Квилинг за маниаци - тема 7

  • 144 733
  • 471
# 180
Аз имах една много приятна поръчка за моминско парти и исках да направя и малка картичка за булката та това се получи набързо

. by shemet_neveroiaten, on Flickr
Виж целия пост
# 181
Харесва ми! Ама като гледам албума ти, все хубви хобита имаш. Особено тортените... Crazy
Виж целия пост
# 182
Хоп хоп при вас!
Виж целия пост
# 183
Харесва ми! Ама като гледам албума ти, все хубви хобита имаш. Особено тортените... Crazy

Мерси .. тортеното хоби е най-страшно .. носи рискове Simple Smile
Виж целия пост
# 184
shemet_neveroiaten ,

много нежна картичка си направила. Peace
Аз тепърва правя първи стъпки в това изкуство.
Ето какво направих за рождения ден на едно момченце. Много е семпла, но ми е сефте. Wink

Скрит текст:
Виж целия пост
# 185
Привет!
Записвам се и аз в темичката. От доста време се захласвам по това хоби и направих няколко нещица. Изключително приятно занимание. Ще ви следя с удоволствие!  Hug
Картичката на shemet_neveroiaten е страхотна!
Виж целия пост
# 186
Аз бавно, но сигурно започнах една по-голяма и детайлна картичка. Много съм благодарна на човека, за когото ще е, затова ми се иска да е такава. Ето един от компонентите цък
Виж целия пост
# 187
Благодаря nudel33 и Sheilya  Hug

nudel33 и твоята картичка е много хубава не личи да са ти първи стъпки.

blackisback много сладурско цветенце - чакам цялата картичка.

При по-богати картички обикновено имам проблем с пространството на картичката и успявам да ги претрупам.
Виж целия пост
# 188
Аз също се изправих пред този проблем. Не знам какво да кажа освен "Благодаря" в картичката, а пък ми се иска да е пищна. Имам време да прекроя идеята и това цветенце да остане за друг проект  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 189
Привет,
Обещах Ви, през януари да покажа новото устройство, което освен за навиване ще се използва и за гофриране ленти. Има и още една промяна в двете устройства . Освен с батерии, вече са пригодени и за работа с малък токоизправител. Добавянето на токоизправителя, не променя цената на изделието.
http://i58.tinypic.com/28antp1.jpg

А тук може да видите как работи.

http://tinypic.com/r/258v0o6/8
Поздрави,
sweep
Виж целия пост
# 190
И каква е цената на това устройство?
Виж целия пост
# 191
45лв
Виж целия пост
# 192
Ето малко от моите произведения през последните 3-4 дни:
Виж целия пост
# 193
Здравейте. Скоро не бях правила нищо ново.
Днес направих една картичка за РД.  Simple Smile
Виж целия пост
# 194
Sunnyy123 картичка е страхотна. Аз отскоро се пробвам в квилинга. Най-трудно ми е да залепя отделните елементи върху картичката-ползвам С-200, но явно не е подходящо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия