Пазаруване от taobao.com - китайски реплики (№2)

  • 75 677
  • 738
# 330
WaltherP99 би ли показал кои имаш предвид и може ли да изчислите крайна цена за едните  и другите,мерси.

Нямаш ли Google Chrome?
http://ugg3.taobao.com/search.htm?spm=2013.1.w6-18455500257.8.0C … amp;queryType=cat
$25.00-$28.00 с China Post Registered Air Mail и $30-34 Singapore post Air Mail .Това са крайни цени за теб.  Peace
Виж целия пост
# 331

WaltherP99   bouquet
Виж целия пост
# 332
Добавям впечатления от alsotao.com / smalltao.com агент са на taobao.com
Двата сайта са синоними, ползвал съм ги няколко пъти (alsotao.com има и paypal)
Досега всичко беше както трябва, но всичко се промени с последната поръчка. Поръчах продукт и платих цената дадена във формата за плащане, получих автоматично потвърждение, сумата е взета от картата ми.
Дотук добре, но в последствие получих писмо с което ми се извиняват, но не си били ъпдейтвали страницата скоро и цената на продукта била друга!
Предложиха ми да доплатя или ще прекратят поръчката. Не ме устройва нито един от двата варианта, още повече, че такси би имало и в двата случая. Цената на сайта продължава да е тази която съм платил, имам и скрийншот.
Тече някаква коренспонденция с някой си и накрая просто ми казаха, че прекратяват поръчката и щели да ми върнат парите в акаунта, а не обратно в сметката ми.
Плащането е през Пейпал, има ли някакъв начин да ги санкционират или някаква локална коренспонденция между нас няма да се приеме за доказателсво в Пейпал?

Както и да се развият нещата имайте едно наум за този сайт!

P.S. Вече са ми върнали парите в акаунта, няма да ги върнат в картата и са ми взели такса за връщането! Трябва да си купя нещо за да си ги върна. Вече ми е смешно въпреки, че положението е трагично.
Виж целия пост
# 333
WaltherP99, Адисас-ките ми изглеждат по-груби.
Понеже имам подобен модел от Нике, реших да ги претегля, за да съм ориентирана колко ще тежат приблизително. Та, моите сандали тежат около 470 грама. Това го споделям за ориентир.
Ти как изчисли килограмите?
Никид, ти ще поръчваш ли и от кой продавач. Аз още се чудя на кои да стрелна. Laughing
Виж целия пост
# 334
Az пък си поръчах ето тези, сините,  чакам ги с нетърпение Simple Smile

http://www.mistertao.com/taobao-products/taobao-item-14802045184.html
Виж целия пост
# 335
Az пък си поръчах ето тези, сините,  чакам ги с нетърпение Simple Smile

http://www.mistertao.com/taobao-products/taobao-item-14802045184.html

Охаа, много ми харесаха. Но тъй като съм много боса при пазаруването от тук, в момента се опитвам да се науча  Embarassed Ще споделиш ли колко ти излязоха като крайна цена?
Виж целия пост
# 336
Да, и на мен много ми харесват. И розовите са хубави, но имам афинитет към синьото Simple Smile
Не съм направила още 2рото плащане, предполагам днес или утре ще пристигнат в склада. Но тъй като ще го пусна с по-скъпите, но по-бързи пощи, ще ми излезнат някъде около $45.37 , иначе с обикновените излиза около $40.40 . Почти съм убедена , че ще излезне точно толкова, защото дамски , ниски сандалки излизат към 400 гр. И предните ми пак на адидас излязоха толкова.  Peace
Виж целия пост
# 337
Coma сега не съм у дома,но като се прибера ще покажа на съпруга ми,ако ги одобри ще поръчам,но чрез моя посредник,който е от Алиекспрес.
Виж целия пост
# 338
Марчони

Можеш да пробваш с ПейПал диспут или да оспориш плащането в твоята банка,но в твоя случай ако успееш ще е доста трудно.
В ТаоБао има търговци в много дразнеща практика.Ако искаш да купиш едни дънки да кажем 38-ми номер и се окаже,че са свършили посредника,който ползваш ти връща парите,но търговеца е длъжен да махне дадения номер/цвят/размер,който вече не е наличен от магазина си в ТаоБао,за да може следващия купувач да види да кажем 35,36,37,39 като номера.Това го правят по-малките търговци без проблем.По-големите обаче често не го правят.Понякога не го правят защото, ако артикула е търсен те просто чакат скоро да им дойде новата стока,а понякога не го махат заради престиж-"аз съм голям търговец-не може да ми липсват номера от артикул-прави лошо впечатление-аз трябва да показвам,че имам всичко-номер,цвят,модел,за да не отидат при конкурента".Някаква си тяхна логика-това ми го обясни приятел,който от 13 години вече живее там.Дразнещото е,че потърпевши сме ние-купувачите.При мен се случи същото 3 пъти с едни обувки-пише,че номера е наличен,но реално не е.
При теб случая е с цена и не би трябвало да е същия,но ...
Иначе на мен МистърТао ми изиграха подобен номер-един колан,който беше намален с около 40%, но само за 2-3 дни.Взех го и пуснах няколко съобщения на съпорта да го купят,че намалението ще изтече-е замотаха се и после ми пишат "амиии знаете ли то намалението е свършило-да го купуваме ли на новата цена?" ...как ли пък не с $20 отгоре.И аз имам принт-скрийн , на който се вижда,че го купувам на намалената цена и друг,на който се вижда,че има 18-20 часа до края на намалението...

Coma

Не забравяй и кашона,който си тежи.С калкулатора в МистърТао ги сметнах грубо.Като сметнах пак обаче , може би крайните цени,които дадох ще са мааалко по-скъпи-с около $2-$2.5.

Не знам как се оправяте със съпорта,но на мен категорично отказват да ми комбинират малки поръчки.Пак ми отказаха да ми сложат 4 чифта обеци  за подаръци с една жилетка.Не е много "набутването" - около $4, но ме дразни .В темата няколко пъти беше споменавано за комбиниране на поръчки-на мен ми отказват и то за малки неща.

Виж целия пост
# 339
Добавям впечатления от alsotao.com / smalltao.com агент са на taobao.com
Двата сайта са синоними, ползвал съм ги няколко пъти (alsotao.com има и paypal)
Досега всичко беше както трябва, но всичко се промени с последната поръчка. Поръчах продукт и платих цената дадена във формата за плащане, получих автоматично потвърждение, сумата е взета от картата ми.
Дотук добре, но в последствие получих писмо с което ми се извиняват, но не си били ъпдейтвали страницата скоро и цената на продукта била друга!
Предложиха ми да доплатя или ще прекратят поръчката. Не ме устройва нито един от двата варианта, още повече, че такси би имало и в двата случая. Цената на сайта продължава да е тази която съм платил, имам и скрийншот.
Тече някаква коренспонденция с някой си и накрая просто ми казаха, че прекратяват поръчката и щели да ми върнат парите в акаунта, а не обратно в сметката ми.
Плащането е през Пейпал, има ли някакъв начин да ги санкционират или някаква локална коренспонденция между нас няма да се приеме за доказателсво в Пейпал?

Както и да се развият нещата имайте едно наум за този сайт!

P.S. Вече са ми върнали парите в акаунта, няма да ги върнат в картата и са ми взели такса за връщането! Трябва да си купя нещо за да си ги върна. Вече ми е смешно въпреки, че положението е трагично.


аз бих пуснала диспут във пейпал  Peace
Виж целия пост
# 340
Защо не мога да си направя второто плащане?Как го правите постоянно ми изписва грешка отивам на Instant пиша сума от там ми иска тел. номер и като натисна плати ми зарежда страница с грешка...може би трябва на Webmoney?
Виж целия пост
# 341
Не мога точно да разбера какво точно описваш..  Thinking
Предполагам знаеш,че вече не се вкарват пари в сметката,а за всяка поръчка се плаща отделно с карта,WebMoney или QIWI.Направи моля те един print screen , за да можем да ти помогнем , защото лично аз не мога да разбера по описанието ти какво точно грешно правиш. newsm78
Go to second payment-> Make Second Payment->отметка за Visa карта ->Pay-> въвеждаш си номерата на картата,име и фамилия на латиница по начина на който са ти на картата,месец и година на изтичане на картата,3 цифрения код,мейла който си дала в банката и ако банката ти изисква допълнително валидиране (ПИБ иска,ако не го махнеш) го въвеждаш и си готова. Peace Ако имаш и sms известяване си получаваш съобщението и....отиваш да се ровиш за неща за нови покупки  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 342
Не мога точно да разбера какво точно описваш..  Thinking
Предполагам знаеш,че вече не се вкарват пари в сметката,а за всяка поръчка се плаща отделно с карта,WebMoney или QIWI.Направи моля те един print screen , за да можем да ти помогнем , защото лично аз не мога да разбера по описанието ти какво точно грешно правиш. newsm78
Go to second payment-> Make Second Payment->отметка за Visa карта ->Pay-> въвеждаш си номерата на картата,име и фамилия на латиница по начина на който са ти на картата,месец и година на изтичане на картата,3 цифрения код,мейла който си дала в банката и ако банката ти изисква допълнително валидиране (ПИБ иска,ако не го махнеш) го въвеждаш и си готова. Peace Ако имаш и sms известяване си получаваш съобщението и....отиваш да се ровиш за неща за нови покупки  Mr. Green Mr. Green
Благодаря мила за обясненнието и аз така го правих, но ми даваше грешка по късно ми прие плащането Peace
Виж целия пост
# 343
Момичета искам да Ви попитам има ли начин да поставя оценка на продавача от когото купувам?
Виж целия пост
# 344
Благодаря милИ за обяснението ....и аз ... така го правих Peace

Така по-добре звучи  Laughing
Освен момиченца има и момченца във форума Simple Smile
  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия