Пазаруване от taobao.com - китайски реплики (№2)

  • 75 677
  • 738
# 285
-True Blue-    bouquet Може ли линк на адидаските?
Виж целия пост
# 286
Да, ето ги http://www.mistertao.com/taobao-products/taobao-item-15647135013.html
на живо са много хубави и цвета им е много хубав. Утре ще ти направя снимка с телефона ми на светло, да ги видиш.  Peace

п.п. ето на тези обувки им смятах $22.94 , а електриковите са $30.03 (миналата седмица бяха 29,54) и за това не ми излизаха сметките и спорех с тях Simple Smile ама нищо, те явно заслужават и когато са прави, пак да се караш с тях Simple Smile
Виж целия пост
# 287
Да, ето ги http://www.mistertao.com/taobao-products/taobao-item-15647135013.html
на живо са много хубави и цвета им е много хубав. Утре ще ти направя снимка с телефона ми на светло, да ги видиш.  Peace

п.п. ето на тези обувки им смятах $22.94 , а електриковите са $30.03 (миналата седмица бяха 29,54) и за това не ми излизаха сметките и спорех с тях Simple Smile ама нищо, те явно заслужават и когато са прави, пак да се караш с тях Simple Smile
Много благодаря   bouquet , разкошни са  Heart Eyes
http://item.taobao.com/item.htm?spm=a230r.1.0.133.b2lhfc&id=18967032361 на тези ми излиза доставка 38 $ Sad
Виж целия пост
# 288
И аз много си ги харесвам, даже и блузки , дето имат такъв цвят съм си взела, едната е даже от таобаото, пак адидас, но ми е малко малка в момнта, че съм качила някое и друго кило   #Cussing out ако си ги вземеш и носиш S, и ти хареса, може да ти я дам на цена, на която съм я купила, ще ти направя скрийншот от мисъртаото  Peace

п.п. ето я http://www.mistertao.com/taobao-products/taobao-item-19765263712.html
сивата
Виж целия пост
# 289
Пиши им гневно писмо. Ако трябвай поискай някой по-висшестоящ от конкретния съпорт да се включи. Защото, когато са прави, са много дейни....Но сега щом мълчат ги натискай здраво! Да, не са ти приспаднали тези 40 %. Но да кажем ,че е свършила тая промоция (и на мен не ми излиза в новините, а до преди няколко дни си беше там, острани) пак не са ти приспаднали за реферер 50 % от комисионната им. Защото трябва да ти хванат 4 % от цялата сума, а те са ти хванали 6.5 %.Но ги тероризирай до дупка. Аз така  за обувките  им пишех постоянно, те бързо ми отговаряха.
Дано всичко се оправи, защото много жалко за тях!
Заплаши ги завоалирано, че ако не ти обяснят защо не са ти приспадали парите "ще се обърнеш към който трябва Wink ". Но бъди настоятелен, защото китайците са свикнали да имат някакви претенции към тях. Пиши утре какво са ти отговорили. Все с нещо ще помогнем, нали за това е темата   bouquet  

Да ти кажа често математиката никога не ми е била най-силната страна,но точно 8% са ми хванали.  Simple Smile
(цена продукт+местна доставка+международна) * 8% =комисионна
($182.49+$1.60+$30.37)*8% = $17.16
На мен http://postimg.org/image/su1k7h1ql/ ми седеше до момента,в който направих 2-то плащане-след това се промени на http://postimg.org/image/9r3638ciz/
А да-покрай това,че ми отказват да върнат пари забравих другото нещо-отговора на кокошката от съпорта на цицататите от нейната колежка за задрасканите цени-в крайна сметка иска или не отговори и на това.Каза че ако те били ги поръчали на по-ниска цена щели да ми върнат разликата- $2.50 беше някъде , ако не се лъжа.
Сега ще им пиша пак.
Виж целия пост
# 290
в Алиекспрес сайта,попаднах на обяви на агенти за Таобао,ето примери.
:
http://www.aliexpress.com/item/Taobao-Agent-Agency-Deputy-Interm … st/908500196.html
http://www.aliexpress.com/store/product/Taobao-Agent-Agency-Depu … 42_908500323.html
Виж целия пост
# 291
В мистертао не приемат карти:( явно пак има проблем #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 292
В какъв смисъл не приемат карти?
Виж целия пост
# 293
Нямаше мен дълго време и сега не мога да ви изчета.

През ноща аз прибрах се, а докато мен ме нямаше мъж ми взел поръчка.
От всички неща много доволна, и поне своите уцелила размери.

Да кажа че онзи розов анцунг е невероятен, сега ще търся същият само че за малката.

Кой отварна изкал да пипа нещата ми наживо - да пише Wink Laughing
Виж целия пост
# 294
В какъв смисъл не приемат карти?
Credit Card is not available to add money now, instead you can use it to pay for your order directly-.няма ги като опция за плащане
Виж целия пост
# 295
В какъв смисъл не приемат карти?
Credit Card is not available to add money now, instead you can use it to pay for your order directly-.няма ги като опция за плащане

Това като цяло или само за нови потребители?  Thinking

Кой отварна изкал да пипа нещата ми наживо - да пише Wink Laughing

Ех ако приятелката ми не беше ревнива московчанка  Laughing

За комуникацията ми с МистерТао-шоуто е пълно...но се чудя да се смея ли,или да се ядосвам.
За 40% отстъпка от доставката при първа поръчка-писали са ми,че е само за EMS , въпречки,че аз такива уточнение в сайта им не намерих,НО може и да бъркам-признавам.  Peace
Големия смях идва от отговора им защо ми отказват да ми върнат пари за реферала-това е големия абсурд  Laughing
Понеже виждаш ли не ми била първа поръчка и съм нямал право на отстъпката.Преди да купя тази чанта поръчах друга,която не беше налична при търговеца и ми върнаха парите т.е. актуалната ми става 2-ра и вече не ми се полагат париии.Това обаче противоречи на собствените им правила:
* Referring bonus
1. Register an account on Mistertao.com and write your referrer(nick name or email account).
2. You can get 50% commission off when your first order completed.
3. Your referrer can get another 50% commission.
Написах и,че реално тази поръчка,за която тя се хваща въобще не съществува и 2-та за мен се явява първа. То начина по който са написали условие 2 е малоумен , но...
Според мен тези 50% трябва да се връщат след като си получиш стоката-като се отбележи completed в ляво на профила под MY ORDERS.
-True Blue- кажи ми моля те колко $ са ти превели първия път-ако кажем,че наистина тези 40% са само за EMS,то тогава сумата,която са ти превели трябва да е същата,която трябва да върнат на мен.$8.56 ли са ти превели-това е сумата,която трябва да ми върнат ако 40% отстъпка не се отнасят за мен.
Виж целия пост
# 296
Кой отварна изкал да пипа нещата ми наживо - да пише Wink Laughing

Ех ако приятелката ми не беше ревнива московчанка  Laughing
Joy hahaha

Да, толкова са преведени. Обаче наистина май е само за ЕМС това 40 %, спомням си май , че го пишеше, когато избираш опция за доставка.  Thinking
Ами трябва да ти ги върнат тези 8 $. Все пак това ти е наистина първата покупка.
Виж целия пост
# 297
Пробвайте да си заредите акаунта липсва опцията за Visa i Mastercard
Виж целия пост
# 298
Пробвайте да си заредите акаунта липсва опцията за Visa i Mastercard

Да забелязах,че и при мен я няма опцията за Виза и МастерКард. При мен се явява проблем,защото имам 4 пакета в клада, на които трябва да направя второто плащане.
Можем да ползвам WebMoney , но ако е през автоматите ти обръща парите лев-евро-долар , а и еврото го хваща като 2 лева и се губят пари,или да си намеря някой да ми продаде,за което пак не ми се занимава хич.Не знам какво е станало...Много руснаци ползват WebMoney и Qiwi- те са си техни системи за виртуални пари,но да ни ги натрисат така на нас...Преди е имало и ПейПал плащане съм МТ-и него са махнали.Ако премахнат възможноста за плащане с карта ще изгубят много клиенти от България-повечето хора няма да могат да се оправят с WebMoney и Qiwi ,като  вторите имаха дори официално представителство и сайт,но той не работи .Имаха офис на Гладстон в София-утре имам работа натам и ще отида да проверя и ще пиша в темата.
Ти писа ли на съпорта за МистърТао това? Това временно ли е,или е за постоянно.Защото аз съм в едно заварено положение , което не е много приятно...
Виж целия пост
# 299
И вчера и днес си направих вторите плащания, последното преди 5мин., но и в баланса ми има пари не се е налагало да вкарвам.За чехлите голям спор.Пратиха ми 10 снимки още и накрая излезе, че говорим за различни цветове....за тях цикламено розовото е peach, a самият цвят peach им се води розово ooooh!Нямам думи.... и тъй като съм поръчала peach т.е цикламено-розови сега ще доплата 3$ за цвета който искам Crazy
Между другото вчера и днес ми пристигнаха доста парцалки за мен, децата и мъжът ми, от всичко съм доволна... Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия