до 30.06.2013г. са талончетата  Peace Талон дават за 1 плик с дрехи, може да не са техни, моите дори не ги погледнаха какви са.
Виж целия пост
# 324
Звездица за Richtershoes на Граф Игнатиев 13 е магазина.
Някой да сподели за детското в Бенетон - специално за момчета ме интересува.
Виж целия пост
# 325
В ХМ талона важи за 1 артикул, до 30.06.2013г. са талончетата  Peace Талон дават за 1 плик с дрехи, може да не са техни, моите дори не ги погледнаха какви са.
Моите са до 31.12.2013
Виж целия пост
# 326
В ХМ талона важи за 1 артикул, до 30.06.2013г. са талончетата  Peace Талон дават за 1 плик с дрехи, може да не са техни, моите дори не ги погледнаха какви са.
Новите талони важат до 31.12.2013.
Виж целия пост
# 327
Звездица за Richtershoes на Граф Игнатиев 13 е магазина.
Някой да сподели за детското в Бенетон - специално за момчета ме интересува.
След обяд ще мина оттам /през Бенетон в The Mall/ и аз търся за момчета, ако не ти е късно довечера мога да пиша по-подробно!
Виж целия пост
# 328
ей, това е супер, знаете ли от колко време се чудя къде да разкарам старите си дрехи и се чудех къде се изхвърлят. Тези, които стават за нещо раздадох, но тези,които за нищо не стават, например развлечени бански или скъсани чорапи ... дали ще ги приемат  newsm78 И какво ли ги правят  newsm78

Едно време имаше из София едни кофи за дрехи, но отдавна не съм виждала
Виж целия пост
# 329
emilina...мерси предварително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия