Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво съдържа стихотворението "ВСИЧКО ЗНАМ ЗА ТЕБЕ, БЕБЕ!" на Мая Дългъчева?
Какви са мненията на форумните потребители относно пола на бебетата?
Какви са мненията на участниците относно изследванията по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво съдържа стихотворението "ВСИЧКО ЗНАМ ЗА ТЕБЕ, БЕБЕ!" на Мая Дългъчева?
Стихотворението „ВСИЧКО ЗНАМ ЗА ТЕБЕ, БЕБЕ!“ от Мая Дългъчева се състои от строфи, които изразяват радостта и любовта на бъдещите родители към тяхното неродено дете. Текстът описва как бебето расте в корема на майката и как тя се грижи за него. Стихотворението предава нежност и очакване преди раждането на детето.
-
Какви са мненията на форумните потребители относно пола на бебетата?
-
Какви са мненията на участниците относно изследванията по време на бременност?
Участниците обсъждат своя опит и мнения относно изследванията по време на бременност. Те споделят резултатите си от различни тестове, като БХС, изразявайки както надежди, така и притеснения. Освен това има споделяне на опит от изследвания в различни страни, като Германия, и сравняване на процеса на изследвания в различни медицински системи.
-
Какви са мненията за коремните снимки на бъдещите майки?
-
Кои са основните теми в дискусията?
Сигурна съм , че нямаш място за притеснение, но ако бях аз бих повторила всички изследвания
Добре, че си спомняш , че не си давала урина, защото щеше да пиеш хапове за няма нищо
Как не са ти взели?
Момичетата ще се покажат по- късничко май . 
.Бебето си има всичко-махаше с ръчички и крачета, постоянно се въртеше.Чух най-после сърчицето.Докторката каза че не вижда за сега нищо притеснително и да не пускам БХС-кръвните, огледа носната кухина и всичко, което би довело до някакви аномалии.Пази Боже
.Образът беше, като че ли тъкмо е за раждане:)
. И двете от 10-ти избягахте в различни посоки.
. И аз вече мога да се включа в темата за ноемврийските бебчета . Това ми е първа бременност и съм много щастлива. Термина ми е на 10 ноември, но доколкото знам, може да се промени при следващите прегледи. Има ли други мами на тази дата?

Ужас, миналия ми преглед беше на 5 Април .Много време...
...На работа ме видяха с листа от тотото и реагираха все едно съм най- хазартната личност на света

Тези хора все по-често показват колко са некадърни.На мен нали забравиха да ми пуснат кръвна захар, а след като ми я пуснаха уж с ID i pass щях да мога да си ги видя ама слабо,но за теб думи нямам направо..
Един от хормоните , не разбрах точно кой , защото просто ей така посочи , бил леко понижен и се налагало ФМ и точните и думи бяха "проследяване на бременността"."На бебето нищо му няма, това не му пречи и няма риск за аномалии".Лично за мен това беше най-голяма глупости , която бях чувала.Че какво аз иначе няма ли да си следя бременността? Аз смятам да видя док дали ще си ме гледа подробно на консултациите и ако не или ако ме претупва ще правя ФМ естествено. Не знам всичко ме наведе на мисълта,че става въпрос за пари.Все пак една ФМ е 70 лв..