Квилинг за маниаци - тема 7

  • 144 733
  • 471
# 210
Да покажа и аз последните си творения.
Това е картичка и обеци в синьо:
http://prikachi.com/images/188/7048188M.jpg
http://prikachi.com/images/190/7048190K.jpg

А това е кутия за бижута и малка картичка, която сложих вътре:
http://prikachi.com/images/318/7048318n.jpg
http://prikachi.com/images/250/7048250U.jpg
http://prikachi.com/images/252/7048252L.jpg
Виж целия пост
# 211
Много харесвам тази техника,опитах да направя някои по-елементарни неща,но още не са за показване Wink
Виж целия пост
# 212
Здравейте! Захванала съм се да направя подарък на моята майчица за 8-ми март. Пробвах някой елементи, но с обикновени цветни листи. В последствие разбрах, че трябва картон  Blush , както да е. Да попитам с какво лепило закрепяте орнаментите в рамката, за да не изпаднат след време, пак с С200 ли?
Виж целия пост
# 213
Здравейте БГ мами... ето и нещо от мен ... надявам се да ви хареса Simple Smile))

www.facebook.com/EKviling
Виж целия пост
# 214
Ето няколко любителски произведения и от мен за Баба Марта!
Виж целия пост
# 215
Дими,Шейла,прекрасни са  smile3501
Виж целия пост
# 216
Здравейте! Захванала съм се да направя подарък на моята майчица за 8-ми март. Пробвах някой елементи, но с обикновени цветни листи. В последствие разбрах, че трябва картон  Blush , както да е. Да попитам с какво лепило закрепяте орнаментите в рамката, за да не изпаднат след време, пак с С200 ли?

Не съм от най-вещите в занаята, но лично аз работя с C200. Но нека и другите да се изкажат, защото имат и повече опит Simple Smile
Виж целия пост
# 217
Аз използвам това лепило (и още едно подобно) и съм доволна. Бяло е на цвят, но слагам съвсем малко и изобщо не се вижда.
Виж целия пост
# 218
Привет момичета! И аз се вклучвам за лепилото...без нови творения, че времето хич не стига  Confused
Аз използвам лепило BIC. Бяло докато е течно, а щом изсъхне става прозрачно  Simple Smile

Виж целия пост
# 219
С200 върши работа, както и почти всяко канцеларско лепило. (Сухите въобще не ги броя за лепило)
Разликите обикновено са във времето за изсъхване. Белите лепила почти винаги стават прозрачни като изсъхнат, само че лъщят неприятно ако се прекали с количеството.
Виж целия пост
# 220
Белите лепила засъхват доста бързо. Лепилото, което е показала vanillla, аз също ползвам. Слагам винаги малко количество, но на повече точки.
Виж целия пост
# 221
Здравейте  момичета!  Занимавам  се  с  квилинг  от  известно  време,  но  чак  сега  открих  вашата  тема.  Имам  желание  да  се  включа  при  вас,  ако  ме  приемете.  Доста  хубави  неща  видях,  че  сте  сътворили.  Поздравления! 
Виж целия пост
# 222
Здравейте  момичета!  Занимавам  се  с  квилинг  от  известно  време,  но  чак  сега  открих  вашата  тема.  Имам  желание  да  се  включа  при  вас,  ако  ме  приемете.  Доста  хубави  неща  видях,  че  сте  сътворили.  Поздравления! 

Добре си дошла, moriache ! Hug
Тук не се пише много често, но ако имаш въпроси или искаш да споделиш нещо, ще се радвам да сме ти полезни.
Виж целия пост
# 223
Момичета,  ето  няколко  мои  нещица.  Идеите,  за  някои  от  тях  съм  взела  от  видяно  в  интернет.   Не  мога  да  покажа  оригиналите,  защото  беше  отдавна.

                     http://moriache.snimka.bg/arts/kviling.808104.32764543

                     http://moriache.snimka.bg/arts/kviling.808104.32764547

                     http://moriache.snimka.bg/arts/kviling.808104.32764549
                 
                     http://moriache.snimka.bg/arts/kviling.808104.32764551

                     http://moriache.snimka.bg/arts/kviling.808104.32764556

                     http://moriache.snimka.bg/arts/kviling.808104.32764567
Виж целия пост
# 224
Страхотни са, moriache! Браво! Доста труд си вложила в тях!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия